Správy
Športweb
Auto
Koktail
Zdravie
Žena
Varecha
Záhrada
Užitočná
TV Pravda
Blog
Všetky sekcie
Nájdi prácu
Spravodajstvo
Správy
Domáce
Svet
Ekonomika
Kultúra
Počasie
Názory
Chronológia dňa
Najčítanejšie správy
Komerčné správy
Športweb
Futbal
Hokej
Cyklistika
Tenis
Zimné športy
Naživo
Magazíny
AhojMama
Auto
Cestovanie
Koktail
Mediaklik
VAT
Zdravie
Žena
Žurnál
Záhrada
Užitočná pravda
Peniaze
Hypotéky
Dôchodky
Ako vybaviť
Spotrebiteľ
Práca
Živnostník
Vzdelávanie
Reality
Dom a byt
Seniori
Rady
Varecha
Recepty
Nápady
Torty
Denné menu
TV Varecha
Seriály
Videorecepty
Celebrity
Fit s Viktorom
Blog
Najnovšie
Najčítanejšie
Najkomentovanejšie
Zoznam blogov
Komerčné blogy
Relax
TV program
Súťaže
Debata
Flog
Fotogalérie
Horoskopy
Sudoku
TV Pravda
Spravodajstvo
Šport
Veda a tech
Kultúra
Komerčné
Ide o pravdu
Predpoveď počasia
Ide o peniaze
Ide o zdravie
Neobyčajné miesta
Showroom
Nákupy
Obedy
Kvety
ePravda
Predplatné novín
TV program
Prehľadný program televíznych staníc na celý týždeň.
Štvrtok
včera
dnes
zajtra
Pondelok
06.05.
Utorok
07.05.
Streda
08.05.
Štvrtok
09.05.
Piatok
10.05.
Sobota
11.05.
celý deň
celý deň
ráno
(od 6:00)
večer
(od 20:00)
noc
(od 23:00)
Nastavenie
TV tipy
TV program staníc Spektrum, Prima ZOOM, Discovery, National Geographic, History Ch., Viasat His, Viasat Exp, Viasat Nature, Animal Planet
Vybrané
Slovenské
České
Nemecké
Maďarské
Dokumentárne
Filmové
Športové
Detské
Spravodajské
Hudobné
Erotické
HBO a Cinemax
Dokumentárne
Spektrum
05:25
Na 18 kolech v Americe (3)
06:00
Ben Fogl a lidé žijící v divočině VIII (5)
06:55
Fikce, nebo pravda V (3)
07:55
LEGO Masters - Nový Zéland II (9)
08:50
Vzdušní bojovníci VI (2)
09:55
Život v sevření mrazu VI (4)
10:55
Fikce, nebo pravda V (4)
11:55
Zvláštní a záhadné IV (1)
12:50
Vzdušní bojovníci VI (3)
13:55
Těžší, než by se zdálo (1)
14:20
Ben Fogl a lidé žijící v divočině VIII (5)
15:15
Život v sevření mrazu VI (5)
16:15
LEGO Masters - Nový Zéland II (9)
17:10
Zvláštní a záhadné IV (1)
18:05
Montéři na laně (5)
19:00
LEGO Masters - Velká Británie (1)
20:00
Zvláštní a záhadné IV (2)
20:55
První nasazení letadlové lodi Queen Elizabeth (4)
22:05
Záhady světových válek (1)
23:05
Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou (4)
00:05
Montéři na laně (5)
00:50
Černobylská katastrofa (3)
01:35
Historie KGB (2)
02:30
Vzdušní bojovníci VI (3)
03:25
Dějiny vědy (2)
04:15
Na 18 kolech v Americe (4)
04:50
Na 18 kolech v Americe (5)
Zobraziť všetko
20:00
Zvláštní a záhadné
Strange Evidence (2020)
Prima ZOOM
06:00
Ptačí říše
Dokument
06:10
Koloseum (5)
Mučedník
06:50
Pravdy, lži a dějiny (2)
Politika v náboženství
08:05
Hledání nesmrtelnosti
09:15
Prima Česko
Dokument ČR. Cestujte s námi po Česku a poznejte nejzajímavější místa naší země
09:50
Prima Svět
Dokument. To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!
