TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice JOJ Cinema na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:35Navždy mladá
    07:35Daždivý deň v New Yorku
    09:20Willy a kúzelná planéta
    11:05Svätá zem
    12:55Pračlovek
    14:40Let's Dance
    16:35Gólman
    18:35Tri dievčatá a jedna svadba
    20:15Zlatokopky
    22:10Náš priateľ
    00:15Mauritánec: Denník z Guantánama
    02:20Kuriér: Zásielka smrti
    03:55Výnimoční
  • 06:05Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
    07:45Darca
    09:35Problémissky
    11:30Lož má krátke nohy
    13:20Jednoducho svadba!
    14:55Pobav ma
    16:40Svätá zem
    18:35Svadba nebude a basta!
    20:15Vládca Paríža
    22:20Čakanie na barbarov
    00:10Polosvet
    01:40Bohovia Egypta
    03:40Tri dievčatá a jedna svadba
  • 05:10Pračlovek
    06:55Let's Dance
    08:50Paddington
    10:35Judy
    12:40LOL
    14:30Nič nás nerozdelí
    16:30Lož má krátke nohy
    18:20Malí letci
    20:15Veselá historka
    21:50Zlatokopky
    23:45Náš priateľ
    01:50Spletenec
    03:35Svadba nebude a basta!
  • 05:35Jednoducho svadba!
    07:15Pobav ma
    08:55Problémissky
    10:55Daždivý deň v New Yorku
    12:35Willy a kúzelná planéta
    14:15Svätá Judy
    16:10Judy
    18:20Pelé: Zrodenie legendy
    20:15Ako dostať deda z domu
    22:10Vládca Paríža
    00:05Dva burani v Miami
    01:40Penny sa bojí
    03:10Bohovia Egypta
  • 06:05LOL
    07:50Nič nás nerozdelí
    09:55Ibiza
    11:30Darca
    13:15Tri dievčatá a jedna svadba
    14:55Vstaň a padni
    16:35Daždivý deň v New Yorku
    18:20Čierni baróni
    20:15Mesto čudákov
    22:10Veselá historka
    23:45Náš priateľ
    01:50Ďakujem za vaše služby
    03:35Pelé: Zrodenie legendy
  • 06:10Willy a kúzelná planéta
    07:50Svätá Judy
    09:50Milenec na záskok
    11:25Let's Dance
    13:20Svadba nebude a basta!
    15:05Ako dostať deda z domu
    16:50Darca
    18:40Dve hodiny
    20:15Vrahovi v pätách
    21:50Zlatokopky
    23:50Čakanie na barbarov
    01:40Mŕtvi a nepokojní
    03:10Čierni baróni
  • 05:50Tri dievčatá a jedna svadba
    07:30Vstaň a padni
    09:10Krycie meno Lev
    10:55Pobav ma
    12:40Pozoruhodná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini
    14:25Slnko, seno, erotika
    16:25Let's Dance
    18:15Návštevníci 3: Revolúcia
    20:15V mene diabla
    22:10Ďakujem za vaše služby
    23:55Mesto čudákov
    01:35Vládca Paríža
    03:30Dve hodiny
  • 05:45Svadba nebude a basta!
    07:20Milenec na záskok
    09:05Zabudnutý princ
    10:55Nič nás nerozdelí
    12:55Pelé: Zrodenie legendy
    14:55Red Dog 2
    16:35Pobav ma
    18:20Dámsky klub
    20:15Dajte mi pokoj!
    21:45Vrahovi v pätách
    23:25Underground
    02:05Mŕtvi a nepokojní
    03:40Môj kamarát delfín