TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Sport1 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: HC ‘05 Banská Bystrica - HC Nové ZámkyZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 20. kolo
    10:00Televizní nákupy
    11:00Lední hokej: Frölunda - LinköpingZáznam, SHL, základní část
    13:30Fotbal: Cazalegas - Real SociedadZáznam, Copa del Rey, 1. kolo
    15:30PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/6
    16:30Zlaté okamžiky
    16:45GP Confidential
    17:15Tipos extraliga, sestřih
    17:45Lední hokej: HC Košice - Slovan BratislavaPřímý přenos utkání, Tipos Extraliga, základní část, 2. kolo
    20:30Lední hokej: HC Davos - BielNárodní liga, základní část, dnešní
    22:30PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    23:30Házená: FTC - BM BenidormZáznam, EHF, Evropská liga, muži
    01:15Házená: Frisch auf Göppingen - TATRAN PrešovZáznam, EHF, Evropská liga, muži
    03:00Házená: Sporting CP - Balatonfüredi KSEZáznam, EHF, Evropská liga, muži
    04:45Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
  • 05:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Frölunda - LinköpingZáznam, SHL, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Fotbal: Almazán - Atlético MadridZáznam, Copa del Rey, 1. kolo
    13:00NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 12. týden
    16:30Tipos extraliga, sestřih
    17:00Házená: Frisch auf Göppingen - TATRAN PrešovZáznam, EHF, Evropská liga, muži
    18:45Házená: RK Celje - Pick SzegedPřímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži
    20:30Zlaté okamžiky
    20:45Házená: Barca - KielPřímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži
    22:30Házená: PPD Záhřeb - Telekom VeszprémLiga mistrů EHF, muži, dnešní
    00:00Lední hokej: ZSC Lions - AjoieZáznam, Národní liga, základní část
    02:30Lední hokej: HC Davos - Rapperswil-Jona LakersZáznam, Národní liga, základní část
  • 05:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/6
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Skelleftea - LeksandZáznam, SHL, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Lední hokej: HC Košice - Slovan BratislavaZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 2. kolo
    13:30Tipos extraliga, sestřih
    14:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    15:00Zlaté okamžiky
    15:15Házená: RK Celje - Pick SzegedZáznam, Liga mistrů EHF, muži
    17:00Házená: Barca - KielZáznam, Liga mistrů EHF, muži
    18:45Házená: Wisla Plock - Dinamo BukurešťPřímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži
    20:30Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
    20:45Házená: Nantes - AalborgPřímý přenos utkání, Liga mistrů EHF, muži
    22:30Házená: Frisch auf Göppingen - TATRAN PrešovZáznam, EHF, Evropská liga, muži
    00:15Lední hokej: Geneve-Servette HC - EV ZugZáznam, Národní liga, základní část
    02:45Lední hokej: ZSC Lions - AjoieZáznam, Národní liga, základní část
  • 05:15Tipos extraliga, sestřih
    05:45Pobouření (Outraged) - dokumentární seriál UEFA
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Ambri-Piotta - BielZáznam, Národní liga, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Házená: PPD Záhřeb - Telekom VeszprémZáznam, Liga mistrů EHF, muži
    12:30Zlaté okamžiky
    12:45Lední hokej: Frölunda - LinköpingZáznam, SHL, základní část
    15:15Tipos extraliga, sestřih
    15:45Lední hokej: MHk 32 Liptovský Mikuláš - Slovan BratislavaZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 21. kolo
    18:15Lední hokej: HKM Zvolen - HK Spišská Nová VesPřímý přenos utkání, Tipos Extraliga, základní část, 22. kolo
    21:00NCAA, sestřih
    21:30F2Záznam, Yas Island, Závod 1
    22:45F2Záznam, Yas Island, Závod 2
    00:00Lední hokej: Geneve-Servette HC - EV ZugZáznam, Národní liga, základní část
    02:30Lední hokej: HC Davos - BielZáznam, Národní liga, základní část
    04:30Tipos extraliga, sestřih
  • 05:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Tipos ExtraligaZáznam, základní část, 22. kolo
    10:00Televizní nákupy
    11:00Tipos extraliga, sestřih
    11:30PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    12:30Zlaté okamžiky
    12:45Lední hokej: Frölunda - LinköpingZáznam, SHL, základní část
    15:15Lední hokej: Brynäs - FrölundaPřímý přenos utkání, SHL, základní část
    17:45Zlaté okamžiky
    18:00Lední hokej: Växjö - LuleaPřímý přenos utkání, SHL, základní část
    20:30PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    21:30NCAA, americký fotbalPřímý přenos utkání, základní část, 14. týden
    01:00NCAA, sestřih
    01:30NCAA, americký fotbalPřímý přenos utkání, základní část, 14. týden
  • 05:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/6
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Ambri-Piotta - Rapperswil-Jona LakersZáznam, Národní liga, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/7
    12:00Házená: DHK Baník Most - VipersZáznam, Liga mistrů, ženy
    13:45Zlaté okamžiky
    14:00Házená: Krym Mercator - OdensePřímý přenos utkání, Liga mistrů, ženy
    15:45Házená: MKS IUVENTA Michalovce - Lugi HFPřímý přenos utkání, EHF, Evropský pohár, Ženy, 3. kolo
    17:45Lední hokej: HK Poprad - Slovan BratislavaPřímý přenos utkání, Tipos Extraliga, základní část, 23. kolo
    20:30NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 14. týden
    00:00NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 14. týden
    03:30Lední hokej: ZSC Lions - AjoieZáznam, Národní liga, základní část
  • 06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: HC Košice - Slovan BratislavaZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 2. kolo
    10:00Televizní nákupy
    11:00Lední hokej: HKM Zvolen - HK Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 22. kolo
    13:30Lední hokej: Lulea - FrölundaZáznam, SHL, základní část
    15:30NCAA, americký fotbalZáznam, základní část, 14. týden
    19:00NCAA, sestřih
    19:30Poker
    20:30Poker
    21:30Box: Regis Prograis - José ZepedaZáznam, Carson
    00:30Lední hokej: HKM Zvolen - HK Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 22. kolo
    03:00Lední hokej: HC Košice - Slovan BratislavaZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 2. kolo
  • 05:30NCAA, sestřih
    06:00Televizní nákupy
    07:30Lední hokej: Ambri-Piotta - Rapperswil-Jona LakersZáznam, Národní liga, základní část
    10:00Televizní nákupy
    11:00Box: Regis Prograis - José ZepedaZáznam, Carson
    14:00Box: Janibek Alimkhanuly - Denzel BentleyZáznam, Las Vegas
    17:00PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/9
    18:00Lední hokej: CHLPřímý přenos utkání, Čtvrtfinále
    20:30Lední hokej: CHLPřímý přenos utkání, Čtvrtfinále
    23:00Lední hokej: HK Nitra - Slovan BratislavaZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 17. kolo
    01:30Házená: ALPLA HC Hard - Balatonfüredi KSEZáznam, EHF, Evropská liga, muži
    03:15Tipos extraliga, sestřih
    03:45PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/8
    04:45PokerZáznam, 2022 WSOP, Sestřih hlavních událostí 15/9