TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Filmbox Premium na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:05Gnomeo & Julie
    07:30Pisatel
    08:55Přesný zásah
    10:30Poslední legie
    12:10Bez vraždy za létem
    13:55PrideDrama N/USA (2007). Odhodlaný trenér Jim Ellis vytvoří plavecký tým složený z problémových mladistvých.
    15:40Zázraky se nedějí
    17:20Fotři jsou lotři
    18:55Slečna Julie
    21:00Beze studu
    22:35Strážce spravedlnosti
    00:05Zkáza rodu Hickmanů
    01:45Spanish Movie
    03:10Poslední karta
  • 05:05Síla lásky
    06:50Khumba
    08:15Dobrodružství Tedyho Stonese
    09:45Africké safari
    11:10Hulk na neznámé planetě
    12:30Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců
    14:10Vánoční rande mého táty
    15:40Gentleman s pistolí
    17:10Pina
    18:50Million Dollar BabyDrama USA (2004). Ostřílený trenér a manažer vezme pod svá křídla ženu, která se snaží stát úspěšnou boxerkou.
    21:00Trable Petuniových
    22:50Sviňák
    00:25Sázka na nejistotu
    02:35Proti větru
    04:30Květy válkyDrama USA (2011). Na bojišti se z nich stanou hrdinové.
  • 06:05Chlupatá odplata
    07:40Skřítkové a trollové: Tajemná komnata
    09:00Dopis pro krále
    10:50Hulk vs
    12:10Zamračené dny
    14:05Krásky ve válceKomedie Fr. (2008). Lyžařské centrum v malém městečku se snaží stát se turistickou destinací číslo jedna.
    15:35Láska v Indii
    17:10Iluze lásky
    18:45Warrior
    21:00Laggies
    22:40Vdovy
    00:40Revenant Zmrtvýchvstání
    03:15Mladí mušketýři
    04:50Ostrov snů Rudolfa Nurejeva
  • 05:55Mandie a tajná chodba
    07:35Heidi, děvčátko z hor
    09:25Timber - Lovec pokladů
    10:55Hvězda salonu
    12:35Tygři železnice
    14:35Kouzlo měsíčního svitu
    16:10Ach, ti dospělí!
    17:35Muž na hraně
    19:15Malý kousek nebe
    21:00Strážce spravedlnosti
    22:30Wendy a Lucy
    23:50Vdovy
    01:50Revenant Zmrtvýchvstání
    04:45Goethe!
  • 06:30Mandie a poklad Čerokíů
    08:15Pikola a Saxofon
    09:35Kočičí slečna
    11:00Princ a já 2
    12:35Pan Batignole
    14:15Nechápu, jak to dokáže
    15:45Kočka
    17:20Assassin’s Creed
    19:15Aloha
    21:00Špatná výchova
    22:45Postal
    00:25Tiché místo
    01:55Nauka o snech
    03:40Teror na síti
  • 05:35Ztracený domov
    07:15Mikulášovy patálie
    08:45Matčin stín
    10:25Fame – Cesta za slávou
    12:10Dopisy pro Julii
    13:55Assassin’s Creed
    15:50Aloha
    17:35Poslední závod
    19:10Božská Florence
    21:00Zmizelá
    23:25Pokrevní mstitelThriller USA/Kan. (2017). Jižanský gangster se pokouší osvobodit svého uneseného bratra.
    01:00Maniak
    02:30Tiché místo
    04:30Coco Chanel
  • 06:20Chlapec z džungle
    07:50Mikulášovy patálie na prázdninách
    09:25Pisatel
    10:50Než si mě vezmeš
    12:20Děti z Big City
    14:00Trattoria
    15:20Deset pravidel, jak se zamilovat
    16:55Slova a obrazy
    18:50Bohemian Rhapsody
    21:00Hnutí odporu
    23:00OverlordSci-fi horor USA (2018). Malá skupinka amerických vojáků projde v závěru dne D peklem za nepřátelskou linií.
    00:50Zmizelá
    03:15Pokrevní mstitelThriller USA/Kan. (2017). Jižanský gangster se pokouší osvobodit svého uneseného bratra.
  • 05:35Kočka
    07:10Sammyho dobrodružství 2
    08:40Mandie a tajná chodba
    10:20Náklad do Afriky
    11:50Chůva v akci
    13:25Hvězda salonu
    15:05Krásky ve válceKomedie Fr. (2008). Lyžařské centrum v malém městečku se snaží stát se turistickou destinací číslo jedna.
    16:35Bohemian Rhapsody
    18:45Noe
    21:00Dům u dálnice
    22:35Strážce spravedlnosti
    00:05Přežijí jen milenci
    02:05Lope - Nezkrotný básník
    03:55Gnomeo & Julie