TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Nova Cinema na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00Dohazovač
    06:30Norman a duchové
    07:50Hvězdné tolary
    08:55Pomsta je sladká
    10:45Teleshopping
    11:20Hadí doupě
    13:35Teleshopping
    14:05Divoké kočky
    16:00Thor
    18:15Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach
    20:00Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
    22:45Polibek před smrtí
    00:35Nezvratný osud 5
    04:2042
  • 06:15Pomsta je sladká
    07:55Můj přítel Monk
    08:45Můj přítel Monk
    09:30Čapí dobrodružství
    11:05Teleshopping
    11:40Thor
    13:55Teleshopping
    14:25Neohlížej se, jde za námi kůň
    15:55Vítr v kapse
    17:25Noe
    20:00Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
    22:45Vincentův svět
    00:40Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
    03:10Polibek před smrtí
    04:40Herkules
  • 06:00Jak princezny po nocích tancovaly
    07:10Můj přítel Monk
    07:55Můj přítel Monk
    08:40Neohlížej se, jde za námi kůň
    10:10Teleshopping
    10:40Divoké kočky
    12:40Teleshopping
    13:10Osm statečných
    15:30Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
    18:10Kouzelníci
    20:00Captain America: Občanská válka
    22:50Šéfka
    00:45Uvězněná
    02:30Vincentův svět
  • 05:05Ten kluk je postrach
    06:20Vítr v kapse
    07:45Můj přítel Monk
    08:35Můj přítel Monk
    09:25Teleshopping
    09:55Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
    12:35Teleshopping
    13:10Doktor Flastr
    15:25Noe
    18:05Vše je ztraceno
    20:00K-9: Soukromý detektiv
    21:55Rapeři z Comptonu
    00:55Šéfka
    02:45O život
  • 05:00Kouzelníci
    06:45Můj přítel Monk
    07:35Můj přítel Monk
    08:20Don Quijote
    11:20Teleshopping
    11:50Vše je ztraceno
    13:50Teleshopping
    14:20Strýček Buck
    16:15K-9: Soukromý detektiv
    18:10Bohatství chudých
    20:00VALL-I
    21:55Tlumočnice
    00:25Rapeři z Comptonu
    03:00Šéfka
    04:50Vše je ztraceno
  • 06:25Doktor Flastr
    08:25Můj přítel Monk
    09:20Můj přítel Monk
    10:10Teleshopping
    10:45Bohatství chudých
    12:35K-9: Soukromý detektiv
    14:30VALL-I
    16:15U nás na farmě
    17:40Teorie všeho
    20:00Troja
    23:10Vlkodlak
    01:05Tlumočnice
    04:10Don Quijote
  • 06:25Strýček Buck
    08:15VALL-I
    10:00Teleshopping
    10:35Teorie všeho
    13:00Troja
    16:05Ten kluk je postrach 2
    17:50Na hraně zítřka
    20:00Avengers
    22:45Pařba na třetí
    00:45Česká spojkaUSA-ČR 2002, akční komedie.
    02:55Vlkodlak
    04:25Doktor Flastr
  • 06:10Bohatství chudých
    08:00Noční dobrodružství: Chůvy v akci
    09:50Teleshopping
    10:20Troja
    13:30Teleshopping
    14:00Božský Bruce
    15:50Avengers
    18:30Policejní akademie 6: Město v obležení
    20:00Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
    22:50Vyvolený
    00:55Na hraně zítřka
    02:55Pařba na třetí