TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice HBO 3 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00Povolání mého otce
    07:50Den zrady
    09:35Aquaman
    12:00Průměrňákovi
    12:20Průměrňákovi
    12:45Bude líp
    13:20Bude líp
    14:00Všichni svatí mafie
    16:00Hráči
    16:25Hráči
    17:00Pasažéři
    19:00Hra o trůny
    20:00Hra o trůny
    21:00Westworld
    22:00Mare z Easttownu
    23:05Můj syn
    00:40300: Vzestup říše
    02:25Westworld
    03:25Mare z Easttownu
    04:30Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera
  • 06:00Harry Potter a vězeň z Azkabanu
    08:20Harry Potter a Ohnivý pohár
    10:55Průměrňákovi
    11:15Průměrňákovi
    11:40Percy versus Goliáš
    13:20Podfuk za všechny prachy
    15:00Pýcha a předsudek
    17:10Rozhodující set
    19:05Hra o trůny
    19:55Hra o trůny
    21:00John Oliver: Co týden dal a vzal
    21:35Hráči
    22:05Hráči
    22:35Sněží!
    23:25Batman
    02:15Candyman
    03:45John Oliver: Co týden dal a vzal
    04:15Podfuk za všechny prachy
  • 06:00Kubánská spojka
    08:10Rozhodující set
    10:05Hellboy
    12:10Malý Sheldon
    12:30Sektor
    13:20Letuška
    14:10John Oliver: Co týden dal a vzal
    14:45Odkaz
    15:30Fotbalový talent
    16:15Jumanji: Vítejte v džungli!
    18:15Euforie
    19:15Kung Fu
    20:00Hra o trůny
    20:50Hra o trůny
    21:45Hra o trůny
    22:40Hra o trůny
    23:30Hra o trůny
    00:30Hra o trůny
    01:25Hra o trůny
    02:20Hra o trůny
    03:15Hra o trůny
    04:05Hra o trůny
  • 05:15John Oliver: Co týden dal a vzal
    06:00Jumanji: Vítejte v džungli!
    08:00Zrodila se hvězdaMuzikál USA (2018). Synopse:
    10:20Kung Fu
    11:05Mare z Easttownu
    12:10Bude líp
    13:00Bude líp
    13:50Wonder Woman 1984
    16:20Sektor
    17:15Letuška
    18:05Geniální přítelkyně
    19:00Irma Vep
    20:00Westworld
    21:00Euforie
    22:00Sněží!
    22:50Pokání
    00:55Logan: Wolverine
    03:15Sněží!
    04:05Hrdinští lúzři
  • 06:00Wonder Woman 1984
    08:30Mia a bílý lev
    10:05Láska, láska, láskaKomediální drama USA (2020). Tři příběhy o lásce, oddanosti a věrnosti od oceňované režisérky Eleanor Coppolové.
    11:35John Oliver: Co týden dal a vzal
    12:10Miliardy
    13:05Scoob!
    14:40Odkaz
    15:25Jdi za svým koněm
    17:15Spider-Man: Paralelní světy
    19:10Hra o trůny
    20:05Hra o trůny
    21:00Westworld
    22:00Letuška
    22:50Sektor
    23:45Zabijákova žena & bodyguard
    01:45Westworld
    02:45Letuška
    03:35Sektor
    04:25Láska, láska, láskaKomediální drama USA (2020). Tři příběhy o lásce, oddanosti a věrnosti od oceňované režisérky Eleanor Coppolové.
  • 06:00Klícka
    07:50Spider-Man: Paralelní světy
    09:50Pýcha a předsudek
    12:00Průměrňákovi
    12:20Průměrňákovi
    12:50Útok na Bílý dům
    15:05Králíček Petr bere do zaječích
    16:40Rozmarný duch
    18:20Fotbalový talent
    19:05Hra o trůny
    20:05Hra o trůny
    21:00Irma Vep
    22:00Geniální přítelkyně
    23:00Reminiscence
    01:00Irma Vep
    02:00Geniální přítelkyně
    03:00Svatební pohromy
    04:35Den, kdy se zastavil sport
  • 06:00Útok na Bílý dům
    08:10Rozmarný duch
    09:50Popstar: Vše pro slávu
    11:20Průměrňákovi
    11:40Průměrňákovi
    12:05Svatební pohromy
    13:45Mare z Easttownu
    14:45Miliardy
    15:45Percy versus Goliáš
    17:25Romance po irsku
    19:10Hra o trůny
    20:05Hra o trůny
    21:00Fotbalový talent
    21:45Odkaz
    22:30Euforie
    23:25Sněží!
    00:15Úniková hra: Turnaj šampiónů
    01:55Fotbalový talent
    02:40Odkaz
    03:30Král Richard: Zrození šampionek
  • 06:00Zrodila se hvězdaMuzikál USA (2018). Synopse:
    08:15Romance po irsku
    09:55SpaceBoy
    11:40Průměrňákovi
    12:00Průměrňákovi
    12:25Bude líp
    13:10Bude líp
    14:00Operace Kolibřík
    15:50Hráči
    16:15Hráči
    16:50Král Richard: Zrození šampionek
    19:15Hra o trůny
    20:05Hra o trůny
    21:00Westworld
    22:05Mare z Easttownu
    23:05Duna
    01:20Dokonalá desítka
    02:40Westworld
    03:40Mare z Easttownu
    04:40Báječný Bob Einstein