TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice NOVA Sport 1 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Longines Global Champions Tour 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    09:15Basketbal: SIG Štrasburk - Tofas BursaZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    11:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    12:00Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    12:30Freestyle Pro TourDokument o extrémních sportech
    13:00Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:05PFL 4Základní část americké ligy smíšených bojových umění, Uncasville, Connecticut
    17:00Fotbal: Luton Town - Manchester CityZáznam 5.kola utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    18:40Běhej lesy - TýmovkaReportáž z 4. závodu běžeckého seriálu
    19:00Odpolední sportovní novinySportovní zpravodajství
    19:05Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    19:30Motosurf World Championship #1Dokument o extrémních sportech
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    21:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:05Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC KaiserslauternZáznam semifinále německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    22:55Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:00Basketbal: JDA Bourgogne Dijon - Galatasaray EkmasZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    00:45Basketbal: Hapoel Holon - UCAM MurciaZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    02:20KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2Záznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Basketbal: MHP Riesen - Telekom Baskets BonnZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    08:30Basketbal: Telekom Basket Bonn - Peristeri bwinZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    10:20Absa Cape Epic Best of WOMENDokument o extrémních sportech
    10:45Běhej lesy - TýmovkaReportáž z 4. závodu běžeckého seriálu
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    11:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    12:00Motosurf World Championship #1Dokument o extrémních sportech
    12:304Islands CroatiaDokument o extrémních sportech
    13:00Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:05PFL 5Základní část americké ligy smíšených bojových umění, Salt Lake City, Utah
    17:05Fotbal: Wolverhampton Wanderers - Brighton & Hove AlbionZáznam 5. kola utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    19:00Odpolední sportovní novinySportovní zpravodajství
    19:05Florbal: Florbal - letní speciálStudiový pořad o dění ve švédské florbalové lize
    19:30Freestyle Pro TourDokument o extrémních sportech
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    21:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:05Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna DüsseldorfZáznam semifinále německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    22:45Česká Enduro Serie 2024 - KlínovecReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    22:55Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:00Basketbal: UCAM Murcia - MHP RiesenZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    00:35Basketbal: Lenovo Tenerife - Tofas BursaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    02:05Global Champions League 2024 - CannesZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Basketbal: Unicaja - Promitheas PatrasZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    08:30Česká Enduro Serie 2024 - KlínovecReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    08:45Basketbal: Promitheas Patras - UnicajaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    10:25Absa Cape Epic Best of MENDokument o extrémních sportech
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    11:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    12:00WES E - Bike World Series #1Dokument o extrémních sportech
    12:30Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    13:00Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:05Bellator 304: Jackson vs. KuramagomedovZáznam evropského galavečera smíšených bojových umění, Dublin, Irsko
    17:05Fotbal: Nottingham Forest - Manchester UnitedZáznam 5. kola utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    19:00Odpolední sportovní novinySportovní zpravodajství
    19:05New Zealand Winter Games Park Jam Team ChallengeDokument o extrémních sportech
    19:30Winter Games New Zealand - Back Country Freestyle ChallengeDokument o extrémních sportech
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:251:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    21:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:05Fotbal: 1. FC Kaiserslautern - Bayer 04 LeverkusenZáznam finále německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    23:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:05Basketbal: MHP Riesen - UCAM MurciaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    00:45Basketbal: Tofas Bursa - Lenovo TenerifeZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    02:15Longines Global Champions Tour 2024 - CannesZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Basketbal: Peristeri bwin - Telekom Basket BonnZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    08:35Basketbal: Telekom Basket Bonn - Peristeri bwinZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    10:30Swatch Nines MTB23 Pedal To The MetalDokument o extrémních sportech
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    11:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    12:00Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas IrmlerDokument o extrémních sportech
    12:30WES E - Bike World Series #1Dokument o extrémních sportech
    13:00Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:05PFL 6Základní část americké ligy smíšených bojových umění, Sioux Falls, Jižní Dakota
    17:05Fotbal: TuS Bersenbrück - MönchengladbachZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    18:45Běhej lesy - TýmovkaReportáž z 4. závodu běžeckého seriálu
    19:00Odpolední sportovní novinySportovní zpravodajství
    19:05GreenlandicDokument o extrémních sportech
    19:30Queen & King of the Court #4Dokument o extrémních sportech
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    21:10Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:15KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2Záznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
    23:15Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:20Fotbal: Chelsea FC - Leeds UnitedZáznam 5.kola utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    01:05Basketbal: Lenovo Tenerife - Tofas BursaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    02:30Global Champions League 2024 - PařížZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    04:30Pool - letní speciálStudiový pořad o dění ve světě poolu
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Basketbal: Lenovo Tenerife - Peristeri bwinZáznam semifinále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    08:55Basketbal: UCAM Murcia - UnicajaZáznam semifinále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    10:30If it’s easy it’s not funDokument o extrémních sportech
