TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Prima MAX na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:15Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    06:05Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    06:35M.A.S.H
    07:00Námořní vyšetřovací služba
    08:00Námořní vyšetřovací služba
    09:05Příliš malý svět
    11:35Jen ho nechte, ať se bojí
    13:35E. T. mimozemšťan
    15:55Láska prochází žaludkem
    17:50Love Story
    20:00Poslední propadne peklu
    21:50A jitra jsou zde tichá
    00:15Ostrovní přízraky
    02:25Killjoys: Vesmírní lovci
    03:30Dívka z údolí
  • 06:05Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    06:50M.A.S.H
    07:15Námořní vyšetřovací služba
    08:10Námořní vyšetřovací služba
    09:15BabičkaDrama ČR (1940). Proškovy děti už netrpělivě očekávají příjezd své babičky na Staré bělidlo.
    11:15Jak ukrást Venuši
    13:55Láska prochází žaludkem
    15:50Záhady Emmy Fieldingové: Ztracená osada
    17:40Vynálezce her
    20:00Celebrity, s.r.o.
    22:15Kickboxer
    00:15A jitra jsou zde tichá
    02:45Killjoys: Vesmírní lovci
    03:40Bažanti jdou do boje
  • 05:35Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    06:05Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    06:30M.A.S.H
    06:55Námořní vyšetřovací služba
    07:50Námořní vyšetřovací služba
    08:45Limonádový Joe
    10:55Věčný příběh
    13:25Vynálezce her
    15:50Let’s Dance 2
    17:50Celebrity, s.r.o.
    20:00Dokonalý svět
    22:55Kovbojové a dinosauři
    00:50V jako Vendeta
    03:30Killjoys: Vesmírní lovci
    04:35Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
  • 06:05Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    06:40M.A.S.H
    07:05Námořní vyšetřovací služba
    08:00Námořní vyšetřovací služba
    08:55Stav ztroskotání
    10:15Jurský park
    12:50Let’s Dance 2
    14:50Rande měsíce
    17:10Dokonalý svět
    20:00Říše hraček
    21:55Madea a rodinný pohřeb
    00:20Dokonalý svět
    03:15Pořádné pecky Billa a Teda
    04:55Killjoys: Vesmírní lovci
  • 06:00Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    07:25M.A.S.H
    07:55Námořní vyšetřovací služba
    08:55Námořní vyšetřovací služba
    09:50Spláchnutej
    11:35E. T. mimozemšťan
    13:55Rande měsíce
    16:10Matky a dcery
    18:10Říše hraček
    20:00Který je ten pravý?
    22:00Odvaha pod palbou
    00:25Disturbia
    02:40Killjoys: Vesmírní lovci
    03:35Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
  • 06:00Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    07:45M.A.S.H
    08:10Námořní vyšetřovací služba
    09:05Námořní vyšetřovací služba
    10:10Kouzelný měšec
    12:05Pozvánka pro pistolníka
    14:05Matky a dcery
    16:05Mocnější než slova
    17:55Který je ten pravý?
    20:00Apač
    21:55Touha po odvetě
    00:05Odvaha pod palbou
    02:20V jako Vendeta
  • 05:05Cvoci v nemocnici
    06:00Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    07:30M.A.S.H
    08:05M.A.S.H
    08:30Námořní vyšetřovací služba
    09:25Námořní vyšetřovací služba
    10:20Jurský park
    12:55Stav ztroskotání
    14:20Mocnější než slova
    16:15Smrtící erupce
    18:10Apač
    20:00Moje sestřenice Rachel
    22:05Nelítostný žert
    00:20Touha po odvetě
    02:25Kovbojové a dinosauři
    04:20Cvoci v nemocnici
    04:55Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
  • 06:00Nad krajinouLetecké záběry volně plynoucí krajiny Čech a Moravy v létě
    09:05M.A.S.H
    09:40M.A.S.H
    10:05Námořní vyšetřovací služba
    11:00Námořní vyšetřovací služba
    11:55Love Story
    14:05Smrtící erupce
    15:55Svědkem vraždy
    17:50Moje sestřenice Rachel
    20:00Abstinent
    21:55Štír
    00:25Nelítostný žert
    02:40Sicario 2: Soldado