10:20
Nejkrásnější evropské cesty vlakem (4)
Itálie
11:30
Rybí království (2)
Jezero
12:45
Lovec rybích obrů V (2)
Několik dnů v pekle
13:45
Mnichov: Teror na olympiádě (1)
Odpočítávání
14:50
Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (6)
Návrat domů
15:50
NASA: Vynálezy a inovace (3)
Langleyho výzkumné středisko
16:50
Časoprostor (4)
Riskantní astronautika
17:55
Dálnice vedoucí peklem VIII (17)
V terénu
19:00
Stavitelské katastrofy IV (8)
20:00
Druhá světová válka v barvě (4)
Operace Barbarossa
21:05
Tajné nacistické základny II (1)
22:05
Nezkrotné Portugalsko (6)
Madeira
23:10
Planeta ovcí (2)
00:05
Vetřelci dávnověku XIV (15)
Tajemné artefakty
01:05
Zkáza Ďatlovovy výpravy (4)
Špioni a konspirační teoretici
02:10
Napoleon: Začátek konce
04:20
Krásy čínské krajiny (1)
Zobraziť všetko
20:00
Druhá světová válka v barvě
Discovery
05:00
Lovci odpadu IX (13)
Dílna s historií
06:00
Rození obchodníci XIV (3)
07:00
Rození obchodníci XVI (1)
08:00
Jak se to dělá XXIII (6)
Reflektory, směrové vrtačky, hřebeny pro zvířata a restaurované barevné sklo
08:30
Jak se to dělá X (9)
Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily
09:00
Lovci odpadu: Klasická auta IV (4)
10:00
Nazí a vystrašení IV (7)
11:00
Záchrana statku V (16)
13:00
Záchrana statku V (8)
15:00
Hledání opálů v australském vnitrozemí V (9)
16:00
Schováno v kůlnách V (12)
16:30
Bitvy o zavazadla II (12)
17:00
Rození obchodníci XII (10)
Rover P5 B
18:00
Jak to dělají? XVI (1)
18:30
Jak se to dělá V (63)
Cement/rakve/limonády/kluzákové střely
19:00
Lovci odpadu: Restaurátoři IV (11)
20:00
Lovci odpadu XVIII (5)
Mistři obchodu
21:00
Lovci odpadu: Restaurátoři V (15)
22:00
Lovci odpadu XVII (13)
23:00
Nazí a vystrašení V (12)
00:00
Lovci odpadu XV (7)
01:00
Lovci odpadu: Restaurátoři IV (19)
02:00
Lovci odpadu XVIII (5)
Mistři obchodu
03:00
Lovci odpadu: Restaurátoři V (15)
04:00
Rození obchodníci X (6)
TVR Cerbera
Zobraziť všetko
20:00
Lovci odpadu
Salvage Hunters: Masters Of The Trade
National Geographic
05:15
Obří stroje (2)
Námořní kolosy
Velké stroje vyžadují prvotřídní technická řešení.
06:00
Skvělý dr. Pol VII (3)
07:00
Vikingové: Vzestup a pád (3)
Daleký východ
08:00
Vikingové: Vzestup a pád (4)
Pád Franské říše
09:00
Aljaška: Noví osadníci V (14)
Nezvaný host
10:00
Záchrana na zledovatělé silnici: Zmatek na dálnici - výběr III (3)
Souboj v těžké váze
11:00
Vyšetřování leteckých neštěstí XX (1)
Noční můra
12:00
Vyšetřování leteckých neštěstí XX (8)
Rozptýlený kapitán
13:00
Nacistické megastavby II (3)
Vlčí doupě
14:00
Očima fotografa (4)
Hledání světla
15:00
Továrna na jídlo: USA II (18)
Jablečná omáčka a cibulové kroužky
Poznejte zákulisí výroby těch nejoblíbenějších pochutin z celé země.
15:30
Továrna na jídlo: USA II (23)
Fíky a organické máslo
Poznejte zákulisí výroby těch nejoblíbenějších pochutin z celé země.
16:00
Jak chytit pašeráka III (27)
Drogy na provázku
17:00
Vězněm v cizině IX (4)
Zajatcem v džungli
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí XXI (9)
Turbovrtulový děs
19:00
Jedinečné letiště v Dubaji II (9)
20:00
Nacistické megastavby: Americká válka V (3)
Pevnost Japonsko
21:00
Setkání s Plutem
22:00
UFO: Zkoumání fenoménu (3)
Blízká setkání nad raketovými základnami
23:00
Staré dobré devadesátky (10)
Co je to láska?
00:00
Hitlerovo americké bojiště (2)
Pohřebiště v Atlantiku
00:45
Poslední dny Anny Frankové
01:30
Vězněm v cizině XII (4)
Život plný trápení
02:15
Zákulisí letiště Sydney (4)
Oheň a déšť
03:00
Jak chytit pašeráka III (27)
Drogy na provázku
03:45
Aljaška: Noví osadníci IV (12)
Volání hor
04:30
Záchrana na zledovatělé silnici II (8)
Na pokraji katastrofy
Zobraziť všetko
20:00
Nacistické megastavby: Americká válka
History Ch.