    11:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    11:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    12:10World Downhill Skateboarding Championship - WomenDokument o extrémních sportech
    12:35Skoda Titan Desert SeriesDokument o extrémních sportech
    13:05KSW 90: Wrzosek vs. VitasovicZáznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
    15:00Fotbal: FC Teutonia Ottensen - Bayer LeverkusenZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    16:35Fotbal: Rot - Weiß Essen - Hamburger SVZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    19:00Reconnecting ONEDokument o extrémních sportech
    19:30GKA World Tour Season Wrap UpDokument o extrémních sportech
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:251:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    21:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:05ČEZ RunTour - OlomoucBežecký seriál ČEZ RunTour 2024
    21:15Fotbal: Liverpool FC - Southampton FCZáznam 5. kola utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    23:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:05Fotbal: Wolverhampton Wanderers - Coventry CityZáznam čtvrtfinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    00:55Basketbal: Peristeri bwin - UCAM MurciaZáznam utkání o bronz Final Four basketbalové Ligy mistrů
    02:35Longines Global Champions Tour 2024 - PařížZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Basketbal: Lenovo Tenerife - UnicajaZáznam finále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    09:15Longines Global Champions Tour 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    11:30Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    12:001:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    12:35Golden Roof ChallengeDokument o extrémních sportech
    13:05KSW 91: Mircea vs. BrichtaZáznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW, Liberec
    15:25Fotbal: TuS Makkabi Berlin - VfL WolfsburgZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    17:00Fotbal: Astoria Walldorf - Union BerlínZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    18:45Engadin SnowDokument o extrémních sportech
    19:15European Freestyle Pro Tour Season Wrap upDokument o extrémních sportech
    19:45ČEZ RunTour - OlomoucBežecký seriál ČEZ RunTour 2024
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:30Prague rugby 7s 2024Ohlédnutí za 6. ročníkem turnaje v sedmičkovém rugby z Prahy
    20:45Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČRReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    21:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:05Fotbal: Manchester City - Newcastle UnitedZáznam čtvrtfinále anglického fotbalového poháru FA Cup
    22:55Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:00Fotbal: Chelsea FC - Leicester CityZáznam čtvrtfinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    00:45Basketbal: Lenovo Tenerife - UnicajaZáznam finále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    02:55Global Champions League 2024 - StockholmZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Házená: THW Kiel - Rhein-Neckar LöwenZáznam utkání Super cupu německé házenkářské Bundesligy
    08:35Házená: SG Flensburg Handewitt - Handball Sport Verein HamburgZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    10:00Prague rugby 7s 2024Ohlédnutí za 6. ročníkem turnaje v sedmičkovém rugby z Prahy
    10:30Pasko - The Magic MoveDokument o extrémních sportech
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Ragby: Rugby - letní speciálStudiový pořad o dění ve světě rugby
    11:30Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    12:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    12:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    13:05Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:10KSW 92: Wiklacz vs. JojuaZáznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
    15:35Fotbal: VfB Lübeck - TSG HoffenheimZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    17:15Fotbal: Preußen Münster - Bayern MnichovZáznam dohrávky 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    19:00Odpolední sportovní novinySportovní zpravodajství
    19:05ČEZ RunTour - OlomoucBežecký seriál ČEZ RunTour 2024
    19:15Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČRReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    19:30Mystic Skate CupDokument o extrémních sportech
    20:00Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    20:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    21:05Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:10Fotbal: Preußen Münster - Bayern MnichovZáznam dohrávky 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    23:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:05Fotbal: Manchester United - Liverpool FCZáznam čtvrtfinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    01:00Házená: HBW Balingen - Weilstetten - THW KielZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    02:30Češi v NHL v sezoně 2023/24Souhrn působení největších českých hvězd v minulé sezóně NHL
    03:00Draft NHL 2024V Las Vegas si kluby NHL vybíraly největší talenty mezi mladými hokejisty
    03:25Longines Global Champions Tour 2024 - StockholmZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
  • 07:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    07:05Házená: SC DHfK Leipzig - Füchse BerlinZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    08:35Házená: THW Kiel - VfL GummersbachZáznam 2. kola německé házenkářské Bundesligy
    10:00ČEZ RunTour - OlomoucBežecký seriál ČEZ RunTour 2024
    10:15Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČRReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    10:30World Downhill Skateboarding Championship - WomenDokument o extrémních sportech
    11:00Ranní sportovní novinySportovní zpravodajství
    11:05Pool - letní speciálStudiový pořad o dění ve světě poolu
    11:30Češi v NHL v sezoně 2023/24Souhrn působení největších českých hvězd v minulé sezóně NHL
    12:05Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    12:301:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    13:05Polední sportovní novinySportovní zpravodajství
    13:10KSW 93: Parnasse vs. MirceaZáznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
    15:45Fotbal: VfL Osnabrück - 1. FC KölnZáznam 1. kola německého fotbalového poháru DFB - Pokal
    18:15AC Sparta Praha - Víkingur Reykjavík/Shamrock RoversPřímý přenos odvetného utkání 2. předkola Ligy mistrů UEFA se speciálním studiem
    21:30Sportovní novinySportovní zpravodajství
    21:35Spade poker show 2024Světová série pokeru z Bratislavy
    22:051:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    22:45Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČRReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    23:00Sportovní novinySportovní zpravodajství
    23:05Fotbal: Manchester City - Chelsea FCZáznam semifinálového utkání anglického fotbalového poháru FA Cup
    00:50Házená: SC Magdeburg - SG Flensburg - HandewittZáznam 2. kola německé házenkářské Bundesligy
    02:30Global Champions League 2024 - MonakoZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev