TV program

Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.

ľudia na gauči

TV program stanice Viasat History na 7 dní

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 05:10Geniální vynálezy
    06:20Geniální vynálezy
    06:55Zakázaná historie
    07:50Rozluštění záhady Sakkáry
    08:55Normandie roku 1944: Den D a bitva o Francii
    09:55Bombardování Darwinu: Nepříjemná pravda
    11:05Bitva o Krétu
    12:05Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato
    13:00Prolomit kódOdhalíme nejslavnější šifry světa a prozradíme, jak byly rozluštěny, kdo je rozluštil a jaká tajemství skrývají.
    14:05Tutanchamon: Poslední výstava
    15:40Zakázaná historie
    16:35Rozluštění záhady Sakkáry
    17:40Normandie roku 1944: Den D a bitva o Francii
    18:45Bombardování Darwinu: Nepříjemná pravda
    19:55Bitva o Krétu
    21:00Poklady s Bettany Hughesovou
    22:00Mýty: Velké záhady lidstva
    23:05Planeta pokladů
    00:05Normandie roku 1944: Den D a bitva o Francii
    01:052. světová válka: Závod o vítězství
    02:00Bitva o Krétu
    02:55Poklady s Bettany Hughesovou
    03:45Mýty: Velké záhady lidstva
    04:40Planeta pokladů
  • 05:30Geniální vynálezy
    06:15Geniální vynálezy
    06:45Zakázaná historie
    07:35Černí panteři 2. sv. války
    08:35Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    09:35Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    10:35Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    11:40Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    12:45Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    13:50Vzestup a pád: bod zvratu 2. světové války
    14:50Bitva o Krétu
    15:55Bitva o Krétu
    17:00Bitva o Krétu
    18:05Tajemství hieroglyfůDokument Fr. (2021).
    19:05Tajemství hieroglyfůDokument Fr. (2021).
    20:00Ztracená pyramida v Egyptě
    21:00Fašisté a svobodní zednářiDokument It. (2021).
    22:05Fašisté a svobodní zednářiDokument It. (2021).
    23:05Ten druhý Göring: Rozdílní bratři
    00:15Zapomenuté válečné linie
    01:20Bombardéry: Postrach 2. světové války
    02:15Černí panteři 2. sv. války
    03:05Inženýrství starověku
    03:55Megapole: Starověký svět odhalen
    04:50Velkolepé stavby dávnověku
  • 06:15Geniální vynálezy
    06:45Tajemství hieroglyfůDokument Fr. (2021).
    07:45Tajemství hieroglyfůDokument Fr. (2021).
    08:40Ztracená pyramida v Egyptě
    09:40Mikuláš a Alexandra: poslední ruští carové
    10:40Mikuláš a Alexandra: poslední ruští carové
    11:40Poklady s Bettany Hughesovou
    12:40Mýty: Velké záhady lidstva
    13:50Planeta pokladů
    14:50Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato
    15:45Prolomit kódOdhalíme nejslavnější šifry světa a prozradíme, jak byly rozluštěny, kdo je rozluštil a jaká tajemství skrývají.
    16:50Konspirace
    17:40Inženýrství starověku
    18:50Megapole: Starověký svět odhalen
    19:55Velkolepé stavby dávnověku
    21:00Tajemství keltského hrobu
    22:40Nová tajemství terakotových vojáků
    23:50Peru: Oběti v království Chimor
    00:55Fašisté a svobodní zednářiDokument It. (2021).
    02:00Fašisté a svobodní zednářiDokument It. (2021).
    02:50Ten druhý Göring: Rozdílní bratři
    03:45Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato
    04:25Prolomit kódOdhalíme nejslavnější šifry světa a prozradíme, jak byly rozluštěny, kdo je rozluštil a jaká tajemství skrývají.
  • 05:15Geniální vynálezy
    06:10Geniální vynálezy
    06:40Zakázaná historie
    07:35Planeta pokladů
    08:40Přední linie
    09:50Světová válka: 1914-1945
    10:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    11:50Poklady s Bettany Hughesovou
    12:50Záhada trojského koně
    13:55Planeta pokladů
    14:55Neobjasněná akta EgyptaDokumentární seriál VB (2018)
    15:55Zakázaná historie
    16:50Planeta pokladů
    17:50Přední linie
    18:55Světová válka: 1914-1945
    19:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    21:00Zapomenuté válečné linie
    22:05Bombardéry: Postrach 2. světové války
    23:052. světová válka: Závod o vítězství
    00:00Válečné továrny
    00:552. světová válka: Závod o vítězství
    01:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    02:45Zapomenuté válečné linie
    03:35Bombardéry: Postrach 2. světové války
    04:252. světová válka: Závod o vítězství
  • 05:10Zakázaná historie
    06:00Neobjasněná akta EgyptaDokumentární seriál VB (2018)
    06:55Zakázaná historie
    07:50Planeta pokladů
    08:55Přední linie
    09:55Světová válka: 1914-1945
    10:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    12:00Zvířata ve válceDokument Fr. (2019).
    12:55Zvířata ve válceDokument Fr. (2019).
    14:002. světová válka: Závod o vítězství
    14:55Neobjasněná akta EgyptaDokumentární seriál VB (2018)
    15:55Zakázaná historie
    16:50Planeta pokladů
    17:50Přední linie
    18:55Světová válka: 1914-1945
    19:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    20:55Inženýrství starověku
    22:00Megapole: Starověký svět odhalen
    23:05Velkolepé stavby dávnověku
    00:10Válečné továrny
    01:102. světová válka: Závod o vítězství
    02:05Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    02:55Inženýrství starověku
    03:45Megapole: Starověký svět odhalen
    04:40Velkolepé stavby dávnověku
  • 05:35Geniální vynálezy
    06:10Geniální vynálezy
    06:35Zakázaná historie
    07:30Planeta pokladů
    08:35Přední linie
    09:40Světová válka: 1914-1945
    10:40Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    11:40Inženýrství starověku
    12:45Megapole: Starověký svět odhalen
    13:50Velkolepé stavby dávnověku
    14:55Neobjasněná akta EgyptaDokumentární seriál VB (2018)
    15:55Zakázaná historie
    16:50Planeta pokladů
    17:50Přední linie
    18:55Světová válka: 1914-1945
    19:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    21:00Královská rodina: Jak si udržet korunu
    22:00Tajné Versailles Marie Antoinetty
    23:05Anna Boleynová: Zatčení, soud, poprava
    00:05Válečné továrny
    01:002. světová válka: Závod o vítězství
    01:45Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    02:35Královská rodina: Jak si udržet korunu
    03:25Tajemství šesti manželekHistorička Lucy Worsleyová v tomto historickém dokumentu zcela mění pohled na známou legendu o králi Jindřichovi VIII.
    04:20Anna Boleynová: Zatčení, soud, poprava
  • 05:10Zakázaná historie
    06:10Geniální vynálezy
    06:45Zakázaná historie
    07:35Planeta pokladů
    08:40Přední linie
    09:50Světová válka: 1914-1945
    10:50Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    11:50Královská rodina: Jak si udržet korunu
    12:55Tajemství šesti manželekHistorička Lucy Worsleyová v tomto historickém dokumentu zcela mění pohled na známou legendu o králi Jindřichovi VIII.
    14:00Anna Boleynová: Zatčení, soud, poprava
    15:00Neobjasněná akta EgyptaDokumentární seriál VB (2018)
    15:55Zakázaná historie
    16:50Planeta pokladů
    17:50Přední linie
    18:55Světová válka: 1914-1945
    19:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    21:00Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato
    21:55Prolomit kódOdhalíme nejslavnější šifry světa a prozradíme, jak byly rozluštěny, kdo je rozluštil a jaká tajemství skrývají.
    22:55Konspirace
    23:55Válečné továrny
    00:502. světová válka: Závod o vítězství
    01:45Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    02:40Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato
    03:20Prolomit kódOdhalíme nejslavnější šifry světa a prozradíme, jak byly rozluštěny, kdo je rozluštil a jaká tajemství skrývají.
    04:15Konspirace
  • 05:00Geniální vynálezy
    06:10Geniální vynálezy
    06:55Zakázaná historie
    07:55Planeta pokladů
    08:55Přední linie
    10:00Světová válka: 1914-1945
    11:00Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    12:05Prokletí mrtvého muže: Ztracené španělské zlato
    13:00Prolomit kódOdhalíme nejslavnější šifry světa a prozradíme, jak byly rozluštěny, kdo je rozluštil a jaká tajemství skrývají.
    14:00Rozluštěné poklady
    14:55Neobjasněná akta EgyptaDokumentární seriál VB (2018)
    15:55Zakázaná historie
    16:50Planeta pokladů
    17:55Přední linie
    18:55Světová válka: 1914-1945
    19:55Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    21:00Poklady s Bettany Hughesovou
    22:00Peru: Oběti v království Chimor
    23:05Planeta pokladů
    00:05Válečné továrny
    01:002. světová válka: Závod o vítězství
    02:00Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě
    02:50Poklady s Bettany Hughesovou
    03:40Peru: Oběti v království Chimor
    04:35Planeta pokladů