TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Šport na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:30Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    05:40Správy „N“SR (2024)
    06:35Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    06:45Správy „N“SR (2024)
    07:35Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    07:45Atletika - Diamantová liga 2024VB (2024). Diamantová liga 2024: Londýn
    09:45Futbal: FC Košice - AS Rím
    11:50Futbalový magazín 2024SR (2024). Futbalový magazín 2024
    12:20Návraty 2024SR (2024). Atletika: Kipyegonová prekonala Kipyegonovú – DL Paríž 2024
    12:25CyklopotulkySR (2021). Cyklopotulky: Šternbersko
    12:40Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Kazach. (2024). Európska liga 2024/25 - 1. predkolo - odveta: Tobol Kostanaj - MFK Ružomberok
    14:30Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 - WEC - HighlightyFr. (2024). FIA WEC 2024 - highlighty - 24 hodín Le Mans
    15:25Futbal - ME 2024 do 19 rokovVB (2024). Španielsko - Francúzsko
    17:15Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 - WEC - HighlightyBraz. (2024). FIA WEC 2024 - highlighty - 6 hodín Sao Paulo
    18:10ŠportMotorSR (2024). ŠportMotor
    18:20Slovenská gymnastika 2024SR (2024). Slovak Parkour Open 2024
    19:30Cyklistika - Tour de France 2024Fr. (2024). Tour de France 2024 - 21. etapa: Monako - Nice - časovka 34 km
    21:00Koncoročné strihákySR (2008). Slovensko na LOH v Pekingu
    22:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    22:15Motorizmus - European Le Mans Series 2024 - HighlightyBelg. (2024). European Le Mans Series 2024 - highlighty - Spa Classic
    22:40Koncoročné strihákySR (2008). LOH v Pekingu - Návraty
    23:45Motorizmus - FIM Speedway Grand Prix 2024 - highlightyPoľ. (2024). FIM Speedway GP2024 - highlighty - Gorzów
    00:30Priateľský zápas: Spartak Trnava - Aston VillaSR (2024)
    02:55Návraty 2024SR (2024). Cyklistika: Cavendishovo rekordné 35. víťazstvo na Starej dáme – 5. etapa Tour de France 2024
    03:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    03:10Správy „N“SR (2024)
    04:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    04:10Správy „N“SR (2024)
  • 05:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    05:10Správy „N“SR (2024)
    06:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    06:10Správy „N“SR (2024)
    07:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    07:10Správy „N“SR (2024)
    08:05Atény 2004 - Hry sa vrátili domovSR (2004). Ideály olympizmu a prierez súťaží v kolektívnych športoch.
    09:00Futbalový magazín 2024SR (2024). Futbalový magazín 2024
    09:30Športové návratySR (2024). Bronzové Sarajevo Jozefa Sabovčíka
    09:45Návraty 2024SR (2024). Cyklistika: Cavendishovo rekordné 35. víťazstvo na Starej dáme – 5. etapa Tour de France 2024
    09:50Atény 2004-Pot, slzy a slávaSR (2004). Úspechy a sklamania slovenských olympionikov.
    10:45Motorizmus - FIA World Endurance Championship 2024 - WEC - HighlightyFr. (2024). FIA WEC 2024 - highlighty - 24 hodín Le Mans
    11:40Olympijský magazínSR (2024). Olympijský magazín
    11:55ŠportMotorSR (2024). ŠportMotor
    12:10CyklopotulkySR (2021). Cyklopotulky: Žilina
    12:20Atény 2004 - Hviezdy a legendySR (2004). Najúspešnejší športovci hier a osudy športových legiend.
