TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Filmbox Premium na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:30Děti z Big City
    08:10Následníci mstitelů: Hrdinové zítřka
    09:30Dobrodružství Tedyho Stonese
    11:00Skore - Hokejový muzikál
    12:30Vražedná stěna
    14:35Iluze lásky
    16:10Goethe!
    17:55Kouzlo měsíčního svitu
    19:30Delta fór
    21:00Příběh mého syna
    23:05Šprtky to chtěj taky
    00:50Vévodkyně
    02:40Colette: Příběh vášně
  • 05:55Pina
    07:35Heidi, děvčátko z hor
    09:25Africké safari
    10:50Matčin stín
    12:30Holka z města
    14:05Maminčin mazánek
    15:35Poslední legie
    17:15Slova a obrazy
    19:10Super 8
    21:00Provinění
    22:50Vražedný ostrov
    00:15Zátah
    01:55Jiná láska
    03:20Paralelní světyDrama Fr./Kan. (2012). Jeden muž se ve vesmíru postaveném na hlavu snaží získat zpět svou dětskou lásku.
  • 05:30Ostrov snů Rudolfa Nurejeva
    06:35Ostrov pokladů
    08:10Cirkus magique
    09:40Mandie a tajná chodba
    11:20Následníci mstitelů: Hrdinové zítřka
    12:40Sammyho dobrodružství 2
    14:10Asterix a Olympijské hry
    16:05Čekání na Anyu
    17:50Kouzlo měsíčního svitu
    19:25Podfukářky
    21:00Den co denDrama USA/VB (2018). Stydlivá teenagerka se zamiluje do ducha, který se každé ráno probouzí v jiném těle.
    22:40V pasti zrady
    00:25Nauka o snech
    02:10Teror na síti
    03:15Ricky
  • 05:40Všechny cesty vedou do Říma
    07:10Astro Boy
    08:45Mandie a poklad Čerokíů
    10:30Žraloci na s(o)uši
    12:00Dobrodružství Toma Sawyera
    13:35Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
    15:25Super 8
    17:15Kouzelný svět Davida Copperfielda
    19:10Šéf
    21:00Divoká dvojka
    22:25Volver
    00:25Provinění
    02:15Na hraně lásky
    04:05Chlapec z džungle
  • 05:50Hvězda salonu
    07:30Děti z Big City
    09:10Přesný zásah
    10:45Africké safari
    12:10Iluze lásky
    13:45Zamračené dny
    15:40Ztracený domov
    17:20Dopisy pro Julii
    19:05Strach Fay Grimové
    21:00Krásné lžiKomedie Fr. (2010). Kadeřnice předá dopis s vášnivým vyznáním lásky své matce.
    22:45Zvonění ledu
    00:10Hříšní lidé města Oss
    02:00Zkáza rodu Hickmanů
    03:40Pan Kabluey
  • 05:20Pan Batignole
    07:00Dobrodružství Tedyho Stonese
    08:30Následníci mstitelů: Hrdinové zítřka
    09:50Velké podmořské dobrodružstvíDokument VB (2009). V úchvatném 3D dokumentárním snímku budeme sledovat putování mořských želv napříč oceánem.
    11:10Princ a já 2
    12:45Hulk vs
    14:05Zázraky se nedějí
    15:45Vražedná stěna
    17:50Podfukářky
    19:25Jenny se vdává
    21:00Růžový panter 2
    22:30Havran
    00:20Vražedný ostrov
    01:45Krajina přílivu
    03:45Bernský velvyslanec
  • 05:05Ach, ti dospělí!
    06:30Timber - Lovec pokladů
    08:00Ostrov pokladů
    09:35Dobrodružství Toma Sawyera
    11:10Mandie a tajná chodba
    12:50Skore - Hokejový muzikál
    14:20Nechápu, jak to dokáže
    15:50Kouzelný svět Davida Copperfielda
    17:45Den co denDrama USA/VB (2018). Stydlivá teenagerka se zamiluje do ducha, který se každé ráno probouzí v jiném těle.
    19:25Jak milovat s D
    21:00Sněhový dort
    22:50Bůh masakru
    00:10Hurá na Francii
    01:45Modigliani
    03:50Žena z pátého patra
  • 05:20Goethe!
    07:05Cirkus magique
    08:35Žraloci na s(o)uši
    10:05Khumba
    11:30Mandie a poklad Čerokíů
    13:15Než si mě vezmeš
    14:45Holka z města
    16:20Pina
    18:00Divoká dvojka
    19:25Poslední závod
    21:00Nevinná
    21:50Hodná holka
    23:20Krvácející srdce
    00:45Jiná láska
    02:10Kráska a zvíře
    04:00Čekání na Anyu