TV program staníc Spektrum, Prima ZOOM, Discovery, National Geographic, History Ch., Viasat His, Viasat Exp, Viasat Nature, Animal Planet

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:15Na 18 kolech v Indonésii
    06:00Dunaj - proti proudu
    07:00Fantastické inženýrství
    08:00LEGO Masters - Nový Zéland
    08:55Vzdušní bojovníci
    09:50Život v sevření mrazu
    10:50Afrika z výšky
    11:55Fantastické inženýrství
    12:55Vzdušní bojovníci
    13:40Záchranáři - Norsko
    14:05Sedmihradsko - za sikulskou branou
    15:00Pohledy do historie
    15:05Život v sevření mrazu
    16:05Fantastické inženýrství
    17:05Zprávy týdne za druhé světové války
    18:05Afrika z výšky
    19:10LEGO Masters - Nový Zéland
    20:05Zvláštní a záhadné
    21:00Záchranáři - Norsko
    21:30Nacistický plán
    22:35Evoluce zla
    23:40Moře záhadných katastrof
    00:35Zvláštní a záhadné
    01:20Zprávy týdne za druhé světové války
    02:10Nacistický plán
    03:05Vzdušní bojovníci
    03:50Moře záhadných katastrof
    04:35Nezkrocená Patagonie
  • 06:00Ptačí říšeDokument
    06:10Černobyl: Utopie v plamenech
    06:55Největší loupeže s Piercem Brosnanem
    07:55Thajsko: Svátek barev
    08:55Zvířecí sociální sítě
    10:00Krásy Jižní Afriky
    11:05O sítích a křídlech
    12:20Burren: Kamenné srdce Irska
    13:30Svět kouře a oceli
    14:30Zapomenuté megastavby
    15:30Gotický skvost: Katedrála v Chartres
    16:40Da Vinci: Tajemství Poslední večeře
    17:50Obnažený vesmír
    18:50Život z vesmíru
    20:00Amerika: Tisíciletá historie
    22:05Katastrofa na spadnutí
    23:10Vězněm v cizině
    00:00Mistři bolesti
    01:00Přežili 2. světovou válku
    02:00Těsné úniky 2. světové války
    03:15Kolaborovali s nacisty
    04:30Veterinář z YorkshiruDokument VB (2020). Podívejte se, jak probíhá každodenní život na veterinární klinice v Thirsku v severním Yorkshiru...
  • 05:00Lovci odpadu
    06:00Rození obchodníci
    07:00Rození obchodníci
    08:00Jak se to dělá
    08:30Jak se to dělá
    09:00Schováno v kůlnách
    09:30Schováno v kůlnách
    10:00Rození obchodníci
    11:00Lovci odpadu
    12:00Rození obchodníci
    13:00Hraniční kontrola: Švédsko
    14:00Hraniční kontrola: Švédsko
    15:00Přeprodej rodinných vozů
    16:00Recyklační tým
    16:30Schováno v kůlnách
    17:00Rození obchodníci
    18:00Jak to dělají?
    18:30Jak se to dělá
    19:00Lovci odpadu: Restaurátoři
    20:00Zlatá horečka: Parkerova cesta
    21:00Zlatá horečka: Divoká voda
    22:00Expedice X
    23:00Nazí a vystrašení
    00:00Lovci odpadu
    01:00Lovci odpadu: Restaurátoři
    02:00Zlatá horečka: Parkerova cesta
    03:00Zlatá horečka: Divoká voda
    04:00Rození obchodníci
  • 05:15Pomozte autům
    06:00Skvělý dr. Pol
    07:00Ztracené poklady Egypta
    08:00Ztracené poklady Egypta
    09:00Aljašští domorodci
    10:00Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
    11:00Nacistické megastavby
    12:00Nacistické megastavby
    13:00Vteřiny před katastrofou
    14:00Prokletí tuňáci
    15:00Zákulisí letiště Sydney
    16:00Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím
    17:00Vězněm v cizině: Zločin a trest
    18:00Vyšetřování leteckých neštěstí
    19:00Továrna na jídlo
    19:30Továrna na jídloSníh a led. Dokumentární seriál Kan. (2014)
    20:00Nacistické megastavby
    21:002. světová válka: Zapomenutí hrdinové
    22:00Příběh letců Red Tails
    23:00Poslední Hitlerův útok – výběr
    00:00Pohled zevnitř: 2. světová válka
    00:45Apokalypsa: Válka světů
    01:30Pašerákům na stopě
    02:15Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko
    03:00Zabezpečení Letiště: V první třídě – Řím
    03:45Aljaška: Noví osadníci
    04:30Záchrana na zledovatělé silnici
  • 05:15Hvězdy zastavárny
    06:00Mistři aukcí
    06:20Mistři aukcí
    06:40Z ohnivé výhně
    07:25Hvězdy zastavárny
    08:10Mistři aukcí
    08:30Mistři aukcí
    08:50Mistři aukcí
    09:15Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem
    09:55Válka skladů
    10:15Válka skladů
    10:40Válka skladů
    11:05Z ohnivé výhně
    11:45Hvězdy zastavárny
    12:30Prokletí ranče Skinwalker
    13:15Vetřelci dávnověku
    13:55Z ohnivé výhně
    14:40Největší záhady historie
    15:20Mistři aukcí
    15:40Mistři aukcí
    16:00Mistři aukcí
    16:25Hvězdy zastavárny
    16:45Hvězdy zastavárny
    17:25Prokletí ranče Skinwalker
    18:10Vetřelci dávnověku
    18:50Z ohnivé výhně
    19:35Z ohnivé výhně
    20:15Největší záhady historie
    21:00Důkaz tam je
    21:45Prokletí ostrova Oak
    22:30Vetřelci dávnověku
    23:15Z ohnivé výhně
    23:55Z ohnivé výhně
    00:40Prokletí ranče Skinwalker
    01:25Válka skladů
    01:45Válka skladů
    02:10Válka skladů
    02:35Mistři aukcí
    03:00Mistři aukcí
    03:20Hvězdy zastavárny
    03:45Největší záhady historie
    04:30Důkaz tam je
  • 05:10Tajné zbraně II. světové války
    06:20Odhalené mumie
    07:15Poklady s Bettany Hughesovou
    08:20Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    09:202. světová válka - Bitvy o Evropu
    10:30Nejlepší vojenské prostředky
    11:35Ženy pod Hitlerovou vlajkou
    12:35Temná věda nacistů
    13:35Tajné zbraně II. světové války
    14:35Poklady s Bettany Hughesovou
    15:35Odhalené mumie
    16:35Mýty: Velké záhady lidstvaDokument N (2023)
    17:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    18:502. světová válka - Bitvy o Evropu
    19:55Nejlepší vojenské prostředky
    21:00Římské megastavby
    22:10Velkolepé stavby dávnověku
    23:15Velkolepé stavby dávnověku
    00:15Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    01:25Nejlepší vojenské prostředky
    02:202. světová válka - Bitvy o Evropu
    03:15Římské megastavby
    04:10Velkolepé stavby dávnověku
  • 05:20Honba za nefritem
    06:15Honba za nefritem
    06:45Zamrzlé zlato
    07:35Australští zlatokopové
    08:35Záchranáři na dálnici 401
    09:30Australští tiráci
    10:25Muži z kamenolomů
    11:30Obrovské stavitelské chyby
    12:25Zamrzlé zlato
    13:20Australští zlatokopové
    14:15Ledoví vikingové
    15:10Těžaři z Mud Mountain
    16:10Záchranáři na dálnici 401
    17:05Australští tiráci
    18:05Muži z kamenolomů
    19:05Obrovské stavitelské chyby
    20:00Australští lovci safírůDokument Austr. (2023)
    21:05Australští zlatokopové
    22:05Ledoví vikingové
    23:00Velké rybářské dobrodružství
    00:00Australští lovci safírůDokument Austr. (2023)
    01:00Australští zlatokopové
    01:55Ledoví vikingové
    02:50Velké rybářské dobrodružství
    03:40Australští tiráci
    04:30Muži z kamenolomů
  • 05:05Nejdivočejší přežití
    06:00Psi hyenovití: Ve smečce
    06:25Veterinář z Yorkshiru
    07:10Veterinář z Yorkshiru
    07:55Veterinář z Yorkshiru
    08:40Honba za deštěm
    09:30Honba za deštěm
    10:25Na stopě divokých zvířat
    11:20Hyeny čabrakové
    12:10Záchrana divokých zvířat v Malawi
    13:00Veterinář z Yorkshiru
    13:45Divocí bojovníci
    14:35Divoký život v zemi větrných mlýnů
    15:30Transylvánští medvědi domácí
    16:20Evropská divočina
    17:15Říční monstra
    18:05Hlubinné potápění v Austrálii
    19:05Extrémní hadi
    20:00Pohled z ptačí perspektivy
    20:50Země z vesmíru
    21:45Ptáci
    22:30Roční období na planetě Zemi
    23:20Záchrana divokých zvířat v Malawi
    00:10Nejdivočejší přežití
    01:00Veterinář z Yorkshiru
    01:45Veterinář z Yorkshiru
    02:30Veterinář z Yorkshiru
    03:15Záchrana divokých zvířat v Malawi
    04:05Nejdivočejší přežití
    04:55Divoká Čína s Rayem Mearsem
  • 05:15Pitbulové a propuštění trestanci
    06:00Má pekelná kočka
    06:50Má pekelná kočka
    07:40Veterinární policie Filadelfie
    08:30Akvária na míru
    09:25Pitbulové a propuštění trestanci
    10:20Má pekelná kočka
    11:15Veterinární policie Filadelfie
    12:10Akvária na míru
    13:05Jak to zvířata dokážou
    13:33Jak to zvířata dokážou
    14:00Divoká Austrálie
    15:00Divoké Mexiko
    16:00Má pekelná kočka
    17:00Veterinární policie Filadelfie
    18:00Akvária na míru
    19:00Pitbulové a propuštění trestanci
    20:00Zoo
    21:00Zoo
    22:00Aljašské nestvůry
    23:00Lovec záhad Mungo
    00:00Lovec záhad Mungo
    00:45Aljašské nestvůry
    01:30Pitbulové a propuštění trestanci
    02:15Lovec záhad Mungo
    03:00Lovec záhad Mungo
    03:45Veterinární policie Filadelfie
    04:30Akvária na míru