TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Cinemax na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00Honey Boy
    07:35Mé tiché myšlenky
    09:20Rytmus lásky
    10:50Rodinná oslava
    12:40Život jako abeceda
    14:25Radio Flyer
    16:20Mé tiché myšlenky
    18:0521 Jump Street
    20:00Překážka
    21:40Jsme jako lodě
    23:35Hanebný pancharti
    02:05Vezmi mě tam, kde je hezkyKrátký film VB/Fr./Kan. (2020). Synopse:
    02:40Fáze zamilovanosti
    04:15Rodinná oslava
  • 06:00Radio Flyer
    07:55Černý medvěd
    09:4521 Jump Street
    11:35Luz
    12:50Překážka
    14:20Zemřeš ve dvacetiDrama Egypt/N/Fr. (2019). Synopse:
    16:05Černý medvěd
    17:55Planeta Krull
    20:00Život jako abeceda
    21:45Pravda a spravedlnost
    00:20Umírání za dlouhého dne
    02:00Romulus a Remus: První král
    04:10Nevystupuj!
  • 06:00Zemřeš ve dvacetiDrama Egypt/N/Fr. (2019). Synopse:
    07:45Aurora
    09:40Planeta Krull
    11:40Život jako abeceda
    13:25Tváří v tvářLině nevadí, že ji lidé urážejí. Ale když už to dělají, měli by tak činit z očí do očí.
    13:45Báchorky
    15:45Aurora
    17:35Paní Bovaryová
    20:00Family Romance, LLC
    21:30Relikvie
    23:00Maria
    00:45Tichá párty
    02:15Mongolská spojka
    04:05Shaolin fotbal
  • 06:00Báchorky
    07:55Země popela
    09:15Fšeckonejlepčí
    09:35Paní Bovaryová
    11:55Family Romance, LLC
    13:25Mladá Juliette
    15:05Marona vypráví svůj příběh
    16:40Země popela
    18:05Hud
    20:00Hudba mého života
    22:00Sběratel polibků
    23:55Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
    01:55Abú Lejla
    04:15Mladá Juliette
  • 06:00Marona vypráví svůj příběh
    07:40Láska je košer
    09:25Hud
    11:20Kočka ve zdi
    12:55Hudba mého života
    14:50Hudson Hawk
    16:30Láska je košer
    18:15Vrba - Příběh tří matek
    20:00La Llorona
    21:40Život jako abeceda
    23:25Mossad
    01:05Hra
    02:40Tak už konečně chcípni, táto
    04:20Kočka ve zdi
  • 06:00Sama se svými snyDrama It. (2020). Synopse:
    07:40Valkýra
    09:40Vrba - Příběh tří matek
    11:20Mossad
    12:55La Llorona
    14:35Život jako abeceda
    16:20Sama se svými snyDrama It. (2020). Synopse:
    18:00Valkýra
    20:00Příjezdové cesty
    21:25Ulice Liperti v obležení
    22:50Bílý bílý den
    00:40Království
    02:50Liefhebberovi
    04:25Temný krystal
  • 06:00Noční plameny
    07:25Tváří v tvářLině nevadí, že ji lidé urážejí. Ale když už to dělají, měli by tak činit z očí do očí.
    07:40Hlídat Tess
    09:15Nádech-Výdech
    10:45Coda
    12:25Příjezdové cesty
    13:50Intrikáni
    15:20Noční plameny
    16:50Titanic
    20:00Gladiátor
    22:35Vůně
    00:15Tak chutná Pho
    01:40Naše matky
    03:00Petrolej
    04:20Miluji tě k smrti
  • 06:00Intrikáni
    07:35Čas na změnu
    09:00Show pro Sunny
    10:40Vůně
    12:25Ostrov lžíDrama Arg./Portug./Šp. (2020). Synopse:
    14:05Gladiátor
    16:40Čas na změnu
    18:0522 Jump Street
    20:00Americká nakládačka
    21:30La Llorona
    23:10Neviditelný život Eurídice Gusmao
    01:30Síla zvyku
    02:55Táta
    04:30Fantastický mazel