TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice HBO na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00Holka na hlídání
    07:45Kostým pro Nikolase
    09:05Služebník lidu
    10:00První láska
    11:25DC Liga supermazlíčků
    13:15Hotel pro psy
    14:55Kocour v botách
    16:30John Oliver: Co týden dal a vzal
    17:05Smrt čeká všudeVálečný thriller USA (2008). Synopse:
    19:15Superman a Lois
    20:00Zahradníci
    20:50Avenue 5
    21:25Cry Macho
    23:10Lucy má děťátkoHoror USA (2021). Synopse:
    00:40Equalizer
    02:50Toubab
    04:25Sbohem, plodná léta
  • 06:00Brusinkové Vánoce
    07:25Před kamerou
    07:55Hugo a jeho velký objev
    10:00SpaceBoy
    11:45Surfařka
    13:30Cry Macho
    15:15Toubab
    16:50Krotitelé duchů: Odkaz
    18:50Schodiště
    20:00Deník mému synovi
    22:15Bílý lotosKomediální seriál USA (2022). Synopse:
    23:20Resident Evil: Raccoon City
    01:10Paradox času
    02:50Zvrácená
    04:30Kouzelný náramek
  • 06:00Space Jam: Nový začátek
    07:55DC Liga supermazlíčků
    09:40Deník mému synovi
    11:55Komorník
    14:10Nejhorší člověk na světě
    16:20Agent na útěku
    18:05Space Jam: Nový začátek
    20:00Godzilla vs. Kong
    21:55Strom života: Střelba v synagoze
    23:20Legenda Willie Mays
    01:00Černé zlato
    03:05Láska, láska, láskaKomediální drama USA (2020). Tři příběhy o lásce, oddanosti a věrnosti od oceňované režisérky Eleanor Coppolové.
    04:35Umma
  • 06:00Nejhorší člověk na světě
    08:10Kouzelný náramek
    09:40Nahuel a kouzelná kniha
    11:25Uncharted
    13:25Aquaman
    15:50Pan Včelka
    17:20Před kamerou
    17:50Černé zlato
    20:00Tokyo Vice
    21:00Tokyo Vice
    22:00Transformers
    00:20Smrt ve tmě
    01:50matka!
    03:50Elle
  • 06:00Brusinkové Vánoce
    07:25Zataženo, občas trakaře
    08:55Miss Potter
    10:25Deník mému synovi
    12:35Spongebob v kalhotách: Film
    14:00Krotitelé duchů: Odkaz
    16:05Alvin a Chipmunkové
    17:35Transformers
    20:00EiffelŽivotopisné drama Belg./N/Fr. (2021). Synopse:
    21:50Deník mému synovi
    00:00Sebevražedný oddíl
    02:10Resident Evil: Raccoon City
    04:00Příchozí
  • 06:00Most do země Terabithia
    07:35LEGO příběh
    09:15LEGO příběh 2
    11:05Let’s Dance
    12:50Let's Dance 2
    14:30Belle
    16:35Ztracené město
    18:30Madagaskar 2: Útěk do Afriky
    20:008bitové Vánoce
    21:35Operace MincemeatVálečné drama USA/VB (2020). Synopse:
    23:40Věčně mladá
    01:30Women is losers
    03:00Bílý lotos
    04:00Minari
  • 06:00Top GunAkční drama USA (1986). Synopse:
    07:45Belle
    09:45Ztracené město
    11:35Legendární parta
    13:15Operace MincemeatVálečné drama USA/VB (2020). Synopse:
    15:208bitové Vánoce
    17:00Ježek Sonic 2
    19:00Obleva
    20:00Bílý lotos
    21:00Věž
    21:50Duna
    00:20Blade Runner 2049
    03:00Jeho temné esence
    04:00Jeho temné esence
  • 05:00Věčná planeta: Hrdinové oceánů
    06:00Láska, láska, láskaKomediální drama USA (2020). Tři příběhy o lásce, oddanosti a věrnosti od oceňované režisérky Eleanor Coppolové.
    07:30Legendární parta
    09:05Rozhodující set
    10:55Hotel Transylvánie
    12:25Sherlock Holmes
    14:30Duna
    17:05OdlivThriller USA (2019). Synopse:
    18:30Kung Fu
    19:15Superman a Lois
    20:00Jeho temné esence
    21:00Jeho temné esence
    22:05Jidáš a černý mesiáš
    00:10Deník mému synovi
    02:20Výbušnej koktejl
    04:15Moskva - jednosměrná