TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice NOVA Sport 2 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 07:00Women’s World Matchplay Darts 2024Záznam ženského turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    09:30World Downhill Skateboarding Championship - WomenDokument o extrémních sportech
    10:001:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:30Fotbal: Olympique Lyon - Valenciennes FCZáznam semifinále francouzského fotbalového poháru Coupe de France
    12:15Basketbal: SIG Štrasburk - Tofas BursaZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    14:00Basketbal: JDA Bourgogne Dijon - Galatasaray EkmasZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    15:45Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    16:15Ragby: Rugby - letní speciálStudiový pořad o dění ve světě rugby
    16:45Longines Global Champions Tour 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    19:00KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2Záznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
    21:15Basketbal: Hapoel Holon - UCAM MurciaZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    23:00World Matchplay Darts 2024Záznam 2. dne turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    00:45Fotbal: Olympique Lyon - Valenciennes FCZáznam semifinále francouzského fotbalového poháru Coupe de France
    02:30PFL Europe 2Evropská série ligy smíšených bojových umění, Newcastle, Anglie
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Cardiff
    09:30Skoda Titan Desert SeriesDokument o extrémních sportech
    10:001:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:30Fotbal: Paris Saint - Germain - Stade RennesZáznam semifinále francouzského fotbalového poháru Coupe de France
    12:15Basketbal: MHP Riesen - Telekom Baskets BonnZáznam utkání osmifinálové skupiny basketbalové Ligy mistrů
    14:00Basketbal: Telekom Basket Bonn - Peristeri bwinZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    15:45New Zealand Ambassador’s XV 2024Ohlédnutí za exhibičním rugbyovým zápasem mezi ČR a Novým Zélandem
    16:00New Zealand Winter Games Park Jam Team ChallengeDokument o extrémních sportech
    16:30World Matchplay Darts 2024Záznam 1. dne turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    19:00Basketbal: UCAM Murcia - MHP RiesenZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    20:45Basketbal: Lenovo Tenerife - Tofas BursaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    22:20Longines Global Champions Tour 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    00:35Fotbal: Paris Saint - Germain - Stade RennesZáznam semifinále francouzského fotbalového poháru Coupe de France
    02:15PFL 4Základní část americké ligy smíšených bojových umění, Uncasville, Connecticut
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Berlín
    09:304Islands CroatiaDokument o extrémních sportech
    10:001:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:30Fotbal: Paris Saint - Germain Ž - Fleury 91 ŽZáznam finále francouzského fotbalového poháru žen Coupe de France Féminine
    12:30Basketbal: Unicaja - Promitheas PatrasZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    14:15Basketbal: Promitheas Patras - UnicajaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    15:45Běhej lesy - TýmovkaReportáž z 4. závodu běžeckého seriálu
    16:00Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    16:30World Matchplay Darts 2024Záznam 2. dne turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    19:00Basketbal: MHP Riesen - UCAM MurciaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    20:35Basketbal: Tofas Bursa - Lenovo TenerifeZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    22:05Global Champions League 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    00:20Fotbal: Paris Saint - Germain Ž - Fleury 91 ŽZáznam finále francouzského fotbalového poháru žen Coupe de France Féminine
    02:25PFL 5Základní část americké ligy smíšených bojových umění, Salt Lake City, Utah
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Glasgow
    09:25Golden Roof ChallengeDokument o extrémních sportech
    09:551:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:35Fotbal: Olympique Lyon - Paris Saint - GermainZáznam finále francouzského fotbalového poháru Coupe de France
    12:15Basketbal: Peristeri bwin - Telekom Basket BonnZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    13:45Basketbal: Telekom Basket Bonn - Peristeri bwinZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    15:35Darts 2024 - Fenomén Luke LittlerSpeciální pořad, který hodnotí první polovinu šipkařské sezony 2024
    16:30World Matchplay Darts 2024Záznam 3. dne turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    19:00Longines Global Champions Tour 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    21:15Basketbal: Lenovo Tenerife - Tofas BursaZáznam čtvrtfinále basketbalové Ligy mistrů
    22:35WES E - Bike World Series #1Dokument o extrémních sportech
    23:00Fotbal: Olympique Lyon - Paris Saint - GermainZáznam finále francouzského fotbalového poháru Coupe de France
    00:45K.O. magazínTradiční pořad o bojových sportech
    01:30Bellator 304: Jackson vs. KuramagomedovZáznam evropského galavečera smíšených bojových umění, Dublin, Irsko
