TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice JOJ Cinema na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:10Životy svätých 1/2
    07:50Luis a ufóni
    09:25Pozoruhodná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini
    11:15Deväť životov pána Fúzika
    12:50Veľký draft
    14:50Walking on Sunshine
    16:35Psie veličenstvo
    18:10Vlčie volanie
    20:15Prvý vo vesmíre
    22:40Nech vojde ten pravý
    00:30Scorpions Forever
    02:10Modré diamanty
    03:50Moja druhá šanca
  • 05:50Životy svätých 2/2
    07:35Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol
    09:40Príbeh morskej panny
    11:25Dámsky klub
    13:15Takmer dospelá
    15:05Pozoruhodná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini
    16:50Deväť životov pána Fúzika
    18:30Životy svätých 1/2
    20:15Slon na úteku
    21:55Suburbicon: Temné predmestie
    23:50Stopy zmiznutých
    01:25Domino
    02:50Vlčie volanie
  • 05:00Veľký draft
    07:05Psie veličenstvo
    08:40Ja, knedlička
    10:40Všetko je inak
    12:35Prijímačky
    14:10Prvý vo vesmíre
    16:35Dámsky klub
    18:30Životy svätých 2/2
    20:15Balkánska hranica
    22:30S*áči
    00:05Zápočet z prežitia
    01:30Modlitby za Bobbyho
    02:55Životy svätých 1/2
    04:25Malí letci
  • 06:30Takmer dospelá
    08:15Príbeh morskej panny
    10:05Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
    11:40Walking on Sunshine
    13:25Moja druhá šanca
    15:10Slon na úteku
    16:55Luis a ufóni
    18:35Šťastie má meno Lucky
    20:15Kursk
    22:20Hotel Artemis
    23:55Modré diamanty
    01:35Halloween
    03:20Životy svätých 2/2
  • 05:35Ja, knedlička
    07:35Prijímačky
    09:10Všetko, čo si želá
    10:50Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol
    12:55Vlčie volanie
    15:05Nezlomné putá
    16:40Walking on Sunshine
    18:30Cirkus
    20:15Rodičia pod parou
    22:10Balkánska hranica
    00:15Ikarus
    01:40Suburbicon: Temné predmestie
    03:20Šťastie má meno Lucky
  • 05:20Luis a ufóni
    06:55Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
    08:35Prvý vo vesmíre
    11:05Naši a ja
    12:50Životy svätých 1/2
    14:30Kursk
    16:35Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol
    18:40Láska je slovo na päť písmen
    20:15Zlodeji a klamári
    22:10Hranica smrti
    00:00Machete
    01:40Negatív
    03:15Cirkus
  • 06:15Vlčie volanie
    08:20Nezlomné putá
    10:05Slon na úteku
    11:50Príbeh morskej panny
    13:30Životy svätých 2/2
    15:15Tigrie oči
    16:55Naši a ja
    18:40Čarovné kráľovstvo
    20:15Daddy Cool
    22:10Rodičia pod parou
    23:55Machete zabíja
    01:40Prvý vo vesmíre
    03:50Láska je slovo na päť písmen
  • 06:35Životy svätých 1/2
    08:20Všetko, čo si želá
    10:05Moja šálka kávy
    11:40Prijímačky
    13:20Šťastie má meno Lucky
    15:05Čarovné kráľovstvo
    16:45Príbeh morskej panny
    18:30Slon na úteku
    20:15Šachový princ
    22:10Zlodeji a klamári
    23:55Balkánska hranica
    02:00Blue Valentine: Milostný príbeh
    03:45Tanec s láskou