TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Eurosport 2 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:30LezeníSP v Brianconu – obtížnost žen i mužů
    07:00MotorkyEWC, 8 hodin v Suzuce
    09:00Závody GTPorsche Supercup na Hungaroringu
    10:00TrailingUTMB World Series v Lavaredu
    11:00SurfingWorld League v Riu
    12:00Olympijské hryPower of Olympics
    12:30Olympijské hryAugust 4th
    14:00Olympijské hryLa Vie Sportive
    15:00Olympijské hryLa Vie Sportive
    16:00Olympijské hryChasing Glory
    17:00TrailingUTMB World Series v Lavaredu
    18:00SurfingWorld League v Riu
    19:00CyklistikaTour de France, 20. etapa
    20:30CyklistikaTour de France, 21. etapa
    21:30EsportsE-Sport World Cup
    22:00SnookerShanghai Masters – finále
    00:00Olympijské hryPower of Olympics
    00:30Olympijské hryChasing Glory
    01:30Olympijské hryChasing Glory
    02:30Olympijské hryChasing Glory
    03:00Olympijské hryChasing Glory
    03:30Olympijské hryChasing Glory
    04:30Olympijské hryChasing Glory
  • 05:30Olympijské hryChasing Glory
    06:30Olympijské hryChasing Glory
    07:30CyklistikaTour de France, 20. etapa
    08:30SimracingWorld Series v Montrealu
    09:30Závody GTPorsche Supercup na Hungaroringu
    10:00TrailingUTMB World Series v Lavaredu
    11:00GolfDiscovery
    11:30EsportsE-Sport World Cup
    12:00SnookerShanghai Masters – finále
    13:30Olympijské hryBonjour Paris
    14:30CyklistikaTour de France, 21. etapa
    15:15Ragby 7LOH – skupiny mužů
    22:00Olympijské hryLa Vie Sportive
    23:00Olympijské hryLa Vie Sportive
    00:00Ragby 7LOH – skupiny mužů
    03:00Olympijské hryAugust 4th
    04:30Ragby 7LOH – skupiny mužů
  • 07:30Olympijské hryChasing Glory
    08:30Olympijské hryChasing Glory
    09:30Olympijské hryChasing Glory
    10:30Olympijské hryChasing Glory
    11:30Ragby 7LOH – skupiny mužů
    13:00Olympijské hryBonjour Paris
    14:00Ragby 7LOH – skupiny mužů
    17:00HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
    19:00HázenáLOH – skupiny žen Maďarsko – Francie
    20:30Ragby 7LOH – play off mužů
    23:00HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    01:00Ragby 7LOH – play off mužů
    03:00Ragby 7LOH – play off mužů
    04:00HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
  • 05:30HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    07:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
    08:30Fotbal: LOH – skupiny Německo - Austrálie
    10:00Ragby 7LOH – play off mužů
    13:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
    14:30Fotbal: LOH – skupiny žen Německo - Jižní Korea
    16:00HázenáLOH – skupiny žen Španělsko – Brazílie
    17:00Olympijské hryBonjour Paris
    18:00HázenáLOH – skupiny žen Německo – Jižní Korea
    19:00Ragby 7LOH – play off mužů
    22:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
    23:30Fotbal: LOH – skupiny žen Německo - Jižní Korea
    01:00Ragby 7LOH – play off mužů
    03:00Ragby 7LOH – play off mužů
    04:00Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
  • 05:30Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
    07:00HázenáLOH – skupiny žen Maďarsko – Francie
    08:00Olympijské hryBonjour Paris
    09:00HázenáLOH – skupiny mužů Španělsko – Slovinsko
    10:30JudoLOH
    11:00HázenáLOH – skupiny mužů Maďarsko – Egypt
    12:30Sportovní gymnastikaLOH
    13:30TenisLOH
    20:45ŠermLOH
    22:15TenisLOH
    23:00SurfingLOH
    03:00SurfingLOH
    04:30SkateboardingLOH – street mužů
  • 05:00Olympijské hryDay at Olympics
    06:00ŠermLOH
    07:00HázenáLOH – skupiny mužů Maďarsko – Egypt
    08:00Olympijské hryBonjour Paris
    09:00HázenáLOH – skupiny žen Brazílie – Maďarsko
    10:30Sportovní gymnastikaLOH – kvalifikace žen
    13:15TenisLOH
    19:30Vodní póloLOH – skupiny mužů Francie – Maďarsko
    20:45TenisLOH
    21:00Vodní póloLOH – skupiny mužů Rumunsko – Řecko
    22:15TenisLOH
    23:00SurfingLOH
    03:00PlaváníLOH
    04:30SkateboardingLOH – street žen
  • 05:00Olympijské hryDay at Olympics
    06:00HázenáLOH – skupiny žen Brazílie – Maďarsko
    07:00Vodní póloLOH – skupiny mužů Rumusko – Řecko
    08:00Olympijské hryBonjour Paris
    09:00HázenáLOH – skupiny mužů Japonsko – Německo
    10:30JudoLOH
    11:00HázenáLOH – skupiny mužů Slovinsko – Chorvatsko
    12:30TenisLOH
    12:45ŠermLOH
    14:00TenisLOH
    20:00Vodní póloLOH – skupiny žen Maďarsko – Kanada
    21:00HázenáLOH – skupiny mužů Argentina – Maďarsko
    22:30TenisLOH
    23:00SurfingLOH
    03:00SurfingLOH
    04:30Horská kolaLOH – závod mužů
  • 05:00Olympijské hryDay at Olympics
    06:00TenisLOH
    07:00HázenáLOH – skupiny mužů Argentina – Maďarsko
    08:00Olympijské hryBonjour Paris
    09:00HázenáLOH – skupiny žen Německo – Slovinsko
    10:30JudoLOH
    11:00HázenáLOH – skupiny žen Norsko – Jižní Korea
    12:30TenisLOH
    16:30Vodní póloLOH – skupiny mužů Spojené státy – Rumunsko
    17:45Basketbal 3v3LOH – skupiny
    19:00TenisLOH
    21:00Vodní póloLOH – skupiny mužů Španělsko – Maďarsko
    22:15TenisLOH
    23:00SurfingLOH
    03:00SurfingLOH