TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Eurosport na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00SnookerScottish Open – semifinále
    06:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – sjezd mužů
    07:30CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    08:00AtletikaMaraton ve Valencii
    10:45Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    12:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    13:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    14:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    15:00SnookerScottish Open – finále
    17:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    17:45Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    19:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    20:30SnookerScottish Open – finále
    23:00AtletikaMaraton ve Valencii
    00:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    00:45Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    01:30SnookerScottish Open – finále
    03:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    04:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
  • 05:00SnookerScottish Open – finále
    07:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    07:45Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    08:30SnookerScottish Open – finále
    10:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    11:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    11:30CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    13:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    14:30Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    15:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    16:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    17:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    18:30LezeníClimbing Show
    19:00LukostřelbaSP – reflexní luk – review sezóny
    20:00LukostřelbaSP – kladkový luk – review sezóny
    21:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    22:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    23:00SnookerScottish Open – finále
    00:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    00:45Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    01:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    02:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    03:00SnookerScottish Open – finále
  • 05:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    06:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    07:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – sjezd mužů
    07:45Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    08:30CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    09:30BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    10:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    10:45BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    11:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    12:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    13:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    14:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    15:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    16:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – sjezd mužů
    16:45Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    17:30SnookerScottish Open – finále
    19:30JachtingSpirit of Yachting
    20:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    21:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    22:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    23:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    00:00SnookerScottish Open – finále
    01:30Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    02:15Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    03:00BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    04:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    04:45BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
  • 05:45BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    06:30Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    07:30Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    08:30JachtingSpirit of Yachting
    09:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    10:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    11:00Freestylové lyžováníSP v Ruce – moguly
    12:00SnookerScottish Open – finále
    13:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    14:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    15:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    15:45Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    16:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    17:30JachtingRoute du Rhum
    18:00JezdectvíSP v La Coruni
    19:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    20:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    21:00GolfDiscovery
    21:30Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    22:30Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    23:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    00:30Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    01:30Freestylové lyžováníSP v Ruce – moguly
    02:15Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    03:00Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
    04:00Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
  • 05:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – sjezd mužů
    06:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    07:00BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    08:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    08:30GolfDiscovery
    09:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    09:45CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    10:45Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    12:30BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    13:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    14:00BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    15:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    16:15Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
    17:00BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    18:00Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    19:15KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program párů
    20:15KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program mužů
    21:30BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    22:15Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    23:30GolfDiscovery
    00:00TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    01:30TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    03:00BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    04:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program párů
    04:45KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program mužů
  • 05:00Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    06:30GolfDiscovery
    07:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program párů
    07:45KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program mužů
    08:30TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    10:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – kvalifikace mužů
    11:00Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
    11:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    13:30BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint mužů
    15:00Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – sprint klasicky žen i mužů
    16:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    17:00TenisDiriyah Cup – semifinále
    18:00TenisDiriyah Cup – semifinále
    20:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátké tance
    20:45KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program žen
    22:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    23:00BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint mužů
    00:00TenisDiriyah Cup – semifinále
    01:30TenisDiriyah Cup – semifinále
    03:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    04:30TenisDiriyah Cup – semifinále
  • 06:00Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    07:30BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint mužů
    08:30Alpské lyžováníSP v Söldenu – obří slalom mužů
    09:15Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom mužů
    10:30Alpské lyžováníSP v Sestrieres – obří slalom žen
    11:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    13:30Alpské lyžováníSP v Sestrieres – obří slalom žen
    14:30Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom mužů
    15:15BiatlonSP v Hochfilzenu – stíhací závod žen
    16:00BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta mužů
    17:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    18:00TenisDiriyah Cup – finále
    20:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – volné tance
    20:45KrasobrusleníGrand Prix Itálie – volné jízdy žen
    22:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – volné jízdy mužů
    23:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    00:00Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom mužů
    00:45Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom žen
    01:30TenisDiriyah Cup – finále
    03:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    04:30TenisDiriyah Cup – finále
  • 06:00Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom mužů
    06:45Alpské lyžováníSP v Sestrieres – obří slalom žen
    07:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    08:30Alpské lyžováníSP v Sestrieres – obří slalom žen
    09:15Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – slalom mužů
    10:30Alpské lyžováníSP v Sestrieres – slalom žen
    11:30BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta žen
    12:45Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – slalom mužů
    13:30Alpské lyžováníSP v Sestrieres – slalom žen
    14:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – kvalifikace mužů
    15:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    17:30BiatlonSP v Hochfilzenu – stíhací závod mužů
    18:00BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta žen
    19:00Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – slalom mužů
    19:30Alpské lyžováníSP v Sestrieres – slalom žen
    20:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    21:00Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – štafeta 4x5 km smíšených týmů
    22:00Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – slalom mužů
    23:00Alpské lyžováníSP v Sestrieres – slalom žen
    00:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    01:30BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta žen
    02:30BiatlonSP v Hochfilzenu – stíhací závod mužů
    03:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    04:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů