TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Sport2 na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    06:00Lední hokej: Färjestad - ÖrebroZáznam, SHL, základní část
    08:00Televizní nákupy
    09:00Lední hokej: Malmö - LinköpingZáznam, SHL, základní část
    11:00Televizní nákupy
    12:00Fotbal: Al Hilal - Al NassrZáznam, Saudi Pro League, 15. kolo
    14:15Lední hokej: Örebro - VäxjöZáznam, SHL, základní část
    16:45Fotbal: Al Shabab - Al NassrZáznam, Saudi Kings Cup, Čtvrtfinále
    19:00Superenduro, sestřih Velké ceny Maďarska
    19:30WTA 250, sestřih, Palermo
    20:00Fotbal: Jižní Afrika - DR CongoZáznam, Pohár afrických národů, Bronzový zápas
    22:00Fotbal: Nigérie - Pobřeží slonovinyZáznam, Pohár afrických národů, finále
    01:00Fotbal: Juventus - FrosinoneZáznam, Coppa Italia, Čtvrtfinále
    03:15Lední hokej: HK Nitra - Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 45. kolo
  • 06:00Lední hokej: Oskarshamn - FärjestadZáznam, SHL, základní část
    08:00Televizní nákupy
    09:00Lední hokej: Lulea - FrölundaZáznam, SHL, základní část
    11:00Televizní nákupy
    12:00Fotbal: Al Shabab - Al NassrZáznam, Saudi Kings Cup, Čtvrtfinále
    14:15NCAA, americký fotbal: Georgia - Florida St.Záznam, Orange Bowl
    17:45Lední hokej: ZSC Lions - KlotenZáznam, Národní liga, základní část
    19:45Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
    20:00Fotbal: Ajax - Aston VillaZáznam, Konferenční liga, Kolo 16
    22:15Fotbal: Servette - Viktoria PlzeňZáznam, Konferenční liga, Kolo 16
    00:30WTA 250, sestřih, Palermo
    01:00Fotbal: Neapol - FiorentinaZáznam, Italský superpohár, semifinále
    03:15Lední hokej: HC ’05 Banská Bystrica - Spišská Nová VesZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 38. kolo
  • 06:00Lední hokej: MoDo - MalmöZáznam, SHL, základní část
    08:00Televizní nákupy
    09:00Lední hokej: Davos - LangnauZáznam, Národní liga, základní část
    11:00Televizní nákupy
    12:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/15
    13:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/16
    14:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/18
    15:00Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
    15:15Lední hokej: Kloten - DavosZáznam, Národní liga, základní část
    17:45Lední hokej: Vitkovice - RapperswilZáznam, CHL, čtvrtfinále
    20:15Fotbal: Řím - BrightonZáznam, Evropská liga, Kolo 16
    22:15Fotbal: AC Milán - Slavia PrahaZáznam, Evropská liga, Kolo 16
    00:15Fotbal: Inter - LazioZáznam, Italský superpohár, semifinále
    02:30Lední hokej: HK Dukla Trenčín - HC KošiceZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 39. kolo
  • 05:15Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
    06:00Lední hokej: ZSC Lions - ServetteZáznam, Národní liga, základní část
    08:00Televizní nákupy
    09:00Lední hokej: Lugano - Ambri-PiottaZáznam, Národní liga, základní část
    11:00Televizní nákupy
    12:00Házená: Braila - NantesZáznam, EHF, Evropský pohár, ženy, finále čtyř
    13:45Házená: Storhamar - BistritaZáznam, EHF, Evropský pohár, ženy, finále čtyř
    15:45Fotbal: Juventus - FrosinoneZáznam, Coppa Italia, Čtvrtfinále
    18:00Fotbal: Servette - Viktoria PlzeňZáznam, Konferenční liga, Kolo 16
    22:15Fotbal: Vikoria Plzen - ServetteZáznam, Evropská liga, Kolo 16
    00:15Fotbal: Neapol - InterZáznam, Italský superpohár, finále
    02:45Lední hokej: HC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema MichalovceZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 40. kolo
  • 05:30Box: Tysonovy největší údery
    06:00Box: Tysonovy největší úderyZáznam, část 2