    13:20Futbal - Copa América 2024USA (2024). Copa América 2024 - finále: Argentína - Kolumbia
    15:35Futbal: FC Košice - AS Rím
    17:35Koncoročné strihákySR (2008). Slovensko na LOH v Pekingu
    18:35Paralympijský magazínSR (2024). Paralympijský magazín
    19:00Návraty 2024SR (2024). Atletika: Gajanovej rímske striebro - ME 2024
    19:05OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    20:10Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Slovin. (2024). Liga majstrov 2024/25 - 2. predkolo: NK Celje - Slovan Bratislava
    22:15Olympijský magazínSR (2024). Olympijský magazín
    22:35Motorizmus - European Le Mans Series 2024 - HighlightyTal. (2024). European Le Mans Series 2024 - highlighty - Tour Auto
    23:05Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    23:15Koncoročné strihákySR (2008). LOH v Pekingu - Návraty
    00:20Futbalový magazín 2024SR (2024). Futbalový magazín 2024
    00:50Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    01:00Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Kazach. (2024). Európska liga 2024/25 - 1. predkolo - odveta: Tobol Kostanaj - MFK Ružomberok
    02:50Návraty 2024SR (2024). Plochá dráha: V Manchestri triumf domácich - FIM Speedway of Nations 2024
    02:55Návraty 2024SR (2024). Atletika: Mahučichová pokorila bradatý rekord Kostadinovovej – DL Paríž 2024
    03:00Správy „N“SR (2024)
    03:50Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    04:00Správy „N“SR (2024)
    04:50Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
  • 05:00Správy „N“SR (2024)
    05:50Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    06:00Správy „N“SR (2024)
    06:50Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    07:00Správy „N“SR (2024)
    07:50Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    08:05Londýn 2012SR (2012)
    09:00ŠportMotorSR (2024). ŠportMotor
    09:15Paralympijský magazínSR (2024). Paralympijský magazín
    09:45Olympijský magazínSR (2024). Olympijský magazín
    10:00Dokument o letnej olympiáde: Rio de Janeiro 2016SR (2016)
    11:05OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    12:05Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Slovin. (2024). Liga majstrov 2024/25 - 2. predkolo: NK Celje - Slovan Bratislava
    13:55Šport 2021SR (2021). OH 2020 TOKIO: Slovensko
    14:55Futbal - ME 2024 do 19 rokovVB (2024). Semifinále
    17:00OH 2024 - Cesta do ParížaSR (2024). Zuzana Paňková - vodný slalom
    17:15OH Paríž 2024Fr. (2024). OH Paríž 2024 - klipy: OH Paríž 1924 vs OH Paríž 2024
    17:20OH 2024 - Cesta do ParížaSR (2024). Matej Beňuš - vodný slalom
    17:40Futbalový magazín 2024SR (2024). Futbalový magazín 2024
    18:15Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25SR (2024). Európska liga 2024/25 - 2. predkolo: MFK Ružomberok - Trabzonspor
    20:30OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    20:55Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Herc. (2024). Konferenčná liga UEFA 2024/25 - 2. predkolo: FK Sarajevo - Spartak Trnava
    23:00Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    23:10Zlato - striebro - bronzSR (2021). Hochschornerovci /v.slalom/
    23:40Olympijský magazínSR (2024). Olympijský magazín
    00:00OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    01:00Atény 2004 - Hry sa vrátili domovSR (2004). Ideály olympizmu a prierez súťaží v kolektívnych športoch.
    02:00Atény 2004-Pot, slzy a slávaSR (2004). Úspechy a sklamania slovenských olympionikov.
    02:55OH Paríž 2024Fr. (2024). OH Paríž 2024 - klipy: OH Paríž 1924 vs OH Paríž 2024
    03:00Atény 2004 - Hviezdy a legendySR (2004). Najúspešnejší športovci hier a osudy športových legiend.
