Správy
Športweb
Auto
Koktail
Zdravie
Žena
Varecha
Záhrada
Užitočná
TV Pravda
Blog
Všetky sekcie
Nájdi prácu
Spravodajstvo
Správy
Domáce
Svet
Ekonomika
Kultúra
Počasie
Názory
Chronológia dňa
Najčítanejšie správy
Komerčné správy
Športweb
Futbal
Hokej
Cyklistika
Tenis
Zimné športy
Naživo
Magazíny
AhojMama
Auto
Cestovanie
Koktail
Mediaklik
VAT
Zdravie
Žena
Žurnál
Záhrada
Užitočná pravda
Peniaze
Hypotéky
Dôchodky
Ako vybaviť
Spotrebiteľ
Práca
Živnostník
Vzdelávanie
Reality
Dom a byt
Seniori
Rady
Varecha
Recepty
Nápady
Torty
Denné menu
TV Varecha
Seriály
Videorecepty
Celebrity
Fit s Viktorom
Blog
Najnovšie
Najčítanejšie
Najkomentovanejšie
Zoznam blogov
Komerčné blogy
Relax
TV program
Súťaže
Debata
Flog
Fotogalérie
Horoskopy
Sudoku
TV Pravda
Spravodajstvo
Šport
Veda a tech
Kultúra
Komerčné
Ide o pravdu
Predpoveď počasia
Ide o peniaze
Ide o zdravie
Neobyčajné miesta
Showroom
Nákupy
Obedy
Kvety
ePravda
Predplatné novín
TV program
Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.
dnes
včera
dnes
zajtra
Piatok
10.05.
Sobota
11.05.
Nedeľa
12.05.
Pondelok
13.05.
Utorok
14.05.
Streda
15.05.
celý deň
teraz
celý deň
ráno
(od 6:00)
večer
(od 20:00)
noc
(od 23:00)
Nastavenie
TV tipy
TV program staníc JOJ Cinema, CS Film, Film+, Nova Cinema, AMC, Filmbox, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Family, Film Europe +
Vybrané
Slovenské
České
Nemecké
Maďarské
Dokumentárne
Filmové
Športové
Detské
Spravodajské
Hudobné
Erotické
HBO a Cinemax
Filmové
JOJ Cinema
05:40
Útek za Grace
07:40
Veľká láska
09:30
Kincsem – stávka na pomstu
11:40
Randenie v New Yorku
13:25
Severné more v plameňoch
15:20
Posledná družička
16:55
Vstaň a padni
18:40
Detektív z kuchyne: Smrť al dente
20:15
Mesto čudákov
22:10
Mrazivý lov
23:50
Vyhňa
01:40
V mene diabla
03:15
Detektív z kuchyne: Vražda na dovolenke
Zobraziť všetko
20:15
Mesto čudákov
Freaks (2018)
CS Film
06:00
MalinyJAMológia
Sova
06:10
Kikirikí
06:25
Kouzlování
06:35
Zabij nudu!
06:40
Staré pověsti české (15)
O staré Praze
06:55
Bílý tesák (7)
Rvačky
07:00
Příběhy kocoura Modroočka (4)
Já a Fousek
07:20
Brundibáři (1/6)
Těší mě
07:30
O Dorotce (8)
Dorotka a pštros
07:35
Mach a Šebestová (12)
Jak Mach a Šebestová hlídali dítě
07:50
Tisíc a jedna noc (14/14)
Vypravování o ebenovém koni
08:05
Já Baryk (1/12)
Já Baryk a moje sýkorka
08:20
Žofka a její dobrodružství (6)
08:30
Pojďte pane, budeme si hrát (7)
A neříkej mi Vašíku
09:00
Teleshopping
10:15
Poplach v oblacích
11:35
Lakomá Barka
12:00
Uloupená hranice
13:25
Stopařky neberu!
Animovaný film ČR (1990). Krátký animovaný snímek známého animátora Garika Seka.
13:40
Kinosál
14:00
Masaryk
16:00
Přednosta stanice
17:35
Kinosál
17:45
Filmové minuty
18:00
Člověk proti zkáze
19:35
Já Baryk (3, 4)
Já Baryk a můj ježek, Já Baryk a můj čáp
20:00
Smrt si říká Engelchen
22:25
Hrdinové mlčí
23:40
Teleshopping
Zobraziť všetko
20:00
Smrt si říká Engelchen
Film+
06:00
Útek domov na Vianoce
Romantický film Kan. (2020).
07:55
Veľký flám
Komédia Fr. (1966).
10:20
Skrotenie zlej ženy
Komédia USA (1967).
12:30
Banditi
Komédia USA (2001).
14:40
Milý John
Vojnová dráma USA (2010).
16:30
Zilionári
Komédia USA (2016).
18:05
Výplata
Akčný film USA (2003).
20:10
Sieť
Akčný film USA (1995).
22:00
Oko za oko
Dráma USA (2015).
23:35
Oprávnené vraždy
Krimidráma USA (2008).
01:10
Rambo: Posledná krv
Akčná dráma USA (2019).
02:35
Vlak do Busanu 2
Horor J. Kór. (2020).
04:25
Špeciálne komando „Z“
Vojnový film Austr. (1981).
Zobraziť všetko
20:10
Sieť
Akčný film USA (1995).
Nova Cinema
05:30
Yesterday
07:40
Kriminálka Miami V (17)
Smrt na lovu
08:35
Kriminálka Miami V (18)
Trojitá hrozba
09:35
Sully: Zázrak na řece Hudson
11:30
Yes Man
USA 2008, komedie.
