TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Sport1 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990Záznam
    06:00Televizní nákupy
    07:30Box: Vasiliy Lomachenko - George KambososZáznam, Perth
    10:30Televizní nákupy
    11:30Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
    12:15Lední hokej: Freiburg - West HamZáznam, Evropská liga, Kolo 16
    14:15Fotbal: Sporting CP - AtalantaZáznam, Evropská liga, Kolo 16
    16:30PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/15
    17:30PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/16
    18:30Fotbal: Milán - AtalantaZáznam, Coppa Italia, Čtvrtfinále
    20:45Lední hokej: HC Košice - HC Slovan BratislavaZáznam, Tipos Extraliga, základní část
    23:30Lední hokej: HKM Zvolen - HK Dukla TrenčínZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 35. kolo
    02:15NCAA, americký fotbal: Ole Miss - Penn StateZáznam, Peach Bowl
  • 05:45Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
    06:00Televizní nákupy
    07:30Box: Robeisy Ramírez - Rafael EspinozaZáznam, Pembroke Pines
    10:15Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
    10:30Televizní nákupy
    11:30Fotbal: Francie - NěmeckoZáznam, Přátelské zápasy UEFA
    13:45SuperEnduroZáznam, Velká cena Polska, Krakov
    16:15Fotbal: Al Shabab - Al NassrZáznam, Saudi Kings Cup, Čtvrtfinále
    18:30Zlaté okamžiky
    18:45Fotbal: Juventus - FrosinoneZáznam, Coppa Italia, Čtvrtfinále
    21:00Lední hokej: HK Nitra - Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 45. kolo
    23:45Box: Chris Billam-Smith - Richard RiakporheZáznam, Fight Night, Londýn
    03:45Fotbal: Sporting CP - AtalantaZáznam, Evropská liga, Kolo 16
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30Box: TOP 25 KO 3/1Záznam
    09:00Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952Záznam
    10:00Televizní nákupy
    11:00Lední hokej: Örebro - VäxjöZáznam, SHL, základní část
    13:30WTA 250, sestřih, Palermo
    14:00Box: Ali - Frazer III, 1975Záznam
    15:30Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
    15:45Lední hokej: Banská Bystrica - HK NitraZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 22. kolo
    18:30Fotbal: Neapol - FiorentinaZáznam, Italský superpohár, semifinále
    20:45Lední hokej: HC ’05 Banská Bystrica - Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 38. kolo
    23:30Box: Shakur Stevenson - Artem HarutyunyanZáznam, Newark
    02:30NCAA, americký fotbal: Georgia - Florida St.Záznam, Orange Bowl
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30Box: TOP 25 KO 3/2Záznam
    09:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    10:00Televizní nákupy
    11:00Box: Shakur Stevenson - Artem HarutyunyanZáznam, Newark
    14:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/15
    15:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/16
    16:00Lední hokej: Vitkovice - RapperswilZáznam, CHL, čtvrtfinále
    18:30Fotbal: Inter - LazioZáznam, Italský superpohár, semifinále
    20:45Lední hokej: HK Dukla Trenčín - HC KošiceZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 39. kolo
    23:30NCAA, americký fotbal: Ole Miss - Penn StateZáznam, Peach Bowl
    03:00Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
    03:45Lední hokej: Freiburg - West HamZáznam, Evropská liga, Kolo 16
  • 05:45Zlaté okamžiky
    06:00Televizní nákupy
    07:30Box: Robeisy Ramírez - Rafael EspinozaZáznam, Pembroke Pines
    10:15Televizní nákupy
    11:15NCAA, americký fotbal: Ole Miss - Penn StateZáznam, Peach Bowl
    14:45Fotbal: Anglie - BrazílieZáznam, Přátelské zápasy UEFA
    16:45Box: TOP 25 KO 3/2Záznam
    18:15Fotbal: AC Milán - Slavia PrahaZáznam, Evropská liga, Kolo 16
    20:15Box: Tysonovy největší údery
    20:45Zlaté okamžiky
    21:00Lední hokej: HC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema MichalovceZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 40. kolo
    23:45Lední hokej: HC ’05 Banská Bystrica - Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 38. kolo
    02:30PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/15
    03:30PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/16
    04:30Box: TOP 25 KO 3/2Záznam
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30SuperEnduroZáznam, Velká cena Polska, Krakov
    10:00Televizní nákupy
    11:00Fotbal: Bosna a Hercegovina - SlovenskoZáznam, Kvalifikace na Euro 2024
    13:45Box: Naoya Inoue - Luis NeryZáznam, Tokyo
    17:45Superenduro, sestřih, Polsko
    18:15Lední hokej: HC Košice - HC ‘05 Banská BystricaZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 41. kolo
    21:00Lední hokej: HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema MichalovceZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 42. kolo
    23:45Házená: Magdeburg - KielZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř
    01:30Házená: Aalborg - BarcelonaZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř
    03:45Fotbal: Nigérie - Pobřeží slonovinyZáznam, Pohár afrických národů, finále
  • 05:45Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Kloten - DavosZáznam, Národní liga, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Fotbal: AEK Athens - BrightonZáznam, Evropská liga, základní skupina
    13:15PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    14:15Lední hokej: ZSC Lions - LausanneZáznam, Národní liga, finále, 1. zápas
    16:45TenisZáznam, Wang - Yuan, WTA 250, ATX Open, Austin, finále
    19:30Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990Záznam
    20:30PokerWPT Poker 2024, 24/20
    21:30MVPRozhovory o sportu, Ondrej Rusnák
    22:15MVPRozhovory o sportu, Maros, dnešní
    23:00TenisZáznam, WTA 500, Bad Homburg, Německo, finále
    01:30Box: Tysonovy největší údery
    02:00Box: Naoya Inoue - Luis NeryZáznam, Tokyo
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Färjestad - MoDoZáznam, SHL, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Fotbal: Villarreal - MaccabiZáznam, Evropská liga, základní skupina
    13:15Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990Záznam
    14:15Lední hokej: Lausanne - ZSC LionsZáznam, Národní liga, finále, 2. zápas
    16:15Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota
    16:45PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/18
    17:45PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    18:45PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/20
    19:45Fotbal: Německo - UkrajinaZáznam, Přátelské zápasy UEFA
    22:00Fotbal: Slovinsko - ArménieZáznam, Přátelské zápasy UEFA
    00:15Box: Emanuel Navarrette - Denis BerincsikZáznam, San Diego
    03:15Superenduro, sestřih Velké ceny Velké Británie
    03:45Fotbal: Anglie - IslandZáznam, Přátelské zápasy UEFA