TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice HBO 2 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00Mandle a mořský koníkDrama VB (2022). Synopse:
    07:35Pes na Vánoce
    09:00Spider-Man: Daleko od domova
    11:10Hotel Transylvánie 2
    12:40Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
    14:05Po zániku Země
    15:45Mamma Mia!
    17:35Mamma Mia! Here We Go Again
    19:30Nic ve zlým
    21:152012
    23:50Sympatizant
    00:55Spy/Master
    01:50Bojovník
    02:45Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
    04:15Nic ve zlým
  • 06:00Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
    07:25Po zániku Země
    09:05Hop
    10:40Maškaráda
    12:55Dívka, která unikla: Příběh Kary RobinsonovéThriller USA (2023). Patnáctiletá Kara Robinsonová přežije únos a nakonec dopadne sériového vraha.
    14:20Capote
    16:15Celeste a Jesse navždy
    17:45Dunkerk
    19:30John Oliver: Co týden dal a vzal
    20:10Potomci lidí
    21:55Bratři z donucení
    23:30Tenet
    01:55Veliká
    02:50Matčina pomsta
    04:10Potomci lidí
  • 06:00Capote
    07:50Celeste a Jesse navždy
    09:25Dunkerk
    11:10Průměrňákovi
    11:30Průměrňákovi
    11:55Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
    14:50East New York
    15:35Bohémové
    17:50Na tenkém ledě
    19:30Válečnice
    21:45Podfu(c)k
    23:30Mrtví neumírají
    01:15Vzmužme seDrama VB (2023). Synopse:
    02:45Stand Up & Shout: Písně z filadelfské střední
    03:40Válečnice
  • 06:00Bohémové
    08:15Na tenkém ledě
    09:55Sépie a velryba
    11:15Průměrňákovi
    11:35Průměrňákovi
    12:00Pán prstenů: Dvě věže
    14:55Barbie: Ve hvězdách
    16:15Mandle a mořský koníkDrama VB (2022). Synopse:
    17:50Omamná láska
    19:30Benga v záloze
    21:15Kill roomKomediální thriller USA (2023). Synopse:
    22:50Apokalypsa v Hollywoodu
    00:35Venom
    02:25Protest
    04:15Benga v záloze
  • 06:00Barbie: Ve hvězdách
    07:20Mandle a mořský koníkDrama VB (2022). Synopse:
    08:55Omamná láska
    10:35Průměrňákovi
    10:55Průměrňákovi
    11:20Pán prstenů: Návrat krále
    14:35Hotel Transylvánie 2
    16:05Dívka, která unikla: Příběh Kary RobinsonovéThriller USA (2023). Patnáctiletá Kara Robinsonová přežije únos a nakonec dopadne sériového vraha.
    17:30Meg 2: Příkop
    19:25Temný případ: Noční krajina
    20:25Temný případ: Noční krajina
    21:40Zkrocená hora
    23:50Uzavřený kruh
    00:45Insidious: Červené dveře
    02:30V BruggáchTragikomedie USA/VB (2008). I z nájemných zabijáků se mohou stát turisté. Nominováno na Oscara.
    04:15The Independent
  • 06:00Hotel Transylvánie 2
    07:30Dívka, která unikla: Příběh Kary RobinsonovéThriller USA (2023). Patnáctiletá Kara Robinsonová přežije únos a nakonec dopadne sériového vraha.
    09:00Meg 2: Příkop
    10:55Průměrňákovi
    11:15Průměrňákovi
    11:40Od podlahy
    13:10Chůvy
    14:55MravenecZ
    16:20Spy/Master
    17:15Lepší už to nebude
    19:30Ovce mezi vlky
    21:10Rod drakaFantasy seriál USA (2022). Synopse:
    22:10Rod drakaFantasy seriál USA (2022). Synopse:
    23:20Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta
    00:10Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy BrophyovéDrama USA/Kan. (2023). Nancy Crampton-Brophyová, která umí skvěle psát o zločinu, je odsouzena za vraždu svého manžela.
    01:40Služebník lidu
    02:35Úsvit mrtvých
    04:15Ovce mezi vlky
  • 06:00Chůvy
    07:45MravenecZ
    09:10Lepší už to nebude
    11:25Bude líp
    11:50Bude líp
    12:15Tintinova dobrodružství
    14:00Opilí láskou
    15:35Liga spravedlnosti Zacka Snydera
    19:30Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
    21:05Válka o dědictvíČerná komedie VB (2022). Synopse:
    22:40Kiss the Future
    00:25Dávka kultu Synanon: Stal se z léku kult?
    01:30Lov
    03:05Král Staten Islandu
  • 05:25Před kamerou
    06:00Šéfkuchař Jack
    07:20Jiskra Vánoc
    08:50Nepopsaný list
    10:30Hop
    12:05Poslední hra o zlatoDrama Šp. (2022). Synopse:
    13:55Junioři
    15:35Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek
    17:25Black Adam
    19:30Birdman
    21:30Osm hrozných
    00:15Spy/Master
    01:10Bojovník
    02:10Superbad
    04:00Birdman