TV program staníc JOJ Cinema, CS Film, Film+, Nova Cinema, AMC, Filmbox, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Family

  • 5:00
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
  • 06:10Životy svätých 1/2
    07:50Luis a ufóni
    09:25Pozoruhodná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini
    11:15Deväť životov pána Fúzika
    12:50Veľký draft
    14:50Walking on Sunshine
    16:35Psie veličenstvo
    18:10Vlčie volanie
    20:15Prvý vo vesmíre
    22:40Nech vojde ten pravý
    00:30Scorpions Forever
    02:10Modré diamanty
    03:50Moja druhá šanca
  • 06:00Kikirikí
    06:05Sníček
    06:20Zabij nudu!
    06:30Kouzlování
    06:50O modrém autíčkuNotování. Animovaný seriál ČR (2013). Animovaný seriál o dobrodružstvích modrého autíčka a jeho kamarádů.
    07:00Staré pověsti české
    07:15O Mikešovi
    07:20Pojďte pane, budeme si hrát
    07:35Žofka a její dobrodružství
    07:50Broučci
    07:55O Dorotce
    08:00Mach a Šebestová
    08:15Já Baryk
    08:25Tisíc a jedna noc
    09:00Teleshopping
    10:05Staré pověsti české
    10:15O Mikešovi
    10:20Pojďte pane, budeme si hrát
    10:40Žofka a její dobrodružství
    10:45Broučci
    10:55O Dorotce
    11:10Mach a Šebestová
    11:20Já Baryk
    11:25Tisíc a jedna noc
    12:00Pudr a benzin
    13:40Kinosál
    14:00Dobrý den, město
    15:30Stopy, fakta, tajemství - Návraty
    16:00Mapa zámořských objevů
    17:45Filmové minuty
    18:00MÁG.
    19:35O Mikešovi
    20:00Počestné paní pardubické
    21:40Pandy
    22:00Dvere dokorán
  • 06:00Teleshop
    09:00Zoom InSeriál
    09:10Sme anjeliKomediálny seriál Tal. (1997).
    10:50Na pôjde alebo Kto má dnes narodeniny?Animovaný film ČR/Jap./Fr./SR (2009).
    12:15National Lampoon’s - ZlatokopkyKomédia USA (2003).
    13:45Agentky D.E.B.S.Akčná komédia USA (2004).
    15:20Miss PotterŽivotopisná dráma VB/USA (2006).
    16:55Mythica: Boj o DarksporeDobrodružný fantazijný film USA (2015).
    18:50Americkí štvanciWestern USA (2001).
    20:25Mortal KombatAkčný film USA (1995).
    22:00Zabi, lebo budeš zabitýAkčný triler USA (2007).
    23:50Bod zlomuDráma USA (1991).
    01:50MimicHoror USA (1997).
    03:30Bytosť z hlbínHoror USA (2001).
    04:55Close Up
  • 05:00Dohazovač
    06:30Norman a duchové
    07:50Hvězdné tolary
    08:55Pomsta je sladká
    10:45Teleshopping
    11:20Hadí doupě
    13:35Teleshopping
    14:05Divoké kočky
    16:00Thor
    18:15Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach
    20:00Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
    22:45Polibek před smrtí
    00:35Nezvratný osud 5
    04:2042
  • 05:35Close Up
    06:00Close Up
    06:25Zoom InSeriál (2017)
    06:35Zoom InSeriál (2017)
    06:40Cesta za štěstím
    08:25Rumburak
    10:05Balls Out: Garyho výzva
    11:45Hledá se Jackie Chan
    13:20Útěk z Pretorie
    15:10Chicago
    17:05Život Briana
    18:45Táta na plný úvazek
    20:35Zkrat
    22:00Drak přichází
    23:50Bod zlomu
    01:50Tokarev
    03:25Anonymní zabijáci
    04:50Close Up
  • 05:05Kočka
    06:50Poklad pirátůKomedie USA (1998). Bývalý tajný agent najde mapu s pokladem a rozhodne se, že si pro kořist dojde. Ale není sám.
    08:45Filmová hvězda
    10:50Chlupatá odplata
    12:45Švec
    14:45Adéla ještě nevečeřela
    16:55Let's Dance 2
    18:55Hercule Poirot
    20:00Kdyby tisíc klarinetůMuzikál ČR (1964). Jednoduchý protiválečný příběh o vojenské posádce, jíž se zbraně záhadně promění v hudební nástroje.
    22:50Rituál
    00:40Mlčení
    03:15Neprůstřelný plán
  • 06:00Zvláštní zásilka
    07:35Kouzelné pírkoAnimovaný rodinný film Fr./Jap. (2009). Animované dobrodružství o třech dětech, které se vydávají do světa fantazie.
    09:00Indián
    10:15Dobrodružství skautůKomedie USA (2010). Skupina dětí sejme gang motorkářů.
    11:40S větrem o závod
    13:35Zlatovláska a 3 medvědi
    14:50Krádež legendy
    16:15Sestřiny děti ve válceKomedie Dán. (2010). Mé malé sestry odjíždějí do severního Jutska.
    17:35Mladí srdcem
    19:20Bojovnice
    21:00Dort
    22:40Krev není voda
    00:15Vlčí zátoka
    01:05Vlak smrti
    02:30Mimozemská invaze
    04:00Vraždy na útesu
  • 05:15Meteor
    06:50Otec čtyř
    08:20Nejlepší policajt
    09:45Mandie a tajná chodba
    11:25Mimo hru
    12:55Fotbalová chůva
    14:30Jurský masakr
    15:50Opojení mocí
    17:40Tunel do Číny
    19:20Dívka
    21:00Rekonstrukce
    22:30Vrásky
    00:00Vzpomínky
    01:55Krásný život
    03:15Ashley
    04:45Meteor
  • 06:05Gnomeo & Julie
    07:30Pisatel
    08:55Přesný zásah
    10:30Poslední legie
    12:10Bez vraždy za létem
    13:55PrideDrama N/USA (2007). Odhodlaný trenér Jim Ellis vytvoří plavecký tým složený z problémových mladistvých.
    15:40Zázraky se nedějí
    17:20Fotři jsou lotři
    18:55Slečna Julie
    21:00Beze studu
    22:35Strážce spravedlnosti
    00:05Zkáza rodu Hickmanů
    01:45Spanish Movie
    03:10Poslední karta
  • 05:55Malí darebáci – to nejlepší od Spankyho
    07:20Max Minsky a já
    09:00Sedm opuštěných
    10:35André úžasný
    12:00Želva a zajíc
    13:15Daniel a superpsi
    15:00Andělé z East Endu
    16:20Mandie a tajná chodba
    18:00Max trapný
    19:40Indián
    21:00Přiveď ho domů
    22:35Prušvihář na útěku