05:15
Hvězdy zastavárny XXIV (1)
Deklarace zastavárenské nezávislosti
06:00
Mistři aukcí III (12)
Sázka do loterie
06:20
Mistři aukcí III (13)
Skrytá žhavá kola
06:40
Z ohnivé výhně X (3)
Na cestě: Appalačský zúčtování
07:25
Hvězdy zastavárny XXIV (1)
Deklarace zastavárenské nezávislosti
08:10
Mistři aukcí II (17)
Kombo Knuckle Dust
08:30
Mistři aukcí II (18)
Ton a rodeo
08:50
Mistři aukcí II (19)
Přestřelka ve městě hříchů
09:15
Válka skladů XV (17)
Kámen, nůžky, vítěz
09:35
Válka skladů XV (18)
Kdo se bojí, nesmí do kóje
09:55
Válka skladů V (3)
Čas pálení
10:15
Válka skladů V (5)
Ústřice na podnose
10:40
Válka skladů V (6)
Staré triky, nové zisky
11:05
Z ohnivé výhně X (4)
Na cestě: Boj v Kalamazoo
11:45
Hvězdy zastavárny XXIII (23)
Hvězdy zastavárny a filmové hvězdy
12:30
Prokletí ranče Skinwalker IV (3)
Klobouk
13:15
Vetřelci dávnověku VIII (9)
Války vetřelců
13:55
Tajemství v písku (3)
Šimoa a plující kameny
14:40
Vetřelci dávnověku XVI (7)
Tajemství Sumerů
15:20
Mistři aukcí II (20)
Viva Las Vegas
15:40
Mistři aukcí II (21)
Inkoust Mistrů aukcí
16:00
Mistři aukcí II (22)
Ranní ptáče
Ranní ptáče. V Kalifornii Allen s Tonem získají osmihrannou klec na profi zápasy a historickou pouťovou hru.
16:25
Hvězdy zastavárny XVI (10)
RC/DC
16:45
Hvězdy zastavárny XXIV (2)
Zastavárensus Rex
17:25
Prokletí ranče Skinwalker IV (4)
Strážci
18:10
Vetřelci dávnověku XV (9)
Mimozemšťané vnašem vzdušném prostoru
18:50
Válka skladů XV (19)
V Kalifornii se hrnčířství daří
19:10
Válka skladů XV (20)
Pokud na to máš, předveď se
19:35
Z ohnivé výhně IV (18)
Kpinga
20:15
Vetřelci dávnověku VIII (10)
Zakázané zóny
21:00
Bermudský trojúhelník: Prokleté vody II (12)
Největší záhady bermudského trojúhelníku
21:45
Prokletí ranče Skinwalker IV (7)
Návrat
22:30
Důkaz tam je III (5)
Bigfoot z Marble Mountain, šepot v dolu Waldek a UFO nad tryskáčem
23:15
Z ohnivé výhně IV (18)
Kpinga
23:55
Z ohnivé výhně X (4)
Na cestě: Boj v Kalamazoo
00:40
Prokletí ranče Skinwalker IV (4)
Strážci
01:25
Válka skladů V (3)
Čas pálení
01:45
Válka skladů V (5)
Ústřice na podnose
02:10
Válka skladů V (6)
Staré triky, nové zisky
02:35
Mistři aukcí III (12)
Sázka do loterie
03:00
Mistři aukcí III (13)
Skrytá žhavá kola
03:20
Hvězdy zastavárny XVI (10)
RC/DC
03:45
Vetřelci dávnověku VIII (10)
Zakázané zóny
04:30
Bermudský trojúhelník: Prokleté vody II (12)
Největší záhady bermudského trojúhelníku
Zobraziť všetko
Viasat His
05:05
Bismarck: 24 hodin do zániku
06:00
Velkolepé stavby dávnověku (3)
Velká čínská zeď
06:55
Velkolepé stavby dávnověku (4)
Machu Picchu
08:00
100 dní do kapitulace (2)
09:10
Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (10)
Hirošima
10:15
Nejlepší vojenské prostředky (8)
Velitelé
11:20
Iznik, zatopená záhada
12:35
Římské megastavby (2)
Arles
13:35
Velkolepé stavby dávnověku (3)
Velká čínská zeď
14:45
Velkolepé stavby dávnověku (4)
Machu Picchu
15:50
Odhalené mumie (3)
Křičící mumie
16:50
Odhalené mumie (4)
Mladší dáma
17:45
100 dní do kapitulace (2)
18:50
Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (10)
Hirošima
19:55
Nejlepší vojenské prostředky (9)
Bojové síly
21:00
Mýty: Velké záhady lidstva III (8)
Ztracená hrobka Alexandra Velikého
22:05
Zakázaná historie VII (1)
Hitlerův svátek nenávisti
23:00
Zakázaná historie VII (2)
Tajemství ďáblovy bible
00:00
100 dní do kapitulace (2)
01:05
100 dní do kapitulace (2)
02:10
Nejdůležitější okamžiky 2. světové války v barvě (10)
Hirošima
03:00
Mýty: Velké záhady lidstva III (8)
Ztracená hrobka Alexandra Velikého
03:55
Zakázaná historie VII (1)
Hitlerův svátek nenávisti
04:40
Zakázaná historie VII (2)
Tajemství ďáblovy bible
Zobraziť všetko
21:00
Mýty: Velké záhady lidstva
Myths: Great Mysteries of Humanity (2023)
Viasat Exp
05:10
Renovace rachotin III (10)
Ford Orion
06:00
Honba za nefritem VI (2)
Kdo se směje naposled
06:20
Záchranáři na dálnici 401 III (8)
Dámy a pánové, jdeme do války
07:20
Záchranáři na dálnici 401 III (9)
Spousta víry
08:20
Australští zlatokopové IV (12)
09:15
Australští zlatokopové IV (13)
10:15
Výnosné ojetiny IV (10)
11:10
Výnosné ojetiny IV (11)
12:05
Australští zlatokopové V (11)
13:05
Australští zlatokopové V (12)
14:00
Australští zlatokopové V (13)
14:55
Honba za nefritem VI (7)
Porušení smlouvy
15:25
Honba za nefritem VI (8)
Prodá se, nebo ne?
