TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Minimax na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie z Labutího jezera
    09:30Barbie Fairytopia a kouzlo duhy
    10:50Máša a Medvěd
    11:00Mia a já
    11:30Mia a já
    12:00Mia a já
    12:30Geronimo Stilton
    13:00Geronimo Stilton
    13:30Geronimo Stilton
    14:00Balto III: Velký závod
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie: Dreamhouse Adventures
    17:00Upovídaná Marta
    17:30To já ve tvém věku…
    17:40To já ve tvém věku…
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Lucky Luke - Daltonovi na útěku
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd
    00:30Máša a Medvěd
    00:35Máša a Medvěd
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie ™ Princezna a zpěvačka
    09:20Barbie a Diamantový zámek
    10:50Máša a Medvěd
    11:00Mia a jáAnimovaný seriál Niz./N (2011)
    11:30Mia a já
    12:00Mia a já
    12:30Geronimo Stilton
    13:00Geronimo Stilton
    13:30Geronimo Stilton
    14:00Pettson a Fiškus
    15:15Sova a její kamarádi
    15:20Sova a její kamarádi
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie: Dreamhouse Adventures
    17:00Upovídaná Marta
    17:30To já ve tvém věku…
    17:40To já ve tvém věku…
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Thumbelina
    20:50Sova a její kamarádi
    20:55Sova a její kamarádi
    21:05Sova a její kamarádi
    21:10Sova a její kamarádi
    21:20Sova a její kamarádi
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd
    00:30Máša a Medvěd
    00:35Máša a Medvěd
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie - Na to jsou potřeba dva
    08:30Sestry
    08:40Sestry
    09:00Upovídaná Marta
    09:30Barbie z Labutího jezera
    11:00Kde je Valda?
    11:30Zvědavý George
    12:00Zvědavý George
    12:30Poznáváme přírodu
    13:00Jurský svět: Křídový kemp
    13:30To já ve tvém věku…
    13:40To já ve tvém věku…
    14:00Lucky Luke - Daltonovi na útěku
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie: Dreamhouse Adventures
    17:00Upovídaná Marta
    17:30To já ve tvém věku…
    17:40To já ve tvém věku…
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Polly Pocket - Síla malých
    20:50Sova a její kamarádi
    20:55Sova a její kamarádi
    21:05Sova a její kamarádi
    21:10Sova a její kamarádi
    21:20Sova a její kamarádi
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd
    00:30Máša a Medvěd
    00:35Máša a Medvěd
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie - Na to jsou potřeba dva
    08:30Sestry
    08:40Sestry
    09:00Upovídaná Marta
    09:30Barbie Fairytopia a kouzlo duhy
    10:50Máša a Medvěd
    11:00Kde je Valda?
    11:30Zvědavý George
    12:00Zvědavý George
    12:30Poznáváme přírodu
    13:00Jurský svět: Křídový kemp
    13:30To já ve tvém věku…
    13:40To já ve tvém věku…
    14:00Thumbelina
    14:50Sova a její kamarádi
    14:55Sova a její kamarádi
    15:05Sova a její kamarádi
    15:10Sova a její kamarádi
    15:20Sova a její kamarádi
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie: Dreamhouse Adventures
    17:00Upovídaná Marta
    17:30To já ve tvém věku…
    17:40To já ve tvém věku…
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Piráti peciválové: Příběhy ze zeleninové země
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd
    00:30Máša a Medvěd
    00:35Máša a Medvěd
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie - Na to jsou potřeba dva
    08:30Sestry
    08:40Sestry
    09:00Upovídaná Marta
    09:30Barbie ™ Princezna a zpěvačka
    10:50Máša a Medvěd
    11:00Kde je Valda?
    11:30Zvědavý George
    12:00Zvědavý George
    12:30Poznáváme přírodu
    13:00Jurský svět: Křídový kemp
    13:30Zorro
    14:00Polly Pocket - Síla malých
    14:50Sova a její kamarádi
    14:55Sova a její kamarádi
    15:05Sova a její kamarádi
    15:10Sova a její kamarádi
    15:20Sova a její kamarádi
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie: Dreamhouse Adventures
    17:00Upovídaná Marta
    17:30Madagaskar: malá divočina
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00ASTERIX V BRITÁNII
    21:20Sova a její kamarádi
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd
    00:30Máša a Medvěd
    00:35Máša a Medvěd
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie - Na to jsou potřeba dva
    08:30Sestry
    08:40Sestry
    09:00Upovídaná Marta
    09:30Barbie a Diamantový zámek
    11:00Kde je Valda?
    11:30Zvědavý George
    12:00Zvědavý George
    12:30Poznáváme přírodu
    13:00Jurský svět: Křídový kemp
    13:30Zorro
    14:00Piráti peciválové: Příběhy ze zeleninové země
    15:20Sova a její kamarádi
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie: Dreamhouse Adventures
    17:00Upovídaná Marta
    17:30Madagaskar: malá divočina
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Camelot
    21:00Sova a její kamarádi
    21:05Sova a její kamarádi
    21:15Sova a její kamarádi
    21:20Sova a její kamarádi
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd
    00:30Máša a Medvěd
    00:35Máša a Medvěd
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    08:00Barbie - Na to jsou potřeba dva
    08:30Sestry
    08:40Sestry
    09:00Upovídaná Marta
    09:30Barbie z Labutího jezera
    10:50Máša a Medvěd
    11:00Kde je Valda?
    11:30Zvědavý George
    12:00Zvědavý George
    12:30Poznáváme přírodu
    13:00Jurský svět: Křídový kemp
    13:30Zorro
    14:00ASTERIX V BRITÁNII
    15:20Sova a její kamarádi
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie - Na to jsou potřeba dva
    17:00Upovídaná Marta
    17:30Madagaskar: malá divočina
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Šarlotina pavučinka: Wilburovo velké dobrodružství
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd: Mášiny písničky
    00:30Máša a Medvěd: Mášiny písničky
    00:35Máša a Medvěd: Mášiny písničky
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě
  • 05:10Sestry
    05:20Sestry
    05:35To já ve tvém věku…
    05:45To já ve tvém věku…
    06:00Kde je Valda?
    06:30Polly Pocket - Síla malých
    07:00Superptáci
    07:30Rychle a Zběsile: Závodníci v Utajení
    08:00Barbie a Kouzlo Pegase
    09:30Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny
    10:35Máša a Medvěd
    10:40Máša a Medvěd
    10:50Máša a Medvěd
    11:00Mia a já
    11:30Mia a já
    12:00Mia a já
    12:30Geronimo Stilton
    13:00Geronimo Stilton
    13:30Geronimo Stilton
    14:00Camelot
    15:00Sova a její kamarádi
    15:05Sova a její kamarádi
    15:15Sova a její kamarádi
    15:20Sova a její kamarádi
    15:30Školka superhrdinů Stana Leeho
    16:00Berry Bees – Ovocné včely
    16:10Berry Bees – Ovocné včely
    16:30Barbie - Na to jsou potřeba dva
    17:00Upovídaná Marta
    17:30Madagaskar: malá divočina
    18:00Jurský svět: Křídový kemp
    18:30Zorro
    19:00Geronimo Stilton
    19:30Superptáci
    20:00Zvědavý George - Královská výměna
    21:30Jurský svět: Křídový kemp
    22:00Mimi šéf: zpátky ve hře
    22:30Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
    23:00Lovci trollů od Guillerma Del Toro
    23:30To já ve tvém věku…
    23:40To já ve tvém věku…
    00:00Sestry
    00:10Sestry
    00:25Máša a Medvěd: Mášiny písničky
    00:30Máša a Medvěd: Mášiny písničky
    00:35Máša a Medvěd: Mášiny písničky
    00:50Upovídaný Tom a přátelé
    01:00Upovídaný Tom a přátelé
    01:15Lego Friends: Dívky s posláním
    01:25Lego Friends: Dívky s posláním
    01:40Sestry
    01:50Sestry
    02:05Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:30Marsupilami, Houba Houba Hop!
    02:55Lenin ranč
    03:20Sova a její kamarádi
    03:25Sova a její kamarádi
    03:30Sova a její kamarádi
    03:45Máša a Medvěd
    03:50Máša a Medvěd
    04:00Máša a Medvěd
    04:05Máša a Medvěd
    04:15Lenin ranč
    04:45Správná pětka - na stopě