    04:00Koncoročné strihákySR (2008). Slovensko na LOH v Pekingu
  • 05:00Koncoročné strihákySR (2008). LOH v Pekingu - Návraty
    06:05Londýn 2012SR (2012)
    07:05Dokument o letnej olympiáde: Rio de Janeiro 2016SR (2016)
    08:05Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Herc. (2024). Konferenčná liga UEFA 2024/25 - 2. predkolo: FK Sarajevo - Spartak Trnava
    09:55Šport minulých lietSR (2011). Cyklus archívnych návratov k významných športovým udalostiam doma i vo svete v r.1945-1992
    10:10Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Konferenčná liga UEFA 2024/25 - 2. predkolo: FK Zira - DAC Dunajská Streda
    12:00OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    12:25Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25SR (2024). Európska liga 2024/25 - 2. predkolo: MFK Ružomberok - Trabzonspor
    14:20Paralympijský magazínSR (2024). Paralympijský magazín
    14:45OH 2024 - Cesta do ParížaSR (2024). Jakub Grigar - vodný slalom
    15:05Futbalový magazín 2024SR (2024). Futbalový magazín 2024
    15:35Futbal - Predkolá LM / EL / KL 2024/25Slovin. (2024). Liga majstrov 2024/25 - 2. predkolo: NK Celje - Slovan Bratislava
    17:30Šport 2021SR (2021). OH 2020 TOKIO: Slovensko
    18:30OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    19:30OH Paríž 2024Fr. (2024). OTVÁRACÍ CEREMONIÁL
    23:00OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    23:15Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    23:25Olympijský magazínSR (2024). Olympijský magazín
    23:45OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    00:45OH Paríž 2024Fr. (2024). OTVÁRACÍ CEREMONIÁL
    04:20Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    04:30Správy „N“SR (2024)
  • 05:20Góly–body–sekundySR (2024). Športové správodajstvo
    05:30Správy „N“SR (2024)
    06:20Zlato - striebro - bronzSR (2021). Matej Tóth /chôdza 50 km/
    06:45OH Paríž 2024Fr. (2024). OTVÁRACÍ CEREMONIÁL
    10:15OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    10:30OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - zmiešané družstvá
    11:30OH Paríž 2024Fr. (2024). HÁDZANÁ: muži Maďarsko - Egypt
    12:40OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    12:55OH Paríž 2024Fr. (2024). SKEJTBORDING: street - muži - kvalifikácia
    13:25OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    13:30OH Paríž 2024Fr. (2024). BASKETBAL: muži Nemecko - Japonsko
    15:15OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: C1 - muži - 1. rozjazda
    15:45OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    15:50OH Paríž 2024Fr. (2024). CYKLISTIKA: časovka - ženy
    16:05OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: K1 - ženy - 1. rozjazda
    17:00OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    17:10OH Paríž 2024Fr. (2024). CYKLISTIKA: časovka - muži
    17:25OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: C1 - muži – kvalifikáca
    17:55OH Paríž 2024Fr. (2024). CYKLISTIKA: časovka - muži
    18:05OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    18:10OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: K1 - ženy – kvalifikáca
    19:00OH Paríž 2024Fr. (2024). SKEJTBORDING: street - muži - finále
    19:35OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    19:45OH Paríž 2024Fr. (2024). RUGBY 7: muži - finále
    20:15OH Paríž 2024Fr. (2024). DŽUDO: ženy do 48 kg + muži do 60 kg - finále
    20:40OH Paríž 2024Fr. (2024). PLÁVANIE
    21:05OH Paríž 2024SR (2024). OLYMPIJSKÝ FESTIVAL
    21:15OH Paríž 2024Fr. (2024). PLÁVANIE
    21:55OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠERM: kord - ženy + šabľa - muži
    22:45OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    23:00OH Paríž 2024Fr. (2024). PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: muži / ženy
    23:50OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    00:00OH Paríž 2024Fr. (2024). SKEJTBORDING: street - muži - finále
    00:35OH Paríž 2024Fr. (2024). CYKLISTIKA: časovka - ženy
