TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Spektrum na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:15Fantastické inženýrství
    06:00Za hranicemi lidských možností
    07:00Historie zbraní
    08:00Tajemství Země
    09:00Světově známé vynálezy
    10:00Berte to jako varování
    11:00Technické katastrofy
    12:00Utajený šéf - USA
    13:00Tajemství Země
    14:00Světově známé vynálezy
    15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    16:00Život v sevření mrazu
    17:00Berte to jako varování
    18:00Utajený šéf - USA
    19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    20:00Za hranicemi lidských možností
    21:00Technické katastrofy
    22:00Váleční špioni
    23:05Třída 39 - Učitelka, která se vzepřela Hitlerovi
    00:05SOS - rukověť pro přežití
    01:00Technické katastrofy
    02:00Filmy a realita
    02:45Za hranicemi lidských možností
    03:30Světově známé vynálezy
    04:25Tajemství Země
  • 05:10Fantastické inženýrství
    06:00Za hranicemi lidských možností
    07:00Historie zbraní
    08:00Tajemství Země
    09:00Světově známé vynálezy
    10:00Berte to jako varování
    11:00Technické katastrofy
    12:00Utajený šéf - USA
    13:00Tajemství Země
    14:00Světově známé vynálezy
    15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    16:00Život v sevření mrazu
    17:00Berte to jako varování
    18:00Utajený šéf - USA
    19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    20:00Za hranicemi lidských možností
    21:00Technické katastrofy
    22:00Den D - Epilog
    23:00Den D - Epilog
    00:00SOS - rukověť pro přežití
    01:00Technické katastrofy
    02:00Filmy a realita
    02:45Za hranicemi lidských možností
    03:30Světově známé vynálezy
    04:25Tajemství Země
  • 05:10Fantastické inženýrství
    06:00Strážci přírody v akci
    06:30Strážci přírody v akci
    07:00Sedm světů, jedna planeta
    08:00Život v sevření mrazu
    09:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    10:00Přežít dobu kamennou
    11:05Pouliční věda
    11:30Pouliční věda
    12:00Berte to jako varování
    13:00Fantastické inženýrství
    14:00Život v sevření mrazu
    15:00Hrdinové a přeživší
    16:00Sedm světů, jedna planeta
    17:00Historie planet
    18:00Zapomenutí hrdinové Apolla
    20:00Katastrofy, které otřásly světem
    21:00Válka budoucnosti
    22:00Jugoslavie v plamenech
    23:05Vězení
    00:10Egypt - temná tajemství
    01:05Přežít dobu kamennou
    02:05Divoká příroda bez konce
    03:00Zabijácký instinkt
    03:25Sedm světů, jedna planeta
    04:20Prostoročas
  • 05:10Pravda nebo lež
    06:00Strážci přírody v akci
    06:30Strážci přírody v akci
    07:00Sedm světů, jedna planeta
    08:00Život v sevření mrazu
    09:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    10:00Přežít dobu kamennou
    11:05Úžasný svět čokolády
    12:05Putování za utajenými specialitami
    12:35Kde se vzala naše oblíbená jídla
    13:00Fantastické inženýrství
    14:00Život v sevření mrazu
    15:00Hrdinové a přeživší
    16:00Amazonie - ztracený svět
    17:00Španělská chřipka a 50 milionů obětí
    18:00Den D - Epilog
    19:00Den D - Epilog
    20:00Katastrofy, které otřásly světem
    21:00Válka budoucnosti
    22:00Historie Mosadu
    23:05Tajemství Severní Koreje
    00:10Egypt - temná tajemství
    01:05Přežít dobu kamennou
    02:05Divoká příroda bez konce
    03:00Zabijácký instinkt
    03:25Amazonie - ztracený svět
    04:15Prostoročas
  • 05:10Pravda nebo lež
    06:00Za hranicemi lidských možností
    07:00Historie zbraní
    08:00Tajemství Země
    09:00Světově známé vynálezy
    10:00Berte to jako varování
    11:00Technické katastrofy
    12:00Utajený šéf - USA
    13:00Tajemství Země
    14:00Světově známé vynálezy
    15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    16:00Život v sevření mrazu
    17:00Berte to jako varování
    18:00Utajený šéf - USA
    19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    20:00Za hranicemi lidských možností
    21:00Technické katastrofy
    22:00Tajná akta nacistů
    23:05Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda
    00:05SOS - rukověť pro přežití
    01:00Technické katastrofy
    02:00Filmy a realita
    02:45Za hranicemi lidských možností
    03:30Světově známé vynálezy
    04:25Tajemství Země
  • 05:10Fantastické inženýrství
    06:00Za hranicemi lidských možností
    07:00Historie zbraní
    08:00Tajemství Země
    09:00Světově známé vynálezy
    10:00Berte to jako varování
    11:00Technické katastrofy
    12:00Utajený šéf - USA
    13:00Tajemství Země
    14:00Světově známé vynálezy
    15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    16:00Život v sevření mrazu
    17:00Berte to jako varování
    18:00Utajený šéf - USA
    19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    20:00Za hranicemi lidských možností
    21:00Technické katastrofy
    22:00Tajná akta nacistů
    23:05Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda
    00:05SOS - rukověť pro přežití
    01:00Technické katastrofy
    02:00Filmy a realita
    02:45Za hranicemi lidských možností
    03:30Světově známé vynálezy
    04:25Tajemství Země
  • 05:10Neuvěřitelné železnice
    06:00Za hranicemi lidských možností
    07:00Historie zbraní
    08:00Tajemství Země
    09:00Světově známé vynálezy
    10:00Berte to jako varování
    11:00Technické katastrofy
    12:00Utajený šéf - USA
    13:00Průvodce po sluneční soustavě
    14:00Světově známé vynálezy
    15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    16:00Život v sevření mrazu
    17:00Berte to jako varování
    18:00Utajený šéf - USA
    19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    20:00Za hranicemi lidských možností
    21:00Technické katastrofy
    22:00Tajná akta nacistů
    23:05Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda
    00:05SOS - rukověť pro přežití
    01:00Technické katastrofy
    02:00Filmy a realita
    02:45Za hranicemi lidských možností
    03:30Světově známé vynálezy
    04:25Tajemství Země
  • 05:10Neuvěřitelné železnice
    06:00Za hranicemi lidských možností
    07:00Historie zbraní
    08:00Průvodce po sluneční soustavě
    09:00Světově známé vynálezy
    10:00Berte to jako varování
    11:00Technické katastrofy
    12:00Utajený šéf - USA
    13:00Průvodce po sluneční soustavě
    14:00Světově známé vynálezy
    15:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    16:00Život v sevření mrazu
    17:00Berte to jako varování
    18:00Utajený šéf - USA
    19:00Ben Fogl a lidé žijící v divočině
    20:00Za hranicemi lidských možností
    21:00Technické katastrofy
    22:00Tajná akta nacistů
    23:05Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda
    00:05SOS - rukověť pro přežití
    01:00Technické katastrofy
    02:00Filmy a realita
    02:45Za hranicemi lidských možností
    03:30Světově známé vynálezy
    04:25Tajemství Země