TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Eurosport na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00CyklistikaTour de France, 21. etapa
    06:30SnookerShanghai Masters – finále
    08:30SurfingWorld League v Riu
    09:30Olympijské hryOlympians
    10:30Olympijské hryLa Vie Sportive
    11:30Olympijské hryLa Vie Sportive
    12:30SnookerShanghai Masters – finále
    14:15CyklistikaTour de France – review
    15:15CyklistikaSecond to None
    16:15CyklistikaSecond to None
    17:00SnookerShanghai Masters – finále
    19:00EsportsE-Sport World Cup
    19:30FormuleE v Londýně
    20:30SimracingWorld Series v Montrealu
    21:30MotorkyEWC All Access
    22:00TrailingUTMB World Series ve Val Daranu
    23:00MotorkyEWC, 8 hodin v Suzuce
    00:30Olympijské hryLa Vie Sportive
    01:30Olympijské hryLa Vie Sportive
    02:30Závody GTPorsche Supercup na Hungaroringu
    03:00MotorkyEWC, 8 hodin v Suzuce
    04:30SnookerShanghai Masters – finále
  • 06:30SurfingWorld League v Riu
    07:30SimracingWorld Series v Montrealu
    08:30Závody GTPorsche Supercup na Hungaroringu
    09:00EsportsE-Sport World Cup
    09:30Olympijské hryChasing Glory
    10:30Olympijské hryChasing Glory
    11:30Olympijské hryChasing Glory
    12:30Olympijské hryChasing Glory
    13:30Olympijské hryChasing Glory
    14:30Fotbal: LOH – skupiny mužů Argentina - Maroko
    17:00Fotbal: LOH – skupiny mužů Egypt - Dominikánská republika
    19:00Fotbal: LOH – skupiny mužů Irák - Ukrajina
    21:00Fotbal: LOH – skupiny mužů Francie - Spojené státy
    23:15Fotbal: LOH – skupiny mužů Argentina - Maroko
    01:00Fotbal: LOH – skupiny mužů Egypt - Dominikánská republika
    02:30Fotbal: LOH – skupiny mužů Irák - Ukrajina
    03:00Fotbal: LOH – skupiny mužů Irák - Ukrajina
    04:00Fotbal: LOH – skupiny mužů Francie - Spojené státy
  • 05:30Fotbal: LOH – skupiny mužů Argentina - Maroko
    07:00Fotbal: LOH – skupiny Francie - Spojené státy
    08:45HázenáLOH – skupiny žen Slovinsko – Dánsko
    10:30HázenáLOH – skupiny žen Nizozemí – Angola
    12:30HázenáLOH – skupiny žen Slovinsko – Dánsko
    13:45HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
    15:30HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    17:30Fotbal: LOH – skupiny žen Španělsko - Japonsko
    19:00Fotbal: LOH – skupiny žen Německo - Austrálie
    21:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
    23:15Fotbal: LOH – skupiny žen Německo - Austrálie
    01:00HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
    02:30HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    03:00HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    04:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
  • 05:30Fotbal: LOH – skupiny žen Německo - Austrálie
    07:00HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
    08:30HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    10:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
    11:30Fotbal: LOH – skupiny žen Německo - Austrálie
    13:00HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
    14:30HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    16:00Olympijské hryLa Grande Seine
    17:00Olympijské hryLa Grande Seine
    18:00Olympijské hryPower of Olympics
    19:30Olympijské hryLOH – zahajovací ceremoniál
    23:15Olympijské hryLa Grande Seine
    00:15Olympijské hryLa Grande Seine
    01:15Olympijské hryLOH – zahajovací ceremoniál
    03:00Olympijské hryLOH – zahajovací ceremoniál
  • 05:00Olympijské hryLOH – zahajovací ceremoniál
    07:00Olympijské hryPower of Olympics
    07:30Olympijské hryPower of Olympics
    08:00Olympijské hryPower of Olympics
    08:30BadmintonLOH – skupiny
    10:45Skoky do vodyLOH, 3 m synchro žen
    12:00PlaváníLOH
    13:15ŠermLOH
    14:15CyklistikaLOH – časovka žen
    16:30CyklistikaLOH – časovka mužů
    18:30Ragby 7LOH – zápas o 3. místo mužů
    20:15PlaváníLOH
    22:00VolejbalLOH – skupiny mužů Spojené státy – Argentina
    23:00Olympijské hryDay at Olympics
    00:00PlaváníLOH
    01:30Olympijské hryDay at Olympics
    02:30PlaváníLOH
    03:00PlaváníLOH
    04:00Olympijské hryDay at Olympics
  • 05:00PlaváníLOH
    06:00Olympijské hryDay at Olympics
    07:00Olympijské hryPower of Olympics
    07:30Olympijské hryPower of Olympics
    08:00Olympijské hryPower of Olympics
    08:30BadmintonLOH – skupiny
    09:30StřelbaLOH, 10 m pistole mužů
    10:15VolejbalLOH – skupiny žen Itálie – Dominikánská republika
    11:30PlaváníLOH
    13:00VolejbalLOH – skupiny žen Polsko – Japonsko
    15:30LukostřelbaLOH – týmový závod žen
    17:30KanoistikaLOH – K1 žen
    18:30Basketbal: LOH – skupiny mužů Serbsko - Spojené státy
    19:00ŠermLOH
    20:15PlaváníLOH
    22:15VolejbalLOH – skupiny mužů Slovinsko – Kanada
    23:00Olympijské hryDay at Olympics
    00:00PlaváníLOH
    01:30Olympijské hryDay at Olympics
    02:30PlaváníLOH
    03:00PlaváníLOH
    04:00Olympijské hryDay at Olympics
  • 05:00PlaváníLOH
    06:00Olympijské hryDay at Olympics
    07:00Olympijské hryPower of Olympics
    07:30Olympijské hryPower of Olympics
    08:00Olympijské hryPower of Olympics
    08:30BadmintonLOH
    09:30StřelbaLOH
    10:15VolejbalLOH – skupiny žen Turecko – Nizozemí
    11:30Skoky do vodyLOH, 10 m synchro mužů
    12:00PlaváníLOH
    13:00JezdectvíLOH – parkur
    16:00LukostřelbaLOH – týmový závod mužů
    17:30KanoistikaLOH – C1 mužů
    18:00Sportovní gymnastikaLOH – týmový závod mužů
    20:15PlaváníLOH
    22:00VolejbalLOH – skupiny žen Francie – Srbsko
    23:00Olympijské hryDay at Olympics
    00:00PlaváníLOH
    01:30Olympijské hryDay at Olympics
    02:30PlaváníLOH
    03:00PlaváníLOH
    04:00Olympijské hryDay at Olympics
  • 05:00PlaváníLOH
    06:00Olympijské hryDay at Olympics
    07:00Olympijské hryPower of Olympics
    07:30Olympijské hryPower of Olympics
    07:45TriatlonLOH – závod mužů
    10:00StřelbaLOH – pistole mužských týmů
    10:30JudoLOH
    11:00PlaváníLOH
    13:45Stolní tenisLOH – turnaj smíšených dvojic
    15:30StřelbaLOH – trap
    16:45JudoLOH
    18:15Sportovní gymnastikaLOH – týmový závod žen
    20:15PlaváníLOH
    22:15VolejbalLOH – skupiny mužů Francie – Kanada
    23:00Olympijské hryDay at Olympics
    00:00PlaváníLOH
    01:30Olympijské hryDay at Olympics
    02:30PlaváníLOH
    03:00PlaváníLOH
    04:00Olympijské hryDay at Olympics