13:30
Dokonalý šéf
15:30
Bohemian Rhapsody
18:10
Psí život
20:00
Krotitelé duchů
22:45
Hanebný pancharti
01:50
Noční hra
03:45
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1)
Dvě rány a jede se dál
04:45
Kráska a zvíře
Zobraziť všetko
20:00
Krotitelé duchů
AMC
05:25
Close Up III (14)
06:00
Zoom In V (8)
06:10
Zoom In V (18)
06:20
Close Up III (16)
06:50
Close Up III (2)
07:25
Zelňačka
09:30
Bláznivá svatba
11:05
Spolu to dáme
13:00
Dnes já, zítra ty
14:40
Opičí úder
16:40
Nikdy to nevzdávej
18:35
Italské námluvy
20:30
Zmizelá
22:00
Vymítač ďábla: Zrození
Horor USA (2004). Pod prastarým byzantským kostelem v Keni se skrývá zlo z dávných dob, které čeká na probuzení...
23:55
Stíny minulosti
01:20
Kill Bill
03:05
Lovci myšlenek
04:40
Close Up III (15)
Zobraziť všetko
20:30
Zmizelá
Filmbox
05:20
Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (1)
06:55
Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2)
08:45
O zatoulané princezně
10:35
Svatby pana Voka
12:45
Králové hor
14:45
Poslední polda (2)
Krimiseriál N (2010). Policista se po dvaceti letech probouzí z kómatu a zjišťuje, jak se změnil svět.
15:35
Dešťová víla
17:45
Velký Jake
20:00
Kontraband
21:55
Dračí oči
23:50
96 hodin: Zúčtování
01:35
Kurýr: Restart
03:10
Poslední polda (2)
Krimiseriál N (2010). Policista se po dvaceti letech probouzí z kómatu a zjišťuje, jak se změnil svět.
03:55
Černý orel
Zobraziť všetko
20:00
Kontraband
Filmbox Extra HD
06:05
Heidi, děvčátko z hor
07:55
Tygři železnice
09:55
Kouzelný svět Davida Copperfielda
11:50
Tunel do Číny
13:25
Deset pravidel, jak se zamilovat
15:00
Bradův život
16:40
Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
17:55
Skoro přátelé
19:35
To jsem já
21:00
Vivárium
22:35
Mister Mayfair (5)
00:10
Krásný život
01:30
Osudový verdikt
Sci-fi film Kan. (2017). V blízké budoucnosti bude naše vláda rozhodovat, kdo je postradatelný.
03:05
Sólista
Zobraziť všetko
21:00
Vivárium
Filmbox Plus
05:40
Supermafián Quido
07:20
Criminal Games by Agatha Christie (13)
09:35
Až najdu domov
11:50
2Bobule
13:50
Agatha Christie’s Marple V (3)
15:50
Hercule Poirot
Třetí dívka
17:55
Criminal Games by Agatha Christie (14)
20:00
E.A. Poe: Podivný experiment
22:20
Ztracený čas
00:35
Nevinnost
02:15
The Uninvited
03:40
Vražda v zámku
Zobraziť všetko
20:00
E.A. Poe: Podivný experiment
FilmBox Premium
05:10
Kupec benátský
07:20
Princ a já 2
08:55
Hrdinové
10:40
Pytel mouky
12:10
Soupis kandidátů
13:35
Nestanu se tvojí ženou
15:10
Láska navždy
16:45
Zmizelá
18:20
Corner Office
20:00
Velká svatba
Komedie USA (2013). Dávno rozvedení manželé předstírají během slavnostní rodinné události, že jsou nadále pár.
21:30
Bitva o Hill 60
23:30
Madam služebná
01:00
Pravdivý příběh Neda Kellyho a jeho bandy
03:05
Černej polda
Zobraziť všetko
20:00
Velká svatba
Komedie USA (2013). Dávno rozvedení manželé předstírají během slavnostní rodinné události, že jsou nadále pár.
FilmBox Family
05:20
Africké safari
06:45
Zuřivé plameny
08:20
Strýček Nino
10:00
Asterix a Olympijské hry
11:55
Dobrodružství Tedyho Stonese
13:25
Trattoria
14:45
Krádež legendy
16:15
Včerejší děti
17:45
Jak milovat s D
19:20
Vysněný život
21:00
Tichý Don (1)
22:35
Tichý Don (2)
04:50
Šťastný drak
Zobraziť všetko
21:00
Tichý Don
Film Europe +
08:45
Taxi Teherán
Komediálna dráma Irán (2015).
10:15
Chlapec z neba
Dráma Dán./Fín./Švéd./Fr. (2022).
12:20
Tove
Životopisný film Fín./Švéd. (2020).
14:10
Borgman
Triler Belg./Dán./Hol. (2013).
16:10
Nafukovacia panna
Dráma Jap. (2009).
18:10
Utoya, 22. júla
Triler Nór. (2018).
19:55
Zlodeji
Dráma Jap. (2018).
22:00
Rebelky
Komédia Fr. (2019).
23:30
Titán
Triler Fr. (2021).
01:25
Rebelky
Komédia Fr. (2019).
03:00
Titán
Triler Fr. (2021).
Zobraziť všetko
22:00
Rebelky
Komédia Fr. (2019).
×
×
Nastavenie TV programu
Upravte si poradie staníc
Pridať TV stanicu
Vyberte stanice zo zoznamu
Uložiť
Zavrieť
×
Výberte si TV stanicu alebo kategóriu staníc
TV stanice
Kategórie