TV program staníc ČT sport, Eurosport, Eurosport 2, Nova Sport 1, Sport1, Sport2, Sport5, Arena Sport 1, Arena Sport 2

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:30Sokolský zpravodajAktuality ze sokolského hnutí
    05:45Branky, body, vteřiny
    06:00PanoramaAktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
    06:30BBV po 25 letechTakové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
    06:35Po trailech přes hory
    06:50Sokolský zpravodajAktuality ze sokolského hnutí
    07:05Archiv D: Zlatokopové z Wembley
    08:10Fotbal: Reprezentovat je pro nás nejvícSimona Necidová - fotbalistka Příběhy lidí spjatých s českou fotbalovou reprezentací
    08:15Horská kola: Český pohár 2021 BrnoZáznam z dalšího závodu národního poháru horských kol
    08:50Vodní slalom: SP 2021 ČeskoPřímý přenos semifinále kategorií K1 ženy a K1 muži
    11:35Fotbal: Reprezentovat je pro nás nejvícSimona Necidová - fotbalistka Příběhy lidí spjatých s českou fotbalovou reprezentací
    11:45Vodní slalom: SP 2021 ČeskoPřímý přenos finále kategorií K1 ženy a K1 muži
    13:25Florbal: 1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOVPřímý přenos Superfinále ve florbalu mužů
    14:30Fotbal: TCL moment dneOkamžiky fotbalévého dne na EURO 2020
    14:35Fotbal: Wales - ŠvýcarskoPřímý přenos utkání základní skupiny na evropském šampionátu ve fotbalu
    17:15Fotbal: Reprezentovat je pro nás nejvícSimona Necidová - fotbalistka Příběhy lidí spjatých s českou fotbalovou reprezentací
    17:20Judo: IPPONMěsíčník o českém i mezinárodním judu
    17:40Florbal: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH VítkovicePřímý přenos Superfinále ve florbalu mužů
    20:25Fotbal: TCL moment dneOkamžiky fotbalévého dne na EURO 2020
    20:30Fotbal: Belgie- RuskoPřímý přenos utkání základní skupiny na evropském šampionátu ve fotbalu
    23:30Fotbal: Sumář dne
    23:45Fotbal: TCL moment dneOkamžiky fotbalévého dne na EURO 2020
    23:50Tomáš Rosický
    00:20Cyklistika: Tour de Suisse 2021Záznam z další etapy silničního cyklistického závodu
    03:10Branky, body, vteřiny
    03:25Fotbal: Wales - ŠvýcarskoZáznam utkání základní skupiny na evropském šampionátu ve fotbalu
  • 05:00TenisRoland-Garros – semifinále mužů
    07:30CyklistikaOkolo Belgie, 3. etapa
    08:30CyklistikaOkolo Slovinska, 3. etapa
    09:30TenisRoland-Garros – semifinále mužů
    12:00KanoistikaSP ve slalomu v Praze
    13:15TenisRoland-Garros – semifinále žen
    14:30TenisRoland-Garros – finále žen
    17:30TenisRoland-Garros – finále čtyřhry mužů
    19:30TenisRoland-Garros – semifinále mužů
    20:30TenisRoland-Garros – finále žen
    22:00CyklistikaOkolo Belgie, 4. etapa
    23:00CyklistikaOkolo Slovinska, 4. etapa
    00:00SnookerMistrovství světa
    01:30TenisRoland-Garros – finále žen
    03:00CyklistikaOkolo Slovinska, 4. etapa
    04:00CyklistikaOkolo Belgie, 4. etapa
  • 05:00CyklistikaOkolo Slovinska, 3. etapa
    06:00CyklistikaOkolo Belgie, 3. etapa
    07:00Vytrvalostní závodWEC ve Spa
    08:00TenisRoland-Garros – semifinále mužů
    09:30CyklistikaOkolo Belgie, 3. etapa
    10:00CyklistikaOkolo Slovinska, 3. etapa
    11:00Cestovní vozyWTCR na Nürburgringu
    11:45MotorkyEWC, 24 hodin Le Mans
    13:00CyklistikaOkolo Slovinska, 4. etapa
    15:00MotorkyEWC, 24 hodin Le Mans
    21:00GolfPGA Tour – Palmetto Championship
    00:00TenisRoland-Garros – finále žen
    01:30CyklistikaOkolo Slovinska, 4. etapa
    03:00TenisRoland-Garros – finále žen
    04:30All AroundMagazín
  • 09:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    09:05Házená: Eulen Ludwigshafen - SC DHfK LeipzigZáznam 34. kola německé házenkářské Bundesligy
    10:30Extremsportveko - The Beauty of Outdoor SportsDokument o extrémních sportech
    11:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Český motorsport 2021Pravidelný souhrn toho nejlepšího z aktuálního dění v českém motorsportu
