TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Filmbox Family na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:30Činy a sláva
    07:10Želva a zajíc
    08:25Přiveď ho domů
    10:00Karo a Pán Bůh
    11:40Děti bez hranic
    13:10Mariken
    14:40Polleke
    16:15Vezmeš si mě?
    17:45Nevěstin otec
    19:15Ten pravý a jediný
    21:00Paříž 36
    23:00Dokonale čestní
    04:35Činy a sláva
  • 06:05Zlatovláska a 3 medvědi
    07:25Drobeček a boj o zlatý důl
    08:45První pes
    10:20Nico - bájný jednorožec
    11:55Bez ponožek: Projekt Einstein
    13:20Průšvihář na útěku
    14:55Starostka Dortíková
    16:20Ztracený domov
    18:00Strážce majáku
    19:35Supermafián Quido
    21:00Divoká dvojka
    22:25Satin
    04:45Tunel do Číny
  • 06:25Soutěž řečníků
    07:45Chlapec z džungle
    09:15Tajná pevnost
    10:50Pisatel
    12:15Otec čtyř dětí
    13:35Děti bez hranic
    15:05Skutečný úsměv
    16:30Beatles - Velký začátek
    18:15Šance na lásku
    19:40Jurský masakr
    21:00Hospodu vám nedáme
    22:35Nový svět
    04:50Honba za lesním mužem
  • 06:15Krokodýlové z předměstí
    07:503 prasátka a nemluvně
    09:05Létající liftboj
    10:50Tmavý kůň
    12:40Církevní basketbal
    14:15Ranvej
    15:45Tygři železnice
    17:45Dlouhá cesta domů
    19:15Křehkost
    21:00Včerejší děti
    22:30Splněný sen: The Monkees
    04:25Nevěstin otec
  • 05:55Krokodýlové z předměstí
    07:25Želva a zajíc
    08:40Pelikán
    10:05Karo a Pán Bůh
    11:45Mimo hru
    13:15Růže pro Natálii
    14:40Až najdu domov
    16:30Supermafián Quido
    17:55Sladké letní víno
    19:25Deset pravidel, jak se zamilovat
    21:00Až odejdu
    22:45Divoká dvojka
  • 05:20Disco
    07:00Krokodýlové z předměstí 3
    08:25Zlatovláska a 3 medvědi
    09:45Strojvůdce
    11:20Fotbalová chůva
    12:55Zuřivé plameny
    14:30Než si mě vezmeš
    16:00Činy a sláva
    17:50Trattoria
    19:10Coco Chanel
    21:00Ach, to libido
    22:20Klub 27
  • 05:10Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
    06:45Domek v zahradě
    08:10Příběh psa
    09:40Přiveď ho domů
    11:15Další šanceDrama USA (1998). Snímek pojednává o malém děvčeti, které se fyzicky i psychicky zotavuje po těžké nehodě.
    13:00Strážce majáku
    14:35Činy a sláva
    16:15Činy a sláva
    17:45Ten pravý a jediný
    19:30Písečný muž
    21:00V dobrém i ve zlém
    22:30Ulejváci
  • 05:30Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
    07:05Regina
    08:35Průšvihář na útěku
    10:10Starý Bob
    11:45První pes
    13:20Skore - Hokejový muzikál
    14:50Večerní slunce
    16:40Jak šel čas s Elvisem
    18:10Deník lásky
    19:40Záležitost rodinyKrimifilm Fr. (2008). Snímek o následcích násilností, kterým musí čelit obyčejná rodina, z pohledu tří různých osob.
    21:00Výtažek
    22:30Křehkost
    04:25Jack Hunter: Nebeská hvězda