TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Eurosport 2 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    06:30SnookerScottish Open – semifinále
    07:30SnookerScottish Open – semifinále
    08:30BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    09:15BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    10:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    12:00SnookerScottish Open – semifinále
    13:00SnookerScottish Open – semifinále
    13:45SnookerScottish Open – finále
    15:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    17:00AtletikaMaraton ve Valencii
    18:00GolfPGA Tour – World Challenge
    23:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    00:00SnookerScottish Open – finále
    01:30CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    03:00SnookerScottish Open – finále
  • 05:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    06:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    07:00SnookerScottish Open – finále
    08:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    09:30Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    10:30Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    11:15Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon mužů
    12:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    12:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    13:00SnookerScottish Open – finále
    15:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně
    17:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    17:45BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    18:30SnookerScottish Open – finále
    20:30Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
    21:30Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    22:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    23:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    00:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    01:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    02:00SnookerScottish Open – finále
    03:00Freestylové lyžováníSP v Ruce – moguly
    04:00TenisLaver Cup – review
  • 05:00BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    06:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    06:45BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    07:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    08:00TenisRoger’s Last Dance
    08:30TenisSerena the Queen
    09:00LukostřelbaSP – reflexní luk – review sezóny
    10:00LukostřelbaSP – kladkový luk – review sezóny
    11:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    12:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    13:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – sjezd žen
    13:45Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    14:30BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    15:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    16:00BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    17:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    17:30Power of SportMagazín
    18:00TenisLaver Cup – review
    19:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    20:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – sjezd žen
    21:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    22:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    23:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    00:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    00:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    01:00Freestylové lyžováníSP v Ruce – moguly
    02:00TenisLaver Cup – review
    03:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – sjezd mužů
    04:00Alpské lyžováníSP v Beaver Creeku – superobří slalom mužů
  • 05:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – sjezd žen
    06:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    07:00Freestylové lyžováníSP v Ruce – moguly
    08:00TenisLaver Cup – review
    09:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    10:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    11:00BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    12:00BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    12:45BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    13:45BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    14:30Power of SportMagazín
    15:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    16:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    17:00TenisLaver Cup – review
    18:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    19:00Freestylové lyžováníSP v Ruce – moguly
    20:00GolfDiscovery
    20:30BiatlonSP v Kontiolahti – sprint mužů
    21:30BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod mužů
    22:15BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    23:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    00:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    01:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    02:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    03:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
    04:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice v Londýně – review
  • 05:00Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
    06:00Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
    07:00Běžecké lyžováníSP v Lillehammeru – skiatlon žen
    08:00JezdectvíSP v La Coruni
    09:00JachtingRoute du Rhum
    09:30BiatlonSP v Kontiolahti – sprint žen
    10:15BiatlonSP v Kontiolahti – stíhací závod žen
    11:00Alpské lyžováníSP v Lake Louise – superobří slalom žen
    12:00Skoky na lyžíchSP v Ruce – individuální závod mužů
    13:00TenisLaver Cup – review
    14:00TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    16:00TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    18:00TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    20:00TenisDiriyah Cup – čtvrtfinále
    22:00GolfDiscovery
    22:30BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    23:30Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    00:45KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program párů
    01:30KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program mužů
    02:15BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    03:00Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    04:30BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
  • 05:30KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program párů
    06:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program mužů
    06:30Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    07:30BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint žen
    08:30KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program párů
    09:15KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program mužů
    10:00Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    10:45Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    12:30Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – sprint klasicky
    13:45Power of SportMagazín
    14:00TenisDiriyah Cup – semifinále
    16:00Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    16:45BiatlonSP v Hochfilzenu – sprint mužů
    17:30KrasobrusleníGrand Prix Itálie – volné jízdy párů
    18:45Power of SportMagazín
    19:00GolfPGA Tour – Shootout
    22:00TenisDiriyah Cup – semifinále
    23:30Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – sprint klasicky
    00:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    01:30Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    03:00TenisDiriyah Cup – semifinále
    04:30Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
  • 06:00KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátký program žen
    06:45KrasobrusleníGrand Prix Itálie – krátké tance
    07:30Freestylové lyžováníSP ve Val Thorens – skicross
    09:00Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – sprint klasicky
    09:45Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu, 10 km klasicky žen
    11:15BiatlonSP v Hochfilzenu – stíhací závod žen
    12:15Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom mužů
    13:30BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta mužů
    15:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    16:00Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – obří slalom mužů
    17:15Alpské lyžováníSP v Sestrieres – obří slalom žen
    18:00BiatlonSP v Hochfilzenu – stíhací závod žen
    18:30BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta mužů
    19:30GolfPGA Tour – Shootout
    22:30TenisDiriyah Cup – finále
    00:00Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu, 10 km klasicky žen
    01:00GolfThe Match
    03:00GolfThe Match
  • 05:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – závod smíšených týmů
    06:00Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu, 10 km klasicky žen
    06:45BiatlonSP v Hochfilzenu – štafeta mužů
    07:30TenisDiriyah Cup – finále
    09:00Short TrackSP v Almaty
    12:45Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – štafeta 4x5 km smíšených týmů
    14:00BiatlonSP v Hochfilzenu – stíhací závod mužů
    15:00CyklokrosSP v Dublinu – závod mužů
    16:15CyklokrosSP v Dublinu – závod žen
    17:00CyklistikaLM v dráhové cyklistice – review sezóny
    18:00GolfThe Match
    19:00GolfThe Match
    22:00Skoky na lyžíchSP v Titisee – individuální závod mužů
    23:30Běžecké lyžováníSP v Beitostolenu – štafeta 4x5 km smíšených týmů
    00:30Alpské lyžováníSP ve Val d’Isére – slalom mužů
    01:00Alpské lyžováníSP v Sestrieres – slalom žen
    01:30Short TrackSP v Almaty
    03:00SnookerScottish Open – finále