    01:15OH Paríž 2024Fr. (2024). RUGBY 7: muži - finále
    01:45OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - zmiešané družstvá
    02:15OH Paríž 2024Fr. (2024). CYKLISTIKA: časovka - muži
    03:00OH Paríž 2024Fr. (2024). SKOKY DO VODY: 3 m doska synchro - ženy
    03:30OH Paríž 2024Fr. (2024). HÁDZANÁ: muži Maďarsko - Egypt
    04:25OH Paríž 2024Fr. (2024). BASKETBAL: muži Nemecko - Japonsko
  • 05:20OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠERM: kord - ženy + šabľa - muži
    06:00OH Paríž 2024Fr. (2024). DŽUDO: ženy do 48 kg + muži do 60 kg - finále
    06:25OH Paríž 2024Fr. (2024). RUGBY 7: muži - finále
    06:55OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    07:05OH Paríž 2024Fr. (2024). PLÁVANIE
    07:45OH Paríž 2024SR (2024). OLYMPIJSKÝ FESTIVAL
    07:55OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: C1 - muži – kvalifikáca
    08:25OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: K1 - ženy – kvalifikáca
    08:55OH Paríž 2024Fr. (2024). SKEJTBORDING: street - muži - finále
    09:30OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - muži
    10:15OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    10:30OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÉ PÓLO - muži: Austrália - Španielsko
    11:40OH Paríž 2024Fr. (2024). OH Paríž 2024 - klipy
    11:45OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    12:00OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - ženy
    12:45OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    13:00OH Paríž 2024Fr. (2024). VOLEJBAL: ženy Poľsko - Japonsko
    15:00OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    15:05OH Paríž 2024Fr. (2024). OH Paríž 2024 - klipy
    15:10OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    15:25OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: K1 - ženy - semifinále
    16:45OH Paríž 2024Fr. (2024). HORSKÁ CYKLISTIKA: ženy
    17:10OH Paríž 2024Fr. (2024). LUKOSTREĽBA: ženy - družstvá - finále
    17:35OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    17:45OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: K1 - ženy - finále
    18:30OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    18:40OH Paríž 2024Fr. (2024). DŽUDO: do 66 kg - muži + do 52 kg - ženy
    19:00OH Paríž 2024Fr. (2024). BASKETBAL - muži: Srbsko - USA
    20:20OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    20:30OH Paríž 2024Fr. (2024). PLÁVANIE
    21:05OH Paríž 2024Fr. (2024). HÁDZANÁ: ženy Francúzsko - Holandsko
    22:35OH Paríž 2024Fr. (2024). PLÁVANIE
    22:45OH Paríž 2024SR (2024). ŠTÚDIO PARÍŽ 2024
    23:00OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠERM: fleuret - ženy + kord - muži
    23:55OH Paríž 2024Fr. (2024). OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024
    00:05OH Paríž 2024Fr. (2024). VODNÝ SLALOM: K1 - ženy - finále
    00:50OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - muži
    01:35OH Paríž 2024Fr. (2024). ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - ženy
    02:05OH Paríž 2024Fr. (2024). HORSKÁ CYKLISTIKA: ženy
    02:30OH Paríž 2024Fr. (2024). LUKOSTREĽBA: ženy - družstvá - finále
    02:50OH Paríž 2024Fr. (2024). HÁDZANÁ: ženy Francúzsko - Holandsko
    03:05HÁDZANÁ: ženyFr. (2024)
    04:15FUTBAL - ženy: USA - NemeckoFr. (2024)
  • 05:10DŽUDO: do 66 kg - muži + do 52 kg - ženyFr. (2024)
    05:30ŠERM: fleuret - ženy + kord - mužiFr. (2024)
    06:25PLÁVANIEFr. (2024)
    06:55ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024)
    07:10BASKETBAL - muži: Srbsko - USAFr. (2024)
    08:30OLYMPIJSKÝ FESTIVALSR (2024)
    08:40VODNÝ SLALOM: K1 - ženy - fináleFr. (2024)
    09:30ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - ženyFr. (2024)
    10:15SKEJTBORDING: ženy - streetFr. (2024)
    10:45ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    11:00SKOKY DO VODY: muži - veža - synchroFr. (2024)
    11:55OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024Fr. (2024)
    12:00ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - mužiFr. (2024)
