TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Filmbox Family na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00Kůň pro Winky
    07:35Malí hrdinové
    08:55Dopis pro krále
    10:45Lisa a šavlozubí tygři
    12:10Max trapný
    13:50Mandie a tajná chodba
    15:30Příběh psa
    17:00Man AmericaKomedie USA (2011). Průměrný účetní se pokusí stát superhrdinou jak z akčního filmu.
    18:20Myšák a přátelé
    19:35Pisatel
    21:00Zuřivé plameny
    22:35Soutěž řečníků
    04:50Abbott a Costello vol.2
  • 06:10Špioni
    07:40Žáby a ropuchy
    08:55Eva a ohnivý kůň
    10:25Sestřiny děti ve válceKomedie Dán. (2010). Mé malé sestry odjíždějí do severního Jutska.
    11:453 prasátka a nemluvně
    13:00Bez vraždy za létem
    14:45Na táboře
    16:10Daniel a superpsi
    17:55Tanečnice
    19:25Dům plný strachu
    21:00Bez ponožek: Projekt Einstein
    22:25Hvězda salonu
    04:35Erik v zemi hmyzu
  • 06:15Kouzelné pírkoAnimovaný rodinný film Fr./Jap. (2009). Animované dobrodružství o třech dětech, které se vydávají do světa fantazie.
    07:40Sniff a zloděj
    09:00Domek v zahradě
    10:25Zlatovláska a 3 medvědi
    11:45Eva a ohnivý kůň
    13:15Želva a zajíc
    14:30Karo a Pán Bůh
    16:10Bez vraždy za létem
    17:55Honba za lesním mužem
    19:20Děti z Big City
    21:00Ztracený domov
    22:40Všechny cesty vedou do Říma
    04:45Až najdu domov
  • 06:35Cyklistův sen
    08:05Tanečnice
    09:35Gilles
    11:10VolbaDrama Fin. (2005). Historické drama o malém chlapci, který se rozhodne zasvětit svůj život boji ve jménu dobra.
    12:30Sedm opuštěných
    14:05Žáby a ropuchy
    15:20Andělé z East Endu
    16:40Indián
    18:00André úžasný
    19:25Červené kapradí
    21:00Zlatonosná řeka
    21:55Fotbalová chůva
  • 05:00Bez ponožek: Projekt Einstein
    06:25Mandie a poklad Čerokíů
    08:10Sniff a létající fantom
    09:45S. Temple Show: Pipi dlouhá punčocha
    10:40Abbott a Costello vol.1
    12:003 prasátka a nemluvně
    13:15Ikingut
    14:40Daniel a superpsi
    16:25Špioni
    17:55Dívka
    19:35Kočičí slečna
    21:00Kaktus
    22:35Podzimní úplněk
  • 06:05Shirley Temple Šou: Země OzSeriál USA (1960).
    07:00Laurel a Hardy - Pochod dřevěných vojáků
    08:15Bez ponožek: Projekt Einstein
    09:40Shirley Temple Šou: O nerozhodném drakovi
    10:35Abbott a Costello vol.2
    11:55Myšák a přátelé
    13:10Laurel a Hardy - Pochod dřevěných vojáků
    14:25Max Minsky a já
    16:05Dopis pro krále
    17:55Příběh psa
    19:25Šťastný drak
    21:00Ztraceni ve Florencii
    22:35Prušvihář na útěku
  • 05:25Pulec a velryba
    07:00Tajemství ztraceného medailonu
    08:25Obří ještěr Hyla
    09:40Kůň pro Winky 2
    11:00Píp!
    12:20Malí darebáci - nejlepší z gangu
    13:45Zafir
    15:00Malí hrdinové
    16:20Sestřiny děti ve válceKomedie Dán. (2010). Mé malé sestry odjíždějí do severního Jutska.
    17:40Max trapný
    19:20Děti z Big City
    21:00Kladivo
    22:45Barnie a jeho mrzutosti
  • 05:25Sniff a strašidelný hrad
    06:45Její komorník
    08:15Létající liftboj
    10:00Strojvůdce
    11:35Malí darebáci – to nejlepší od Spankyho
    13:00Mandie a poklad Čerokíů
    14:45Kočičí slečna
    16:10Erik v zemi hmyzu
    17:50Úklidová četa
    19:20Poslední legie
    21:00Kopí osudu
    22:55Přiveď ho domů