TV program staníc ČT sport, Eurosport, Eurosport 2, Nova Sport 1, Sport1, Sport2, Sport5, Arena Sport 1, Arena Sport 2

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00Branky, body, vteřiny
    05:15Fotbal: Liga mistrů UEFASestřih z utkání play-off Ligy mistrů UEFA
    06:00Orientační běh: M ČR na klasické tratiSestřih ze závodu v orientačním běhu z Bystřice nad Pernštejnem
    06:30Golf: Amundi Czech Ladies ChallengeZáznam z průběhu mezinárodního golfového turnaje žen
    06:55BBV po 25 letechTakové bylo sportovní zpravodajství před čtvrtstoletím...
    07:05PanoramaAktuální povětrnostní zpravodajství prostřednictvím panoramatických kamer
    07:40Sokolský zpravodaj
    07:50Sport v regionech: Výročí letky, Jaroměř
    07:55Sport v regionech: Nahoru na horu, Vysočina
    08:00Sport v regionech: Škoda Fit půlmaraton PlzeňReportáž ze zážitkového nočního městského běhu
    08:10Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěPřímý přenos závodu žen do 23 let na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
    10:10Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěPřímý přenos závodu mužů do 23 let na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
    11:20TenisRoland Garros: Ostapenková - Karolína Plíšková; Petra Kvitová - Jasmine Paoliniová; Jiří Veselý - Karen Chačanov
    12:15Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěPřímý přenos závodu žen na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
    14:10Tenis: Kristýna Plíšková - Gabriňe MuguruzaováRolan Garros
    15:45Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěPřímý přenos závodu mužů na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
    17:35Sport v regionech: Ostrava City Marathon!!!
    17:40Sport v regionech: CITY CROSS RUN & WALK Česká LípaReportáž ze zážitkového běhu
    17:50Sport v regionech: ČP ve skocích na trampolíně, Odolena VodaReportáž ze závodu Českého poháru ve skocích na trampolíně
    18:05Sport v regionech: Oderská Mlýnice Lesy ČRReportáž z dalšího podniku seriálu závodů na horských kolech pro celou rodinu Kolo pro život 2020
    18:20Cyklokros: Toi Toi Cup 2020 Holé Vrchy
    18:40Studio fotbal - ExtraPozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY
    19:00Fotbal: TCL Gól týdneNabídka nejlepších gólů uplynulého týdne
    19:10Fotbal: Hapoel Beerseva FC – FC Viktoria PlzeňPřímý přenos utkání 4. předkola Evropské ligy UEFA
    21:55Sportovní zprávyAktuální informace ze světa sportu
    22:15Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěZáznam závodu žen na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
    23:55Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěZáznam závodu mužů na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
    01:30Branky, body, vteřiny
    01:40Fotbal: Hapoel Beerseva FC – FC Viktoria PlzeňZáznam utkání 4. předkola Evropské ligy UEFA
    03:25Studio fotbal – Extra
    03:45Olympijský magazín
    04:05Horská kola: SP 2020 Nové Město na MoravěZáznam závodu žen do 23 let na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě
  • 05:30CyklistikaMS v silniční cyklistice – časovka žen
    06:30CyklistikaValonský šíp
    07:30CyklistikaBinckBank Tour, 2. etapa
    08:30TenisFrench Open
    11:00TenisFrench Open
    22:30TenisFrench Open
    23:30CyklistikaBinckBank Tour, 3. etapa
    00:30CyklistikaMS v silniční cyklistice – závod žen
    01:30TenisFrench Open
    03:00TenisFrench Open
  • 05:30TenisFrench Open
    08:45AtletikaRun
    10:15CyklistikaBinckBank Tour, 2. etapa
    11:00TenisFrench Open
    15:00CyklistikaBinckBank Tour, 3. etapa
    16:45TenisFrench Open
    21:30CyklistikaBinckBank Tour, 3. etapa
    22:30CyklistikaValonský šíp
    23:30TenisFrench Open
    01:30CyklistikaBinckBank Tour, 3. etapa
    03:00Cestovní vozyWTCR na Nürburgringu
    03:30TenisFrench Open
    04:30CyklistikaBinckBank Tour, 3. etapa
  • 09:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    09:05Fotbal: Newport County - Newcastle UnitedZáznam utkání 4. kola anglického Ligového poháru, Carabao Cup
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Fotbal: Everton FC - West Ham UnitedZáznam utkání 4. kola anglického Ligového poháru, Carabao Cup
    12:45Závod Zbraslav - JílovištěSestřih z unikátního závodu historických vozidel
    13:00Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:05Fotbal: Brighton & Hove Albion - Manchester UnitedZáznam utkání 4. kola anglického Ligového poháru, Carabao Cup
    14:50MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP)Záznam 9. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů, Circuit de Barcelona - Catalunya
    16:00Filip Řeháček - AndalusieOhlédnutí za závodem Mistrovství světa juniorů
    16:10MČR v Gran Turismo SportPořad mapující mistrovství České republiky ve hře Gran Turismo Sport
    16:20ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020Ohlédnutí za prestižním golfovým turnajem na hřištích Sokolov a Kynžvart
    17:25Basketbal: ERA Nymburk - AEKPřímý přenos čtvrtfinálového utkání Final 8 basketbalové Ligy mistrů, Atény, Řecko
    19:25ElementTo nejlepší ze světa freestylových a adrenalinových sportů
    19:35NHL – akce měsíceNejlepší akce za měsíc září
    19:45Major League Soccer HighlightsSestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
    20:10Nova Cup - SudetyMagazín o cyklistickém seriálu horských kol
    20:25Basketbal: Casademont Zaragoza - Iberostar TenerifePřímý přenos čtvrtfinálového utkání Final 8 basketbalové Ligy mistrů, Atény, Řecko
    22:20NBA - Stojí za to vidětSestřih akcí, které sice nevyšly, ale stojí za to je vidět
    22:35Off-road MaratonSestřih 3. závodu Off-road Mistrovství ČR (2020)
    23:00Večerní sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:05Házená: SC Magdeburg - Bergischer HCZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    00:35Basketbal: Hapoel Jeruzalém - Hereda San Pablo BurgosZáznam čtvrtfinálového utkání Final 8 basketbalové Ligy mistrů, Atény, Řecko
    02:15Fotbal: Nashville SC - Houston DynamoZáznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
  • 05:30Závodní akta
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Leksand - ÖrebroZáznam, SHL, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Fotbal: Galatasaray - FenerbahceZáznam, Süper Lig, 3. kolo
    13:00Box: Yordenis Ugas - Abel RamosZáznam
    16:00Lední hokej: Dynamo - SpartakZáznam, KHL, základní část
    18:30Lední hokej: Dynamo - TraktorPřímý přenos utkání, KHL, základní část
    21:00Házená: Nantes - BarcelonaPřímý přenos utkání, Liga mistrů, muži
    22:30PokerZáznam, Závody Triton 10/3
    23:30Lední hokej: SHLZáznam, základní část
    01:30NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 4. týden
  • 06:00Závodní akta
    06:30Závodní akta
    07:00PokerZáznam, Závody Triton 10/2
    08:00Televizní nákupy
    09:00PokerZáznam, Závody Triton 10/3
    10:00Závodní akta
    10:30Závodní akta
    11:00Televizní nákupy
    12:00NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 4. týden
    15:30NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 4. týden
    19:00Lední hokej: SHLPřímý přenos utkání, základní část
    21:30Lední hokej: Leksand - ÖrebroZáznam, SHL, základní část
    23:30Lední hokej: Dynamo - TraktorZáznam, KHL, základní část
    02:00Házená: Nantes - BarcelonaZáznam, Liga mistrů, muži
    03:30Lední hokej: Lulea - FärjestadZáznam, SHL, základní část
  • 07:50ReportSportovní zpravodaj
    08:00ExtremeRed Bull 400 Polsko, Nouria Newman - Verdon, Dron vs. Moto GP
    08:15UKAŽ SE!