    11:35Racing magazineMagazín ze světa závodních tahačů
    11:55T - Mobile Česká Enduro Serie - KraličákReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    12:10Karel Abraham - první Čech v MotoGPMedailonek českého motocyklového závodníka
    12:40WorldSSP300 - Emilia - Romagna Round (1. závod)Přímý přenos závodu MS supersportů 300, Misano World Circuit Marco Simoncelli, Itálie
    13:25Rychlá kolaMěsíční magazín ze světa motosportu (2021)
    13:50WorldSBK - Emilia - Romagna Round (1. závod)Přímý přenos závodu MS superbiků, Misano World Circuit Marco Simoncelli, Itálie
    14:55Lukáš Pešek Riding School - Nová generacePořad o tom, jak bývalý jezdec MotoGP Lukáš Pešek vychovává své nástupce
    15:10WorldSSP - Emilia - Romagna Round (1. závod)Přímý přenos závodu MS supersportů, Misano World Circuit Marco Simoncelli, Itálie
    16:00Ragby: Exeter Chiefs - Sale SharksPřímý přenos ragbyového utkání 22. kola anglického Premiership Rugby
    17:55ElementTo nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
    18:05FIA Karting Championship 2021Ohlédnutí za oblíbeným závodem šampionátu motokár, Aunay Les Bois, Francie
    18:35RunTour - BrnoBěžecký seriál ČEZ RunTour 2021
    18:45NHL NewsHokejové zpravodajství
    18:55Házená: TVB Stuttgart - SG Flensburg - HandewittZáznam 34. kola německé házenkářské Bundesligy
    20:25Carabao Cup 2021Ohlédnutí za uplynulým ročníkem anglického ligového poháru
    21:00Večerní sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:05Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FCPřímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
    23:00Večerní sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:05NHL NewsHokejové zpravodajství
    23:20Ragby: Wasps - Leicester TigersZáznam ragbyového utkání 22. kola anglického Premiership Rugby
    01:05Tipsport Premier League 2021Záznam finálového večera českého turnaje v šipkách
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Dynamo – SpartakZáznam, KHL, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00TenisPřímý přenos utkání, ATP250, Stuttgart, semifinále
    13:00TenisPřímý přenos utkání, ATP250, Stuttgart, semifinále
    15:00WTCRZáznam, Nürburgring, Závod 1
    16:00WTCRZáznam, Nürburgring, Závod 2
    17:00Fotbal: Německo - LotyšskoZáznam, Přátelský zápas
    19:00Fotbal: ZhanobenýZáznam, Bezohledná fotbalová diskriminace
    20:15Zlaté okamžiky
    20:30HázenáZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř, semifinále
    22:15HázenáZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř, semifinále
    00:00Závodní akta
    00:30Závodní akta
    01:00Box: Floyd Mayweather - Logan PaulZáznam, Miami
    04:00Box: Shakur Stevenson - Jeremiah NakathilaPřímý přenos utkání, Las Vegas
  • 05:00Závodní akta
    05:30Závodní akta
    06:00Fotbal: Maďarsko - Irská republikaZáznam, Přátelský zápas
    08:00Televizní nákupy
    09:00Fotbal: Estonsko - LotyšskoZáznam, Přátelský zápas
    11:00Televizní nákupy
    12:00Fotbal: Norsko - ŘeckoZáznam, Přátelský zápas
    14:00Fotbal: ZhanobenýZáznam, Bezohledná fotbalová diskriminace
    15:15HázenáPřímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř, semifinále
    17:00PokerZáznam, World Poker Tour Season XVII/B, 2021 24/17
    18:00HázenáPřímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř, semifinále
    19:45TenisZáznam, ATP250, Stuttgart, semifinále
    21:45TenisZáznam, ATP250, Stuttgart, semifinále
    23:45WTCRZáznam, Nürburgring, Závod 1
    00:45WTCRZáznam, Nürburgring, Závod 2
    01:45Zlaté okamžiky
    02:00Fotbal: Maďarsko - Irská republikaZáznam, Přátelský zápas
    04:00Fotbal: Itálie - Česká republikaZáznam, Přátelský zápas
  • 07:30ReportSportovní zpravodaj
    07:40MSR PAV PROFIIN CAROstrá Lúka 2021
    07:55UKAŽ SE!