15:55
Velká čínská zeď s Ashem Dykesem (1)
16:55
Australští lovci humrů IV (2)
17:55
Australští zlatokopové IV (11)
18:50
Australští zlatokopové IV (12)
19:50
Australští zlatokopové IV (13)
20:45
Stavba miliardové výletní lodě
22:00
Top Guns: Uvnitř královského letectva (6)
23:00
Záchranáři na dálnici 401 III (8)
Dámy a pánové, jdeme do války
00:00
Záchranáři na dálnici 401 III (9)
Spousta víry
00:55
Australští zlatokopové IV (12)
01:55
Australští zlatokopové IV (13)
02:45
Stavba miliardové výletní lodě
03:50
Top Guns: Uvnitř královského letectva (6)
04:45
Renovace rachotin III (11)
Toyota Sera
Zobraziť všetko
20:45
Stavba miliardové výletní lodě
Building The Billion Pound Cruise Ship (2023)
Viasat Nature
05:20
Psi hyenovití: Ve smečce (1)
Seznamte se se smečkami
06:10
Psi hyenovití: Ve smečce (2)
Blízká setkání
06:35
Australská mega zoo (9)
07:20
Nejdivočejší přežití II (4)
Ledové světy
08:10
Nejdivočejší přežití II (5)
Vynalézavá zvířata
09:00
Království makaka medvědího
09:45
Tibet: Střecha světa
10:35
Skrytá Indie (3)
Země řek
11:25
Divoká Čína s Rayem Mearsem (5)
Dračí země
11:55
Divoká Čína s Rayem Mearsem (6)
Čínští hnědí medvědi
12:25
Záchrana divokých zvířat v Malawi (4)
13:15
Veterinář z Yorkshiru XI (9)
14:00
Úžasní mořští predátoři (3)
Argentina / Namíbie
14:55
Záchrana šimpanzů v Kongu s Jane Goodallovou II (4)
Život na ostrově
15:45
Záchranáři divokých zvířat: Austrálie (5)
Vombat Manda
16:35
Záchrana divokých zvířat v Malawi (1)
Hledání svobody
17:25
Říční monstra IV (2)
Ruský zabiják
18:15
Nejjedovatější zvířata světa (1)
Pouště a oceány
19:10
Bleskové útoky v přírodě (1)
Rychlí a zběsilí
20:00
Doba ledová: Zamrzlý svět (1)
20:45
Kolosální zvířata (4)
Anakondy
21:40
Zvířecí odysea (1)
Cesta slonů
22:35
Odhalená ztracená zvířata (5)
Tajemství vražedného megalodona
23:25
Záchrana divokých zvířat v Malawi (5)
Všechna velká i malá stvoření
00:15
Nejdivočejší přežití II (3)
Noční život
01:05
Australská mega zoo (5)
01:50
Veterinář z Yorkshiru VII (2)
02:35
Veterinář z Yorkshiru VII (3)
03:20
Divoká Čína s Rayem Mearsem (4)
Údolí koček
03:50
Nejdivočejší přežití II (4)
Ledové světy
04:40
Nejdivočejší přežití II (5)
Vynalézavá zvířata
Zobraziť všetko
20:00
Doba ledová: Zamrzlý svět
Ice Age: A Frozen World (2022)
Animal Planet
Ľutujeme, ale pre tento deň už nemáme televízny program.
×
×
Nastavenie TV programu
Upravte si poradie staníc
Pridať TV stanicu
Vyberte stanice zo zoznamu
Uložiť
Zavrieť
×
Výberte si TV stanicu alebo kategóriu staníc
TV stanice
Kategórie