    07:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    08:00Televizní nákupy
    09:00Lední hokej: Zug - LausanneZáznam, Národní liga, základní část
    11:00Televizní nákupy
    12:00Házená: Magdeburg - KielZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř
    13:45Házená: Aalborg - BarcelonaZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř
    16:00Fotbal: Neapol - FiorentinaZáznam, Italský superpohár, semifinále
    18:15Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
    19:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/18
    20:00Fotbal: Liverpool - Sparta PrahaEvropská liga, Kolo 16
    22:00Fotbal: Nigérie - Pobřeží slonovinyZáznam, Pohár afrických národů, finále
    00:00Fotbal: Manchester City - AC MilánPřímý přenos utkání, Soccer Champions Tour
    02:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    03:00Zlaté okamžiky
    03:15Lední hokej: HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema MichalovceZáznam, Tipos Extraliga, základní část, 42. kolo
  • 06:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/12
    07:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/13
    08:00Televizní nákupy
    09:00Fotbal: Al Shabab - Al NassrZáznam, Saudi Kings Cup, Čtvrtfinále
    11:15Televizní nákupy
    12:15Fotbal: Al Hilal - Al NassrZáznam, Saudi Pro League, 15. kolo
    14:30Lední hokej: Oskarshamn - FärjestadZáznam, SHL, základní část
    16:30PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    17:30Fotbal: Jižní Afrika - DR CongoZáznam, Pohár afrických národů, Bronzový zápas
    19:30Fotbal: Nigérie - Pobřeží slonovinyZáznam, Pohár afrických národů, finále
    22:30Box: Chris Billam-Smith - Richard RiakporheZáznam, Fight Night, Londýn
    02:30NCAA, americký fotbal: Georgia - Florida St.Záznam, Orange Bowl
  • 06:00Fotbal: Al Hilal - Al NassrZáznam, Saudi Pro League, 15. kolo
    08:15Televizní nákupy
    09:15PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/15
    10:15PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/16
    11:15Televizní nákupy
    12:15Box: Robeisy Ramírez - Rafael EspinozaZáznam, Pembroke Pines
    15:15MVPRozhovory o sportu, Ondrej Rusnák
    16:00MVPRozhovory o sportu, Maros, dnešní
    16:45Házená: Aalborg - BarcelonaZáznam, Liga mistrů EHF, muži, finále čtyř
    19:00Lední hokej: ZSC Lions - LausanneZáznam, Národní liga, finále, 1. zápas
    21:30Lední hokej: Servette - SkellefteaZáznam, CHL, finále
    00:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    01:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/20
    02:00Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952Záznam
    03:00TenisZáznam, Mertens - Navarro, WTA 250, Hobart, finále
  • 06:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/17
    07:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/18
    08:00Televizní nákupy
    09:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/19
    10:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/20
    11:00Televizní nákupy
    12:00NCAA, americký fotbalZáznam, Frisco Bowl
    15:30Box: Naoya Inoue - Marlon TapalesZáznam, Tokyo
    18:30Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota
    19:00Lední hokej: Lausanne - ZSC LionsZáznam, Národní liga, finále, 2. zápas
    21:00PokerZáznam, WPT Poker 2024, 24/20
    22:00Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
    22:30Lední hokej: Rögle BK - Skelleftea AIKZáznam, SHL, finále, 3. zápas
    00:30Box: Tysonovy největší údery
    01:00Fotbal: Barcelona - Manchester CityPřímý přenos utkání, Soccer Champions Tour
    03:00Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
    03:15TenisZáznam, Andreescu - Samsonova, s-Hertongenbosch, finále