    09:00Teleshopping
    09:35Pozor, vlak
    10:10Total Combat
    10:40FIA Karting European ChampionshipWackersdorf
    11:10Teleshopping
    13:15ReportSportovní zpravodaj
    13:25Inside Line
    13:55Ferrari Challenge Europe 20201. závod Coppa Shell, Misano
    14:50Ferrari Challenge Europe 20202. závod Coppa Shell, Misano
    15:45K. O. magazín
    16:40MotorbikePořad plný motorek!
    17:05Teleshopping
    17:40YENKEE karting cupMotokárový šampionát pro začínající závodníky
    18:00ReportSportovní zpravodaj
    18:10FinishMagazín s vůní benzínu
    18:30Motul Cup 2020Merklín
    19:00Čermák a Hrachovec ADAM CupRally Vyškov
    19:25Tour Auto - Optic 2000Největší francouzská rally historických vozů
    20:25Formula Renault Eurocup 20201. závod, Zandvoort
    21:15Formula Renault Eurocup 20202. závod, Zandvoort
    22:05FinishMagazín s vůní benzínu
    22:25MotoSurf Europe Cup 2020Bruck, Rakousko
    22:50ReportSportovní zpravodaj
    23:00Predator Race - Master weekendDobřany 2020
    23:20SPORT 5 kolem násPožární sport
    23:55Brute Racing Team
    00:15Noční vysílání
  • 07:00Športové sekundyŠportové spravodajstvo
    07:10Volant MagazínZaujímavosti zo sveta auto-moto
    08:00Štúdio ŠportDušan Gabáni spovedá známych športovcov – tentoraz bez dresu
    08:15Bike MissionRasťo Baránek a jeho tipy a návrhy pre zlepšenie jazdy na bicykli
    08:30NesmrteľníDokument o jedinečných osobnostiach športu
    09:00MotoringNovinky a testy áut
    11:00Tímy snovSlávni trenéri zostavujú tím snov
    12:00Volant MagazínZaujímavosti zo sveta auto-moto
    13:00NesmrteľníDokument o jedinečných osobnostiach športu
    14:00MotoringNovinky a testy áut
    16:00Bike MissionRasťo Baránek a jeho tipy a návrhy pre zlepšenie jazdy na bicykli
    16:15Joga s MiouPrecvičte si jogu s lektorkou Miou
    16:30Street RacersMagazín o dianí vo Formule E
    17:00NesmrteľníDokument o jedinečných osobnostiach športu
    17:30Volant MagazínZaujímavosti zo sveta auto-moto
    18:00HB Ostrov - SKST Charvát HavířovPriamy prenos zo 4. kola extraligy mužov ČR v stolnom tenise
    20:00Futbaloví Velikáni - DalglishMagazín o velikánoch svetového futbalu
    20:30Basel - CSKA-SofiaPriamy prenos z prvého zápasu playoff Európskej ligy
    22:30Volant MagazínZaujímavosti zo sveta auto-moto
    22:50MSR PAV L Racing Ostrá LúkaAZ CAR MSR v pretekoch automobilov do vrchu na Ostrej Lúke
    23:00MotoringNovinky a testy áut
    23:30NesmrteľníDokument o jedinečných osobnostiach športu
    00:00Nočné vysielanie
  • 09:00Športové sekundyŠportové spravodajstvo
    09:15SV Guntamatic Ried - FC Red Bull SalzburgZáznam z 3. kola rakúskej tipico Bundesligy
    11:00Las Vegas 300Záznam z pretekov NASCAR Xfinity Series
    13:30Volant MagazínZaujímavosti zo sveta auto-moto
    14:00Futbaloví Velikáni - DalglishMagazín o velikánoch svetového futbalu
    14:30German Darts ChampionshipZáznam z turnaja šípiek série European Darts Tour
    19:00Malmö - GranadaPriamy prenos z prvého zápasu playoff Európskej ligy
    21:00Sporting CP - LASKPriamy prenos z prvého zápasu playoff Európskej ligy
    23:00MSR PAV L Racing Ostrá LúkaAZ CAR MSR v pretekoch automobilov do vrchu na Ostrej Lúke
    23:10PBR 2020Magazín zo série Professional Bull Riders
    00:00Nočné vysielanie