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Newcastle
    09:35Motosurf World Championship #1Dokument o extrémních sportech
    10:051:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:40Fotbal: Olympique Marseille U19 - AS Nancy Lorraine U19Záznam finále francouzského fotbalového poháru, Coupe Gambardella
    12:30Basketbal: Lenovo Tenerife - Peristeri bwinZáznam semifinále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    14:15Basketbal: UCAM Murcia - UnicajaZáznam semifinále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    15:50Sportovní originály - 180 s Damonem HetouExkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety
    16:30World Matchplay Darts 2024Záznam 4. dne turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    19:00Global Champions League 2024 - RiesenbeckZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    21:15Basketbal: Peristeri bwin - UCAM MurciaZáznam utkání o bronz Final Four basketbalové Ligy mistrů
    23:00Fotbal: Olympique Marseille U19 - AS Nancy Lorraine U19Záznam finále francouzského fotbalového poháru, Coupe Gambardella
    00:50K.O. magazínTradiční pořad o bojových sportech
    01:45PFL 6Základní část americké ligy smíšených bojových umění, Sioux Falls, Jižní Dakota
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Exeter
    09:25Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas IrmlerDokument o extrémních sportech
    09:551:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:30Global Champions League 2024 - DauháZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    12:40Longines Global Champions Tour 2024 - DauháZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    14:50Basketbal: Lenovo Tenerife - UnicajaZáznam finále Final Four basketbalové Ligy mistrů
    17:00Queen & King of the Court #1Dokument o extrémních sportech
    17:30Ragby: Rugby - letní speciálStudiový pořad o dění ve světě rugby
    18:00World Matchplay Darts 2024Záznam 5. dne turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    20:30Basketbal: NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Memphis GrizzliesZáznam utkání zámořské basketbalové ligy NBA ze 17.12.2014
    22:15Darts 2024 - Fenomén Luke LittlerSpeciální pořad, který hodnotí první polovinu šipkařské sezony 2024
    23:15KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2Záznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
    01:15K.O. magazínTradiční pořad o bojových sportech
    02:00PFL Mena 2Galavečer smíšených bojových umění, Rijád, Saudská Arábie
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Brighton
    09:20New Zealand Winter Games Park Jam Team ChallengeDokument o extrémních sportech
    09:501:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:25Global Champions League 2024 - Miami BeachZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    12:40Longines Global Champions Tour 2024 - Miami BeachZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    15:00Házená: THW Kiel - Rhein-Neckar LöwenZáznam utkání Super cupu německé házenkářské Bundesligy
    16:30Házená: SG Flensburg Handewitt - Handball Sport Verein HamburgZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    18:00World Matchplay Darts 2024Záznam čtvrtfinále turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    20:15ČEZ RunTour - OlomoucBežecký seriál ČEZ RunTour 2024
    20:30Basketbal: NBA Classic Games: Golden State Warriors - Sacramento KingsZáznam utkání zámořské basketbalové ligy NBA z 23.1.2015
    22:15Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČRReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    22:30Házená: HBW Balingen - Weilstetten - THW KielZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    00:00Mystic Skate CupDokument o extrémních sportech
    00:30K.O. magazínTradiční pořad o bojových sportech
    01:20KSW 90: Wrzosek vs. VitasovicZáznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW
  • 07:00Premier League Darts 2024Záznam nejprestižnější evropské soutěže v šipkách, Nottingham
    09:25Freestyle Pro TourDokument o extrémních sportech
    09:551:1 Sport ShowOriginální talk show o životě a sportu
    10:35Global Champions League 2024 - Mexico CityZáznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
    13:00Longines Global Champions Tour 2024 - Mexico CityZáznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
    15:05Házená: SC DHfK Leipzig - Füchse BerlinZáznam 1. kola německé házenkářské Bundesligy
    16:35Házená: THW Kiel - VfL GummersbachZáznam 2. kola německé házenkářské Bundesligy
    17:55World Matchplay Darts 2024Záznam čtvrtfinále turnaje v šipkách, Blackpool, Velká Británie
    20:15Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČRReportáž ze závodu seriálu enduro MTB
    20:30Basketbal: NBA Classic Games: Boston Celtics - Golden State WarriorsZáznam utkání zámořské basketbalové ligy NBA z 11. 12. 2015
    22:10Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas IrmlerDokument o extrémních sportech
    22:40Mystic Skate CupDokument o extrémních sportech
    23:10Házená: TVB Stuttgart - Füchse BerlinZáznam 2. kola německé házenkářské Bundesligy
    00:35K.O. magazínTradiční pořad o bojových sportech
    01:20KSW 91: Mircea vs. BrichtaZáznam Galavečera smíšených bojových umění organizace KSW, Liberec