    08:40Teleshopping
    09:15Inside Line
    09:50UPC Fight - Cesta bojovníkaUnikátní reality show Muaythai
    10:25Teleshopping
    12:30ReportSportovní zpravodaj
    12:40FIA ETRC 20211. závod 1. podniku série z Hungaroring, Maďarsko
    13:30ExtremeKajak Filer Creek, Indoor skydiving, BMX Costa Rica, Cliff Diving
    13:45Pozor, vlak
    14:20Wenger Czech Adventure Race 2020Mezinárodní mistrovství ČR v extrémním zavodě družstev
    14:45FIA ETRC 20212. závod 1. podniku série z Hungaroring, Maďarsko
    15:35Peugeot Rally CupRallye Šumava Klatovy
    15:50MotorbikePořad plný motorek!
    16:25FastZone 2021Pelmel toho nejlepšího motorsportu.
    16:55Teleshopping
    17:30Vendée GlobeNejnáročnější jachtařský závod na světě.
    18:25S 4cross týmem o motokrosu
    19:00Rally Andalucia 2021Sestřih ze závodu v cross-country rally ve španělské Andalusii.
    19:30FIA Karting European ChampionshipAunay Les Bois
    20:00SPORT 5 kolem násGYM
    20:35Jachtař roku 2020
    21:35K. O. magazín
    22:30ReportSportovní zpravodaj
    22:40FIA Pure MotorsportPořad plný adrenalinu věnovaný různým motorsportovým disciplínám.
    23:10CzechOne Tour 2021Golf EXTEC Trophy
    00:15Noční vysílání
  • 07:00Športové sekundyŠportové spravodajstvo
    07:10Profíci na konské sily - Najlepšie BMW 3erReality show zo sveta tuningu áut
    08:00AutožurnálMagazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata
    09:30MotoringNovinky a testy áut
    11:00Odborníci na kolesáZaujímavosti z motoristického sveta - Karpat
    11:30Profíci na konské sily - Rodinné autoZaujímavosti zo sveta auto-moto
    12:20Odborníci na kolesáZaujímavosti z motoristického sveta - Karpat
    12:30Napriek všetkému - Cristiano RonaldoOsudy slávnych športovcov v ceste na vrchol
    13:00Výzva - Extrémne zimné športyOhromujúce výkony a prekonávanie hraníc možného
    13:30The Inside LineMagazín zo sveta Formuly 1
    14:00Nesmrteľní - BeckhamDokument o jedinečných osobnostiach športu
    14:30Napriek všetkému - WoodsOsudy slávnych športovcov v ceste na vrchol
    15:00Profíci na konské sily - Krížnik ciestReality show zo sveta tuningu áut
    15:4548. RALLYE TATRY SLOVAKIAMajstrovstvá Slovenska v rally
    16:00Nesmrteľní - CurryDokument o jedinečných osobnostiach športu
    16:30AutožurnálMagazín zo sveta automobilov očami Michala Karpata
    17:30Odborníci na kolesáZaujímavosti z motoristického sveta - Karpat
    18:00Profíci na konské sily - Zábava s autom cez 200 hpReality show zo sveta tuningu áut
    18:45MotoringNovinky a testy áut
    19:10Futbaloví Velikáni - Van BastenMagazín o velikánoch svetového futbalu
    19:35Greatest Managers - Sir Alex FergusonMagazín o najslávnejších tréneroch svetového futbalu
    20:00EFC 86Priamy prenos z turnaja MMA organizácie Extreme Fighting Championship
    22:00Alsco Uniforms 250Priamy prenos z pretekov NASCAR Xfinity Series
    00:30Nočné vysielanie
  • 09:00Športové sekundyŠportové spravodajstvo
    09:15Tímy snov - Najlepšia jedenástka AnglickaSlávni trenéri zostavujú tím snov
    09:45European Le Mans Series - Red Bull RingZáznam z motoristických pretekov
    14:15Futbaloví Velikáni - Van BastenMagazín o velikánoch svetového futbalu
    14:45Brentford - Swansea CityZáznam z finále playoff anglickej EFL Championship
    16:30FK Austria Wien - RZ Pellets WACZáznam z finále playoff zápasu rakúskej tipico Bundesligy
    18:15Michelin Le Mans Cup - Le CastelletZáznam z motoristických pretekov
    21:0048. RALLYE TATRY SLOVAKIAMajstrovstvá Slovenska v rally
    21:15MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP - SKST Stavoimpex Hodonín AZáznam z 3. finále českej extraligy žien v stolnom tenise
    00:00Nočné vysielanie