    12:45HÁDZANÁ: muži Slovinsko - ChorvátskoFr. (2024)
    13:45ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    14:00HORSKÁ CYKLISTIKA: mužiFr. (2024)
    15:30VODNÝ SLALOM: C1 - muži - semifináleFr. (2024)
    16:15ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    16:25VOLEJBAL: ženyFr. (2024)
    17:00ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    17:15VODNÝ SLALOM: C1 - muži - fináleFr. (2024)
    18:10ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    18:20ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: muži - družstváFr. (2024)
    19:45OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024Fr. (2024)
    19:50LUKOSTREĽBA: muži - družstvá - fináleFr. (2024)
    20:15ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    20:30PLÁVANIEFr. (2024)
    20:50OLYMPIJSKÝ FESTIVALSR (2024)
    21:00PLÁVANIEFr. (2024)
    21:50ŠERM: šabľa - ženy + fleuret - mužiFr. (2024)
    22:40OH Paríž 2024 - klipyFr. (2024)
    22:45ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    23:00DŽUDO: do 57 kg - ženy + do 73 kg - mužiFr. (2024)
    23:20PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: muži / ženyFr. (2024)
    23:55OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024Fr. (2024)
    00:00BASKETBAL - ženy: Francúzsko - KanadaFr. (2024)
    00:55ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - ženyFr. (2024)
    01:40SKOKY DO VODY: muži - veža - synchroFr. (2024)
    02:15HORSKÁ CYKLISTIKA: mužiFr. (2024)
    03:00ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: muži - družstváFr. (2024)
    03:50LUKOSTREĽBA: muži - družstvá - fináleFr. (2024)
    04:15DŽUDO: do 57 kg - ženy + do 73 kg - mužiFr. (2024)
    04:35ŠERM: šabľa - ženy + fleuret - mužiFr. (2024)
  • 05:15ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024)
    05:30PLÁVANIEFr. (2024)
    06:10OLYMPIJSKÝ FESTIVALSR (2024)
    06:20ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová puška - mužiFr. (2024)
    07:05VODNÝ SLALOM: C1 - muži - fináleFr. (2024)
    08:00TRIATLON: mužiFr. (2024)
    09:45ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - zmiešané družstváFr. (2024)
    10:30ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    10:45SURFING: muži - fináleFr. (2024)
    11:00BASKETBAL: muži Španielsko - GréckoFr. (2024)
    12:45SURFING: ženy - fináleFr. (2024)
    13:00VOLEJBAL: mužiFr. (2024)
    14:50ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    15:00VODNÝ SLALOM: C1 - ženy - kvalifikácia - 1. rozjazdaFr. (2024)
    15:30ŠPORTOVÁ STREĽBA: trap - mužiFr. (2024)
    16:45VODNÝ SLALOM: K1 - muži - kvalifikácia - 1. rozjazdaFr. (2024)
    17:00ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    17:10VODNÝ SLALOM: C1 - ženy - kvalifikácia - 2. rozjazdaFr. (2024)
    18:05OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024Fr. (2024)
    18:10VODNÝ SLALOM: K1 - muži - kvalifikácia - 2. rozjazdaFr. (2024)
    19:10ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    19:20DŽUDO: do 81 kg - muži + do 63 kg - ženyFr. (2024)
    19:40OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024Fr. (2024)
    19:45RUGBY 7: ženy - fináleFr. (2024)
    20:15ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    20:30PLÁVANIEFr. (2024)
    21:10OLYMPIJSKÝ FESTIVALSR (2024)
    21:20PLÁVANIEFr. (2024)
    22:05STOLNÝ TENIS: zmiešaná štvorhra - fináleFr. (2024)
    22:35ŠTÚDIO PARÍŽ 2024SR (2024). Naživo
    22:50ŠERM: kord - družstvá - ženyFr. (2024)
    23:20ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA: ženy - družstváFr. (2024)
    23:55OLYMPIJSKÝ DENNÍK 2024Fr. (2024)
    00:05ŠPORTOVÁ STREĽBA: trap - mužiFr. (2024)
    00:50STOLNÝ TENIS: zmiešaná štvorhra - fináleFr. (2024)
    01:20RUGBY 7: ženy - fináleFr. (2024)
    01:50SURFING: muži - fináleFr. (2024)
    02:05SURFING: ženy - fináleFr. (2024)
    02:20TRIATLON: mužiFr. (2024)
    03:30ŠPORTOVÁ STREĽBA: vzduchová pištoľ - zmiešané družstváFr. (2024)
    04:00BASKETBAL: muži Španielsko - GréckoFr. (2024)
    04:40ŠERM: kord - družstvá - ženyFr. (2024)